Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD İPTV Aktarmak

Hasalim

0
Üye
1 Eyl 2016
5
0
1
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda yeniyim, benim bir next amigo hd iptv cihazım var. Şimdiye kadar "internetten güncelleme" seçeneği ile kanalları izliyordum fakat 10 kanal falan oluyor ve bunlar çok donuyor. Burada paylaşılan iptv listelerini görüyorum. Bunları cihazıma nasıl aktarabilirim?
Günlük iptv linkleri konusunda paylaşılan m3u8 listelerini not defterine yapıştırıyorum ve uzantısını .m3u8 yapıyorum. Bu dosyayı flash belleğe atıp cihaza taktığımda bu .m3u8 dosyasını görmüyor. Çözüm önerileriniz nelerdir?

Artık düzgün bir şekilde tv seyretmek istiyorum gerekirse ücretli yardım istiyorum arkadaşlar.
Not : sadece ulusal kanalları izlesem yeter

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda yeniyim, benim bir next amigo hd iptv cihazım var. Şimdiye kadar "internetten güncelleme" seçeneği ile kanalları izliyordum fakat 10 kanal falan oluyor ve bunlar çok donuyor. Burada paylaşılan iptv listelerini görüyorum. Bunları cihazıma nasıl aktarabilirim?
Günlük iptv linkleri konusunda paylaşılan m3u8 listelerini not defterine yapıştırıyorum ve uzantısını .m3u8 yapıyorum. Bu dosyayı flash belleğe atıp cihaza taktığımda bu .m3u8 dosyasını görmüyor. Çözüm önerileriniz nelerdir?

Artık düzgün bir şekilde tv seyretmek istiyorum gerekirse ücretli yardım istiyorum arkadaşlar.
Not : sadece ulusal kanalları izlesem yeter

BURADA program var indir videoda var kullanımı ile ilgili
forumda veya başka yerden temin ettiğin aktif iptv linklerini bu programla dosya yapıp usb ile yükleyebilirsin

Hasalim

0
Üye
1 Eyl 2016
5
0
1
Hocam sanırım 2-3 güne bir ip tv kanallarının url'leri yenileniyor. Her 2 günde bir yeni dosya mı oluşturacağız ?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Hocam sanırım 2-3 güne bir ip tv kanallarının url'leri yenileniyor. Her 2 günde bir yeni dosya mı oluşturacağız ?

şöyle şimdi kullandığın iptv adresi kapanırsa yenilersin kapanmazsa devam edersin mantık bu kapalı olanları yenileriyle değiştirmek zorundasın boşuna cihazda durmasının faydası yok amigo hafızaya 255 tane adres alır fazlasını almaz

Hasalim

0
Üye
1 Eyl 2016
5
0
1
kanalları ücretli olarak satın almamı önerir misiniz? Çünkü kanallar sürekli kapanacak sürekli güncellemek uzun iş olsa gerek.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kanalları ücretli olarak satın almamı önerir misiniz? Çünkü kanallar sürekli kapanacak sürekli güncellemek uzun iş olsa gerek.

iyi araştırıp sağlam yerden almalısın paranı kaptırırsın bu konuda dikkatli olmak lazım
nextburada.com da iptv satışı var dijimemo ustamıza mesaj atarsan yardımcı olur

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Abim o paylaşımları yapan arkadaşlar adına size şunu diyebilirim .
o linkleri evet gidiyoruz bir siteden alıyoruz burdan paylaşıyoruz genel kanı bu bir nebze doğru şöyleki bariz örnek bugün paylaştığım son mesajdaki normalde paylaşmam 4 saatlik şu saatlerde bitecek niyemi ordan faydalanan arkadaş link ölmüş derse diyecek sözüm olmalı kalitesinden dolayı paylaştım. birinci mesajdaki linkler ise 2 gün giden ve hergün kontrol ediyorum çalışmayanlar çıkarılıyor zahmetli iş gerçekten fakat bu A.Kadir yüzünden bana ıptv ıptv diye diye benim başıma iş açtı uzun süreli arıyorum 30 farklı liste indiriyoruz direkt yayınlayamıyoruz forum kurallarına uygun paylaşım yapmak zorundayız tüm arkadaşlarımda en iyiyi vermek istiyor fakat asıl sorun bunlar ücretsiz server o yüzden sizde biraz zahmete katlanacaksınız yani.
Sevgi saygıyla

bu arada A.kadir ustam doğru yazmış ortalık sansar dolu ücretli alacaksanda önce ARAŞTIR SONRA ARAŞTIR ENSON YİNE ARAŞTIR ve 1 hafta test iste parana kıy 1 aylık al memnun kalırsan 1 yıllık al kardeşim.

Son düzenleme:

Hasalim

0
Üye
1 Eyl 2016
5
0
1
çok teşekkür ederim arkadaşlar, nextburada.com ile görüşüp almayı düşünüyorum. Yurt dışındayım ve ulusal kanalları izlemek zor. Next amigonun kendi verdiği kanallar var ama 10 adet falan ve donuyor. Ücretli alalım bakalım ne olacak.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim bak altta Mehmet arkadaşımızın mesaj kutusu linki var . onuda araştır Arkadaşımız evet fakat siz para vereceksiniz nextburada hizmet verecek .ve herkes mutlu olsun benim düşüncem bu çünkü ortada alınteri emek var kolay para şu devirde yok.

dijimemo