Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.648) 23.10.2013 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
cihazda donma.

[]Son iki guncelemeyi yaptim cihaz donmaya basladi sizlerde de oluyormu cozum buldunuzmu olduysa yazarsaniz sevinirim.Doktorun ellerine saglik.[/

Bendede aynı sorun var önceki yazılımda böyle bir şey yoktu.

yurekli

0
Üye
26 Eki 2013
9
0
1
Bu yazılım yeni aldığım cihazda yüklü geldi.
Arada bir kanal değiştirirken restart yapıyor. Bir de Portal' de FreeTV' ler çalışmıyor. Güncelleme soruyor, yap diyorum, ancak açılmıyor. Normal mi bu durum? Normal değilse ne yapmam gerekir?

serenity35

0
Üye
29 Haz 2013
6
0
1
öNCELİKLE Emeği geçen herkese çok teşekkürler cihazımda V4.590 sw i var , V4648 i yüklediğimde yayını seyrederken 10-15 sn de bir mozaiklenerek ilerleme ve bu sırada sesde kesiklik problemi yaşıyorum hazır kanal listesinden olduğunu düşündüğümden kanallları silip yeniden tarama yaptım durum değişmedi. Tekrar .V4.590 döndüğümde problem görülmüyor. kısacası 4.648 de kanalda mozaiklenme ve ses kesilmesi problemi yaşıyorum Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler

dima381

0
Machina3D VIPClup
19 Eyl 2013
47
0
6
Azerbaycan
kardesim yazilim sadece bir test yazilimidir cihazin imkanlari cok amma cok genc bir cihaz kendini dogrultmasi icin bir cok yazilimlardan gecmelidir tabiiki biri iyi biri kotu ola bilir yazilimlarin amma malesefki bunu bilmelisini hepsi test nedeniyle gelmekte amma yenede her sey iyiye dogru gitmekte imkanlar giitikce cogalmakta bakarsin yazilimlarin bazilarinda cihaz ucar bazilarinda donar bende 4590 yaziliman dondum 4568 i hic beyenmedim insaallah bundan sonrakinda cozulur bazi problemlerimiz.

Tasarım

0
Özel Üye
31 Eki 2011
65
10
8
öNCELİKLE Emeği geçen herkese çok teşekkürler cihazımda V4.590 sw i var , V4648 i yüklediğimde yayını seyrederken 10-15 sn de bir mozaiklenerek ilerleme ve bu sırada sesde kesiklik problemi yaşıyorum hazır kanal listesinden olduğunu düşündüğümden kanallları silip yeniden tarama yaptım durum değişmedi. Tekrar .V4.590 döndüğümde problem görülmüyor. kısacası 4.648 de kanalda mozaiklenme ve ses kesilmesi problemi yaşıyorum Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler

Bu yazılımsal bir sorun, gerekli notlar alındı. Bir dahaki test yazılımında giderilecektir.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
arkadaşlar 2 d den 3 d cevirme of olmuş bakan varmı cihaz bence cok ıyı sıkıntı yok kablolarınızı degiştirin ustanızı dinleyin kolay gelsin

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Sayın hocam emeğinize sağlık, sizden ricam şifre olayı (1234) basit bunu kişinin vermesi için bir imkan sağlayabilir misiniz? birde IPTV de kendi yükleme yaptığımız girişi şifreleme sistemi konulabilir mi? hürmetler.

Tasarım

0
Özel Üye
31 Eki 2011
65
10
8
Sayın hocam emeğinize sağlık, sizden ricam şifre olayı (1234) basit bunu kişinin vermesi için bir imkan sağlayabilir misiniz? birde IPTV de kendi yükleme yaptığımız girişi şifreleme sistemi konulabilir mi? hürmetler.

Kilit ayarları bölümünden kendiniz şifreyi zaten değiştirebiliyorsunuz. Ip TV bölümüne de bu bölümden şifre koyabilirsiniz.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Japonlar turkiyeye televizyon yapiyormus kullanma kilavuzuna gerek duymamislar zaten kimse okumuyor cek fisini duzelir reset at duzelir aslinda sorun duzelmez sadece oan ise yarar yagni cihazin hic bi sikintisi yok boyna kurcaliyoruz normal donmasi acilmamasi simdi benim sorunum kumanda bi tane kumanda bulamadim bana bitane kumanda gonderi verin. Kolaygelsin cok kurcalayamayin bozarsiniz sonra donmayida arar siniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...