Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next mini hd blue

osmansimsekk

0
Üye
17 Eki 2015
3
0
1
Merhaba yeri burasımı değil mi emin olamadım ama sizlere sorum olucak 200 tl kadar bütçem var next mini hd blue mu almalıyım cool modelimi yoksa normal bilindik büyük kasalı uydu alıcısımı arada kaldım hd blue işimi görüyo ancak mini model hiç kullanmadım fikirlerinizi önerilerinizi alabilirsem çok memnun kalırım şimdiden teşekkürler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhaba yeri burasımı değil mi emin olamadım ama sizlere sorum olucak 200 tl kadar bütçem var next mini hd blue mu almalıyım cool modelimi yoksa normal bilindik büyük kasalı uydu alıcısımı arada kaldım hd blue işimi görüyo ancak mini model hiç kullanmadım fikirlerinizi önerilerinizi alabilirsem çok memnun kalırım şimdiden teşekkürler.
Osman kardeşim ; diyorsanki ben tv seyrederim ister blue av ister pembe mavi iyidir (port girişli alın ikinci çanak ve internet varsa).ha derseniz ben hem tv hemde internet desdekli iptv seyredeyim ozaman bir üst amigo tango derim.bütceye göre gidilmesi fikrinize katılıyorum ufacık bi hatırlatma kasalı tip tercih edersenizde TUNER Lİ tip uydu alıcısı alın.(minix serilerinin tamamı tünersiz merkezi sistemlerde anten ayarlatma Lüks görüldüğünden sıkıntı oluyor hat güçlendirici 15-25 tl sorun çözülüyor.)
Not:evimde pembe mavi işyerinde blue av var Arayüz kurulum kanal ayarları istege göredir tavsiye ederim (iptv gerekmez dersen)

Saygı Sevgiyle kalın.

Son düzenleme:

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Dostum bende pembe modeli var at gibi bi cihaz iki yildir kullaniyorum isinma sorunu hariç canavar gibi ve çok kolay kullanimi var tavsiye edilir

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Dostum bende pembe modeli var at gibi bi cihaz iki yildir kullaniyorum isinma sorunu hariç canavar gibi ve çok kolay kullanimi var tavsiye edilir

ısınma normal yan etkisi normalde yok alüminyum gövde dagıtıyor kafaya takılcak proplem degil.

yan özellik olarak
key2 db dosyası yükler bazı yayınları (ikinci çanakta) seyredersin.

internet varsa port girişi ile baglarsan extra freshare var ,istersen günlük cccam veya newcamd test server yükleyip 2 canak yayınların bazılarını seyredebilirsin.

Son düzenleme:

osmansimsekk

0
Üye
17 Eki 2015
3
0
1
Çok teşekkürler yorumlarınız için benim için hem tv hemde iptv gerekli sanırım amigo olanı alsam daha mantıklı olucak gibi bu blue modeliyle amigo modelinde ne gibi farklar vardır acaba ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Çok teşekkürler yorumlarınız için benim için hem tv hemde iptv gerekli sanırım amigo olanı alsam daha mantıklı olucak gibi bu blue modeliyle amigo modelinde ne gibi farklar vardır acaba ?

pembe blue aynı sayılır ip tv için gerekli kapasite yok bizim cihazlarda.. amigo işlemcisi farklı .

iptv deyince konunun uzmanlarına iş düştü davet edelim ))Cafi ustamızla Kadir ustayı

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,598
57,799
113
izmir çamdibi
şahsi düşüncem next amigo minilerin içinde en iyisi tek sıkıntı zaman zaman sinyal yok sıkıntısı ıptv konusunda oldukça iyi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
şahsi düşüncem next amigo minilerin içinde en iyisi tek sıkıntı zaman zaman sinyal yok sıkıntısı ıptv konusunda oldukça iyi

katılıyorum cafiye Amigo minilerin içinde iyi olanı
maviye gelince iptv sorunlu açmaz döner durur
cihaz donar kilitlenir reset atar bende vardı sattım gitti

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
katılıyorum cafiye Amigo minilerin içinde iyi olanı
maviye gelince iptv sorunlu açmaz döner durur
cihaz donar kilitlenir reset atar bende vardı sattım gitti

next amigi iptv protokol
http
rtmp
rtsp
mms
desteği var

Teşekkür ediyorum yorumlarınız ve ilginiz için pazartesi karaköye gidip amigo modeline bakıcam :)

ustalarımıza teşekkürler ve

hayırlı olsun demek düşer bizede

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
sattık gitti be ya şakaydı biz sadece kullandığımız cihazların yorumlarını paylaştık inceleyip karar verip almak sana kalmış bunların tuneri anakartın üzerinde ayrı değil machina 3D gibi değil iyi araştır incele ona göre karar ver