Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minik amigo plus

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın ustalarım bügün next minik amigo plus cihaz aldım son yazılım yüklü olarak . sizlere cihaz hakkında bazı sorularım olacak kanal taşıma ve silme hakkında favori kanalları oluşturma konusunda birde kendim elle ip kanalları girmek istiyorum mavi tuş pop tv den sonraki bölüme geliyorum.okeyliyorum kırmızı tuş ekleye geliyorum protokol tttp seçip ip keyleri giriyorum mesela 61.210.248.96:11000 gerisinide yazdığımda okeylemek için harflerin içinde bulunan büyük ok işaretine basıyorum baktığımda yazdığım ipleri 11000 olan kısmına kadar aldığını gerisini göremiyorum nerede yannış yapıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Menü-Kanal-TV bölümüne geldikten sonra kumandadan Sarı renkli tuşa bastığınızda zaten kanalda Nike işaretini görürsünüz. kumandadan OK tuşu ile kanalları seçtikten sonra taşıyacağınız sıraya gelip tekrar Sarı renkli tuşa basarsanız kanallar taşınmış olur. Favori için de zaten kumandada FAV tuşu var. FAV tuşuna bastığınızda Favori kategorisini seçip favoriye alacağınız kanalların üzerine gelip FAV tuşuna basarak kategoriye eklersiniz.
IPTV için doğru bölüme gelmişsiniz, IPTV linkiniz sağlam ise sorunsuz çalışması lâzım. Büyük ok dediğinizden kastınız, klavyedi Enter tuşu işareti var orada. Ona basmanız gerekiyor.
Elle girme işlemini yapamadıysanız BURADAN uydu alıcınızı seçip usb disk ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sezgin arkadaşım elle girdiğim yukarıda anlattığım bazı ipleri bu cihaz açmıyor. aynı ip leri minik amigo hd de açtırıyorum. sebebi ne olabilir

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Birde 2. sırada bulunan elle girdiğim İP LİSTESİNDE 1 new channel 2 -3 var 4ü girmek istiyorum kırmızı tuş ekleye giriyorum daha önceki yazmış olduğum 3 sıradaki key geliyor yeni key girmem için yapmam gereken nedir. YEŞİL TUŞA BASIYORUM yine daha önce yazdığım ip ler geliyor. url satırının yeni ip yazmak için boş olması gerekmezmi

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Birde 2. sırada bulunan elle girdiğim İP LİSTESİNDE 1 new channel 2 -3 var 4ü girmek istiyorum kırmızı tuş ekleye giriyorum daha önceki yazmış olduğum 3 sıradaki key geliyor yeni key girmem için yapmam gereken nedir. YEŞİL TUŞA BASIYORUM yine daha önce yazdığım ip ler geliyor. url satırının yeni ip yazmak için boş olması gerekmezmi

Hocam Türkçe yazıyor zaten. Kırmızı tuşa EKLE tuşudur. Bastıktan sonra yeni kanalların IPTV linklerini ekleyerek, listenize atarsınız.
Siz Yeşil tuşa basarsanız Düzenleme seçeneğine gelirsiniz. Doğal olarak hangi kanalın üzerindeyseniz o kanalın düzenleme kısmı gelir.
Kırmızı tuşa basarak yapmanız gerekiyor. Üste verdiğim linkten kanalları bilgisayardan ekleyip deneyin birde. IPTV sorunsuz çalışıyor. Linkleriniz sağlamsa tabii.

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
next amigo plus için usb ile iptv yüklemeyi resimli anlatım olsa çok faydalı olur el ile yazınca açıyor usb ile ne yaptımsa olmuyor mesela usb ile yüklemek için yukarda belirttiğiniz yerde dosya oluşturdum usbye attım cihaza taktım menüden ayarlar orda güncelleme sekmesinde usb ile nin altında 6 adet sekme var hangisinde yüklememiz gerek kanal list **xtream hesabı *key güncelle*sunucu güncelle*cccam cfg dosya*newcamd cfg dosya *seçenekleri var zaten bunlarda dosyayı görmedi hibirisi farklı bir şeklimi var anlamadım

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
next amigo plus için usb ile iptv yüklemeyi resimli anlatım olsa çok faydalı olur el ile yazınca açıyor usb ile ne yaptımsa olmuyor mesela usb ile yüklemek için yukarda belirttiğiniz yerde dosya oluşturdum usbye attım cihaza taktım menüden ayarlar orda güncelleme sekmesinde usb ile nin altında 6 adet sekme var hangisinde yüklememiz gerek kanal list **xtream hesabı *key güncelle*sunucu güncelle*cccam cfg dosya*newcamd cfg dosya *seçenekleri var zaten bunlarda dosyayı görmedi hibirisi farklı bir şeklimi var anlamadım

m3u converter bölümünde cevap yazdım