Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 02.07.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

falls

0
Üye
6 Şub 2015
19
0
1
bende şu ana kadar bir sorun olmadı..en son yüklediğim şekliyle duruyor. Sistem ayarlarına girdiğimde tarih saat te problem oluyor. Taaaa o ilk başlardaki zaman problemi.O da internet bağlantısı kesildiği için olabilir. Sık kesiliyor bulunduğum yerden

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
sinyal yok sorunu bu güne kadar bende çok kısa bir süre oluyordu son bir kaç gün çok fazla olmaya başladı izliyorum beş on dakikada bir aynı sorunla karşılaşıyorum değişik yazılımlar denedim en stabil bildiğim 19.12.2014 yazılımını yükledim sorun devam etti bir umuttur diye kurtarma yazılımını yükledim cihaz mart 2014 yazılımına döndü sorun devam tekrar fabrika ayarlarına dönüp 18.05.2015 yazılımını ve 6 uydulu kanal listesini yükledim şu anda başka tv izliyorum sorunun devam edip etmediğini test edemedim
not: yazılımı yapan yetkilerin DİKKAT ine bu benim ve aynı sorunu yaşayan arkadaşlarım adına sorun yazılımdan kaynaklı ise çözüm bulmalarını rica ediyorum + bu linklerde ıptv de görüntü ve ses yok
http://50.7.207.114:80/sinema1
çözüm bulunursa seviniriz

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
buradan istek gönderdim sorun yaşayan arkadaşlar sizde gönderebilirsiniz
42 nolu mesaj kopyala yapıştır yaptım

Talebiniz Oluşturuldu
İsteğinizi aldık ve detaylı bir bilgiyle size geri döneceğiz. Gelecek güncellemeler için destek merkezimize giriş yapabilir ya da e-posta gelen kutunuzu kontrol edebilirsiniz.

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CBwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.next.com.tr%2Ftr%2Filetisim&ei=wHqdVf_2K8WwsAHE1If4Dg&usg=AFQjCNElNiD8Gi2ChNQGnL0CWjfKG3g95Q&sig2=1NdhXGWXTw39IvysZP8wbw

Son düzenleme:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
arkadaşlar mail,ime cevap geldi bireysel olarak belki tatmin edici fakat genel olarak değil ikinci bir istek gönderdim mesaj detayı
----------------------------------------
Konu: next amigo sinyal sorunu

selam next amigo sinyal sorunu için size mail gönderdim Hotmail,ime gelen cevap garanti belgesi ile en yakın servise gitmem öneriliyor next kulanıcılarına özel forum sitesini incelerseniz sorunun bireysel değil genel sorun olduğunu görüceksiniz sizden ricam sorun yazılım kaynaklı ise buna kulanıcıların madur olmaması için bu sorunu yaşayan kulanıcılar adına rica ediyorum

takoz000

0
Üye
10 May 2015
2
0
1
Arkadaşlar USB'den film izleyince ses ayarı yapılabiliyor mu? Bu yeni yazılımı yükledim ama bu sorunum halen gitmedi. 122014 yazılımında ses ayarı yapabiliyordum.

numan3434

0
Üye
2 May 2015
23
0
1
Yeni yazılım ne zaman gelebilir, bilgi verebilecek var mı?
Ayrıca free shareye thor ve astra 23.5 uyduları eklenebilir mi.Olursa gerçekten mükemmel next olur . :tongue:

Son düzenleme:

Aslan1905

0
Üye
10 Şub 2015
3
0
1
Tarihli Yazilimin hakkinda soru?

Merhaba,

benim Tarihli Yazilimin hakkinda bir sorum var:

Tarihli Yazilimi cihazin üstüne yükledikten sonra benim önceki kanal listeleri/siramalar siliniyormu?

Siliniyorsa, ben Tarihli Yazilimi cihazin üstüne yüklemekten önce kendi kanal listelerimi/siramalari kayit edebiliyor muyum (Backup) ?

agiray

0
Üye
23 Şub 2015
2
0
1
Merhaba. Next amigo cihazım var. trtr 4k yaınlarını test olarak başlattığının reklamını yapıyor. frekansını girdim. bulmadım. ben mi yanlış yaptım yoksa cihaz 4k yayınlara uyumlu değil mi? cevaplayabilirmisiniz? Teşekkürler

Aslan1905

0
Üye
10 Şub 2015
3
0
1
Merhaba,

benim Tarihli Yazilimin hakkinda bir sorum var:

Tarihli Yazilimi cihazin üstüne yükledikten sonra benim önceki Kanal listeleri/siramalar siliniyormu?

Siliniyorsa, ben Tarihli Yazilimi cihazin üstüne yüklemekten önce kendi Kanal listelerimi/siramalari kayit edebiliyor muyum (Backup) ?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
yazılımdan sonra sizin oluşturduğunuz kanal listesi silinir yüklemeden önce uydu alıcınıza usb yi takın kanal listesini yedekle şeçenini ok leyin veya forumdan hazır kanal listesi yükleyin 18.05.2015 yazılımını yüklemenizi tavsiye ederim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...