Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 09.12.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliihsan45

0
Üye
11 Haz 2012
7
0
1
öncelikle paylaşımlarınız bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler,bir tane mini hd uydu alıcısı almayı düşünüyorum Amigo, tango, tango plus hangisini önerirsiniz. teşekkürler

Ayyildiz03

0
Üye
22 Şub 2015
25
15
3
Teşekkürler ama ustam yazılım güncelleme başarılı diyo o yazıları cihaz kapanıp açılırken diyor sistem bilgileri içindeki tarih değişmiyor

Selçuk bey, cıhazınızı fabrika ayarlarına getirin.
Yani cıhaz resetleniyor.
Sonra Amigo_19.12.2014 tarihli yazılımı cıhaza yükleyiniz.
Son olarak 23.10.2015 tarihli yazılımı cıhaza yükleyiniz.

Ben bu şekilde yaptım ve oldu.

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
9.12 2015 yazılımını yüklemeden önce kanal listesini usb ye yedekleyin

xaurus

0
Üye
6 Haz 2015
4
0
1
Merhaba. Yazılımı yükledim. Ancak filmler bir türlü açılmıyor. Ayrıca youtube da arama yaptığım videolar da oynamıyor. Sıradan bir video açtığımda oynatıyor. Ancak arama yaptığım videoyu oynatmıyor. Yok mu youtube ve filmleri sıkıntısız olarak açan yazılım. Veya ben mi yanlış bir şeyler yapıyorum.

Ayyildiz03

0
Üye
22 Şub 2015
25
15
3
Merhaba. Yazılımı yükledim. Ancak filmler bir türlü açılmıyor. Ayrıca youtube da arama yaptığım videolar da oynamıyor. Sıradan bir video açtığımda oynatıyor. Ancak arama yaptığım videoyu oynatmıyor. Yok mu youtube ve filmleri sıkıntısız olarak açan yazılım. Veya ben mi yanlış bir şeyler yapıyorum.

Arkadaşım ben Amigo HD 23Oct 2015 olan yazılımı kulanıyorum.
Sorunsuz filimleri ve YouTube acıyordu.
Şimdi baktım filim ve Youtube'da sorun var.
Filimler takılıyor ve YouTube cıhazı kapatıp yeniden açıyor.
Sanırım Nexstarı destekleyen serverda sorun var.

10 May 2013
185
17
18
slm karbon usta bu next amigo son yazılım yükü ama hellasat 39 derece deki hiçbir kanalları çözmüyor hotbird açıyor share ile ama hellasat yok neden yardım

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
slm karbon usta bu next amigo son yazılım yükü ama hellasat 39 derece deki hiçbir kanalları çözmüyor hotbird açıyor share ile ama hellasat yok neden yardım

arkadaşım amigonun ıkv menüsünü açtığınızda free share ile hangi uydudan hangi kanalı izleyebileceğiniz listelenmiştir.burada hellasat uydusu listede yoktur.çoğunlukla hotbird ve astra uydu kanalları vardır.bilgilerinize.

unaltarkan

0
Üye
7 Nis 2015
5
0
1
selamlar youtube'u açtığımızda cihaz kendini kapatıp açıyor ve film menüsünde hala filmler yok bu sorunu ne zaman düzeltecek bu next çalışanları aynı evde 3 tane kullanıyoruz ayıp ama lütfen bir çözüm bulun artık sayın yetkililer

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
selam karbon ustam Amigo için verilecek yazılıma çalışma var ise iptv bölümünün kapasitesi arttırılabilirmi ve tangoda olduğu gibi M3U desteği eklenebilirmi mümkün olursa bizim için çok iyi olacaktır saygılar

mustafa-38

0
Üye
14 Eki 2015
48
0
6
selamlar yazilimi bekliyoruz insallah sinyal sorununu halledersiniz kolay gelsin...ip tv lerde gec aciliyor bunu hizlandirmanin yolu varmi tskl..

