Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next machina aldığıma pişmanım

himmet38

0
Üye
29 Ocak 2016
20
5
3
next machina 3d aldım öve öve bitiremediler.bende alayım şu cihazdan dedim aldım.cihazın sıradan bir cihazla bir farkı yok bence kullanımı zor ben bundan önce next2000 cı x plus ayrıca 9950 cıs (d smart)cihazı halen mevcut kullanmaktayım.sorunum şu ki kayseri next servisi ni aradım biz yardım edemeyiz deyip bir cep telefonu numarası verdi. kemal isminde kişi ile konuştum ama bir şey anlamadım.azersat biss key nasıl girilir diye sordum akıllı telefondan bana görüntüyü at dedi velevki akıllı telefonum yok internetim de yok yardım almak next gibi iyi bildiğimiz firmaya yakışmıyor.marifet cihazı satmak değil taknik olarak arkasında durmak site site dolaşıp bilgi almak zorunda bırakılıyoruz.

aleksandır

0
Machina3D VIPClup
26 Ara 2012
8
1
3
Anladığım kadarı ile cihazında arıza yok azersat biss key forumda var anca bir zahmet araştırın karalama yapmadan önce

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
next machina 3d aldım öve öve bitiremediler.bende alayım şu cihazdan dedim aldım.cihazın sıradan bir cihazla bir farkı yok bence kullanımı zor ben bundan önce next2000 cı x plus ayrıca 9950 cıs (d smart)cihazı halen mevcut kullanmaktayım.sorunum şu ki kayseri next servisi ni aradım biz yardım edemeyiz deyip bir cep telefonu numarası verdi. kemal isminde kişi ile konuştum ama bir şey anlamadım.azersat biss key nasıl girilir diye sordum akıllı telefondan bana görüntüyü at dedi velevki akıllı telefonum yok internetim de yok yardım almak next gibi iyi bildiğimiz firmaya yakışmıyor.marifet cihazı satmak değil taknik olarak arkasında durmak site site dolaşıp bilgi almak zorunda bırakılıyoruz.
Arkadaşım bu forumlar bildiklerimizi paylaşmak için var zaten sorununuzu çözebildiniz mi yardımcı olabilirim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Sakin olun arkadaşlar, kimse kimseyi üzmesin kırmasın,

Bis key girmek için ; biss key girmek istediğiniz kanalı açıp kumandadan İNF+ tuşuna basarak çıkan ekranda biss bölümüne gelip buradan giriş yapabilirsiniz,
ikinci alternatif cihazınızın menülerinde internet bağlantınız var ise internet destek kısmına gelip güncellemeler sekmesinden softcam ve key güncelleme bölümlerini seçip güncelleme yapabilirsiniz.
üçüncü alternatif olarak forumdaki güncel key dosyalarını USB bellek ile yükleyerek tüm keyleri güncellemiş olursunuz..
http://www.next.web.tr/showthread.p...-Güncel-Emu-Softcam-Kéy-Dosyaları-Karbon.html

takıldığınız konu olursa haber verin yardımcı oluruz..

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
arkadaş forumu hiç araştırmadan esip gürledin bunların cevaplarını forumda bulabilirsin biraz sakin ve akılcı olmaya ne dersin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Bakınız arkadaşım yazdığınızı iyi niyetle düşünmeye çalışıyorum ama maalesef olmuyor.! Neden olmuyor biliyormusunuz Siz eğerki pireyi deve yapma taraftarı iseniz o başka.Şu anda piyasanın en iyi cihazını kullanmak üzere almışsınız ama siz ona o size bakıyor,peki bu böylemi sürecek.? Neden araştırma gereği duymadan daha bu konudaki ilk mesajınızda bu şekilde yazıyorsunuz.Madem size yardım eden olmamış BURASI ne güne duruyor bu forum varya bu forum KUNDAKTAKİ bir çocuğa MACHİNA cihazını kullanmayı ÖĞRETİR.Siz yeterki gerçekten ÖĞRENMEK İSTEYİN...BURADA ne kullanıcılara yardım edildi biliyormusunuz ama onlar sizin gibi İSYAN etmediler.Gelip yardım istediler vede yardımın en KRALINI da yine BURADA yani bu FORUMDA aldılar...Yazın kardeşim yazın derdinizi ama öyle pişman oldum diyerek değil.!!!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hayalimdi Gerçek oldu

