Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD

huseyin11

0
Üye
12 Ocak 2017
48
0
6
Selam ustalar next minix amigo hd(sarı) da buradan yüklediğim iptv kanallarına giriyorum kanal açılıyor ve 5 saniye sonra donuyor lütfen bekleyiniz yazıyor ve öyle kalıyor.ustalar ne yapabilirm yardımcı olun

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selam ustalar next minix amigo hd(sarı) da buradan yüklediğim iptv kanallarına giriyorum kanal açılıyor ve 5 saniye sonra donuyor lütfen bekleyiniz yazıyor ve öyle kalıyor.ustalar ne yapabilirm yardımcı olun

Arkadaşım size diğer yerdede yazdım FREE olarak verilen IP tv linklerinde bu tür sıkıntıların yaşanması normaldir.! Ayrıca cihazın performansınıda hesaba katmanız gerekmektedir...

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
Next Minix HD Amigo Free Share açılmıyor sorun bende mi yok sa herkeste mi ? yardımmmmmm en son yazılımı yükledikten sonra gittiiiiiiiiiiiiiiii (( yardım lütfen

huseyin11

0
Üye
12 Ocak 2017
48
0
6
Arkadaşım size diğer yerdede yazdım FREE olarak verilen IP tv linklerinde bu tür sıkıntıların yaşanması normaldir.! Ayrıca cihazın performansınıda hesaba katmanız gerekmektedir...

Anlıyorum usta cihaz performansında bir problem olacağını düşünmüyorum en son ki yazılımdan dolayı olabililirmi acaba?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
en son yazılımda cihazda belirgin yavaşlama var kanallar arası geçişlerde menülerde gezinmede gibi gibi
fakat internet uygulamaları daha stabil ve daha hızlı çalışıyor bu yazılımda
muhtemelen belirttiğiniz sorunun nedeni aldığınız ıptv linklerinin ücretsiz oluşu sebebiyle daha çok yığılma olduğu ya da ıptv yayının paylaşıma verildiği sunucularının bağlantı hızlarının düşük olduğunda herkes aynı sunucunun linkine bağlandığında kasılmalar çökmeler oluşabilir.
Tabi Next amigo serisinin kendisinde de ts uzantılı dosyaları çalıştırmada sıkıntı vardır . Muhtemelen ts uzantılı link çalıştırıyor olup da bu problem yaşıyor olabilirsiniz.

huseyin11

0
Üye
12 Ocak 2017
48
0
6
en son yazılımda cihazda belirgin yavaşlama var kanallar arası geçişlerde menülerde gezinmede gibi gibi
fakat internet uygulamaları daha stabil ve daha hızlı çalışıyor bu yazılımda
muhtemelen belirttiğiniz sorunun nedeni aldığınız ıptv linklerinin ücretsiz oluşu sebebiyle daha çok yığılma olduğu ya da ıptv yayının paylaşıma verildiği sunucularının bağlantı hızlarının düşük olduğunda herkes aynı sunucunun linkine bağlandığında kasılmalar çökmeler oluşabilir.
Tabi Next amigo serisinin kendisinde de ts uzantılı dosyaları çalıştırmada sıkıntı vardır . Muhtemelen ts uzantılı link çalıştırıyor olup da bu problem yaşıyor olabilirsiniz.

Teşekkür ederim ustacım o zaman ts uzantılı linkleri kullanmamaya özen göstermeliyim herhalde bide bir kaç yazılımdan beri bu internetten film izle kısmı çalışmıyor sizdede öylemi?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
15 12 2016 yazılımını kullanıyorum film izle bölümü çalışıyor şimdi denedim
yalnız cihaza interneti yerel ağ bağlantısından ( LAN ) veriyorum eğer wifi kullanıyorsanız cihazın bazı güncellemelerinde wifi problemi sıkıntısı olabiliyor. bağlantı zayıf veya kopmalıysa uygulamaları iyi çalıştırmaz

Son düzenleme:

huseyin11

0
Üye
12 Ocak 2017
48
0
6
15 12 2016 yazılımını kullanıyorum film izle bölümü çalışıyor şimdi denedim
yalnız cihaza interneti yerel ağ bağlantısından ( LAN ) veriyorum eğer wifi kullanıyorsanız cihazın bazı güncellemelerinde wifi problemi sıkıntısı olabiliyor. bağlantı zayıf veya kopmalıysa uygulamaları iyi çalıştırmaz

Bende 26.12.2016 yazılımını kullanıyorum bende yerel ağ kullanıyorum diziler açılıyor ama o filmler açılmıyor ne yapabilirim acaba?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
en son yazılımda bu sorun herkeste var malesef o yüzden halen 15 12 versiyonunu kullanıyorum şimdilik yeni yazılım çıkana kadar

ibrahim78

0
Üye
13 Ara 2016
6
0
1
15.12.2016 tarihli yazılımı kullanıyorum. film izle çalışıyor.

--------------------

Arkadaşlar tandberg bölümünde belgesel kanalları görülüyormu? bende Rai 1.2.3.4.5 ve başka kananallar gözüküyor.