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
Arkadaşlar merhabalarnex amigo da ccam çalıştırabilen varmı.test server yüklüyorum view kırmızı tuşa basıyorum kırmızı olan kutucuk mavi oluyor.aktif iken çıkıp tüm kanalları kontrol ediyorum ancak tv kanal listemde herhangibir eklenen kanal olmuyor. Acaba nerde yanlış yapıyorum? Ccam açılınca aynı ıks de olduğu gibi normal kanal listesinde herhangibir kanalın eklenmesi veya şifresinin açılması yada eski duruma görebirdeğişiklik olması gerekmiyormu? Şimdiden cevaplar için teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Arkadaşlar merhabalarnex amigo da ccam çalıştırabilen varmı.test server yüklüyorum view kırmızı tuşa basıyorum kırmızı olan kutucuk mavi oluyor.aktif iken çıkıp tüm kanalları kontrol ediyorum ancak tv kanal listemde herhangibir eklenen kanal olmuyor. Acaba nerde yanlış yapıyorum? Ccam açılınca aynı ıks de olduğu gibi normal kanal listesinde herhangibir kanalın eklenmesi veya şifresinin açılması yada eski duruma görebirdeğişiklik olması gerekmiyormu? Şimdiden cevaplar için teşekkürler

selam ıks deki gibi işaret yok açtığı kanalların yanında.ancak açtığı kanalın üstünde biraz beklemeden sonra açılır o zaman anlarsın. birde girdiğin c line satırını hangi kanalları açtığını test et BURADAN get share yazan butonun yanındaki kutuya gir C:www 222 user şifre gibi captayı seç getshare tıkla eğer aktifse hangi uydulardaki kanallar açılıyor listelenir kaç kart olduğunu görürüsün

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın A.kADİR next minik amigolar için bu zamana kadar çıkan yazılımların içinde sizce İPtv ler için en stabil yazılım hangisi birde cihazıma yüklemek için DIY cHANNEL bölümü değil onun altındaki İPTV listesini cihazıma atmak için yollarsanız memnun olurum.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sayın A.kADİR next minik amigolar için bu zamana kadar çıkan yazılımların içinde sizce İPtv ler için en stabil yazılım hangisi birde cihazıma yüklemek için DIY cHANNEL bölümü değil onun altındaki İPTV listesini cihazıma atmak için yollarsanız memnun olurum.

selam ben 19.12.2014 yazılımını kullanıyorum benim hiç bir sorunum yok bazı arkadaşlar bana sitem edebilir ama durum böyle sinyal yok uyarısı hiç almıyorum diyebilirim bu donanımsal olabilir büyük ihtimal üretimden kaynaklı birde tüner onboard olduğu için kapasite normal tunerlilere göre zayıf çanak ayarıylada alakalı neyse
iptvde donup geriden oynatma şikayetleri geliyor tekrarlama gibi bu iptv adreslerinden kaynaklı çok izleyen varsa zaten sıkıntılı izlenir donar takılır geriden alma gibi zamanla bendede olmuştu kullanarak tecrübe etme imkanı buluyor insan ama şimdi geçenlerdede yazmıştım uydu izler gibi iptv izliyorum sebebi adreslerin fazla kullanılmaması ve server stabil olduğundan fazla kullanıcı yüklenmemesinden
son soruya gelince DIY_CHANNEL başlığı bizim yüklediğimiz kanalların olduğu başlık 250 kapasitelidir altındaki iptv başlığı ve diğerleri yazılımla gelen kanallar oraya müdahale şansımız yok yükleme silme editleme gibi ne verirlerse onu izlersin ve kanalları oradan alma şansımız yok forumda paylaşımlardan bulup yüklemelisin ben iptv paylaşım yapmıyorum diğer arkadaşların paylaşımlarını takip edip kullanabilirsin

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Çok teşekkür ederim bende terettütte kalmıştım 2014 12 aya ait 2 tane yazılım var hangisini atayım diye 12.ayın 10 u ve 19 u şimdi 19 unu cihazıma yükleyeceğim . Ne yapalım Ali işlemciden yeni yazılım için ses seda yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...