3 uydulu kablolu baglantılı next minixhd pembeden Next Machina 3d çift tüner bugün terfi ettim (Forum arkadaşımın verimli kullanamadığı 2 cihazı),Sabah 10 da işyerinde sabırsızlıkla baglantılarını yaptım.
Menülerde Arayarak cihaz üzerinden internetten yazılım güncellemesi yine aynı menüden sıralı Tsat hotbırt kanal listesi peşisıra key-softcam-sonra 4 adet cccam server yükledim (freshare açık kaydettim çakışma yok 4 serverda baglı+fshare) sıra internet uygulamalarına geldi vodlar yotube vb çalıştı sıra kuşlara pardon tavşanlara geldi bölge ayarları açık yaptım onlarda çalıştı.
Bu ayarlamaların çogu forumda yazılı ordan okudum cihazım yokkende Forum adminlerimizin Karbon-Doktor-Haydar1966 ÜSTADLARIMIZIN ve arkadaşların paylaşımlarını çözümleri okumam sayesinde .
2 yerde takıldım anında HAYDAR USTAMIZDAN yardım aldım çözüldü.
Sonuç olarak bu foruma giripte yardım edilmeyen topikten-mesajla hatta ve hatta telefonla yardım edilir.
Bu sayede tüm konularda yardımlarını bilgilerini paylaşan yazılımcı -uzman adminlerimize ve paylaşım gönüllülerine TEŞEKKÜR Ederim.

Sevgi Saygıyla

Hayalimdi Gerçek oldu bunu saglayan forumumuz ve bu forumda üye olan arkadaşıma bu hayalime ulaştırdıkları için tekrar teşekkürler

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
3 uydulu kablolu baglantılı next minixhd pembeden Next Machina 3d bugün terfi ettim (Forum arkadaşımın verimli kullanamadığı 2 cihazı),Sabah 10 da işyerinde sabırsızlıkla baglantılarını yaptım.Arayarak cihaz üzerinden internetten yazılım güncellemesi yine aynı menüden sıralı Tsat hotbırt kanal listesi peşisıra key-softcam-sonra 4 adet cccam server yükledim (freshare açık kaydettim çakışma yok 4 serverda baglı+fshare) sıra internet uygulamalarına geldi vodlar yotube vb çalıştı sıra kuşlara pardon tavşanlara geldi bölge ayarları açık yaptım onlarda çalıştı. Bu ayarlamaların çogu forumda yazılı ordan okudum cihazım yokkende Forum adminlerimizin Karbon-Doktor-Haydar1966 ÜSTADLARIMIZIN ve arkadaşların paylaşımlarını çözümleri okumam sayesinde .2 yerde takıldım anında HAYDAR USTAMIZDAN yardım aldım çözüldü.
Sonuç olarak bu foruma giripte yardım edilmeyen topikten-mesajla hatta ve hatta telefonla yardım edilir.
Bu sayede tüm konularda yardımlarını bilgilerini paylaşan yazılımcı -uzman adminlerimize ve paylaşım gönüllülerine TEŞEKKÜR Ederim.

Sevgi Saygıyla

dostum hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
3 uydulu kablolu baglantılı next minixhd pembeden Next Machina 3d bugün terfi ettim (Forum arkadaşımın verimli kullanamadığı 2 cihazı),Sabah 10 da işyerinde sabırsızlıkla baglantılarını yaptım.
Menülerde Arayarak cihaz üzerinden internetten yazılım güncellemesi yine aynı menüden sıralı Tsat hotbırt kanal listesi peşisıra key-softcam-sonra 4 adet cccam server yükledim (freshare açık kaydettim çakışma yok 4 serverda baglı+fshare) sıra internet uygulamalarına geldi vodlar yotube vb çalıştı sıra kuşlara pardon tavşanlara geldi bölge ayarları açık yaptım onlarda çalıştı.
Bu ayarlamaların çogu forumda yazılı ordan okudum cihazım yokkende Forum adminlerimizin Karbon-Doktor-Haydar1966 ÜSTADLARIMIZIN ve arkadaşların paylaşımlarını çözümleri okumam sayesinde .

Sevgi Saygıyla

hayırlı olsun üstat inşallah bize de nasip olur

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hayalimdi Gerçek oldu

3 uydulu kablolu baglantılı next minixhd pembeden Next Machina 3d çift tüner bugün terfi ettim (Forum arkadaşımın verimli kullanamadığı 2 cihazı),Sabah 10 da işyerinde sabırsızlıkla baglantılarını yaptım.

Sevgi Saygıyla

Hayalimdi Gerçek oldu bunu saglayan forumumuz ve bu forumda üye olan arkadaşıma bu hayalime ulaştırdıkları için tekrar teşekkürler

Cihazınızı güle güle sağlık ve afiyetler içinde kullanmanızı diliyorum... Unutmayın 7*24 bir telefon kadar yakınım , SEVGİLER vede SAYGILAR.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Keşke çift modüllü hatta 4 modüllü cihaz çıksa artık ülkemizde 3 modül alınabilecek platform var bence Next bunu iyi düşünüp 4 modüllü cihaz çıkarır.

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
cihazı ve NEXT firmasını karalamaya gerek yok ayrıca çok güzel bir cihaz.bende kullanıyorum.