Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD Amigo 15.12.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- XTREAM IPTV desteği eklendi.
- XTREAM IPTV kanal kapasitesi : 2000
- XTREAM IPTV hesap bilgilerini değiştirmek için Xtream IPTV üzerindeyken kırmızı tuşa basın ve hesap bilgilerinizi girin.
- Tandberg ve PowerVu desteği eklendi.
- VOD Film içerikleri düzeltildi.
- VOD ve Youtube da oynatılan içerik durdurulduğunda tekrar oynatma sorunu düzeltildi.
- Uydu/TP/Kanal ve key bilgileri güncellendi.

Not: Bu yazılım sadece Next Minix HD Amigo modeli içindir, Next Minix HD Amigo Plus modeline uygun değildir.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_Amigo_15122016.zip
    7.1 MB · Görüntüleme: 472

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,593
57,770
113
izmir çamdibi
Yazılımda ve foruma ulaşmasında emeği geçenlere teşekkürler sabırla beklemenin sonunda isteklerimiz gerçek oldu

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Emeği geçenlerin ellerine sağlık

--------------------

Yeni yazılımı deneme yapan olduysa free share tarihinde bir değişiklik oluyor mu?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
sıcağı sıcağına inceledim gayet başarılı kasma problemi yok
tandberg çalışıyor.
kanallar arası geçişte problem yok kasma yok
film izle bölümü çalışıyor.
youtube çalışıyor
renk ayarı hepsi 12 seviyesinde ( hangi akla hizmet değiştirirler )
menülerde gezindiğimizde çok hafif kasılma var

sonuç olarak olmuş bir yazılımdır.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
moralim bozuldu ya :D

niye moralin bozuluyorki sen demedinmiki kapitalist düzen burası dünya! doğru dedin bunca zaman sonra ve cihaz satıldıktan sonra kıymeti harbiyesi varmıki çoğu cihaz değiştirdi kullananlara hayırlı olsun :D bak 15 günde 2 yazılım istenince oluyormuş demekki yeterki doğru zaman olsun :D

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
türksat kolay kurulum son 2 yazılımda çalışmadı bende lnb veya kabloyu kontrol edin diyor boş frekansmı ayarlı acaba

zubizeretta

0
Üye
22 Ara 2015
46
0
6
İŞTE BU İŞTE BU TEŞEKKÜRLER EN SONUNDA TANDBERG GELDİ EMEĞİ GEÇENLERİN ELLERİNE SAĞLIK BÜTÜN USTALARA TEŞEKKÜRLER :dostum::kalp::may-egil::tr:

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
biraz daha karıştırdım
frekans ayarı yaparken gösterge ağır işliyor
hotbird deki bazı haber kanallarının görüntüsünde sistemde tam ekran ayarlıyken pan scan formatında gösteriyor.
hd yayınların bir kısmında ekrandaki hareket eden nesnelerde arada kırılma yapıyor.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
niye moralin bozuluyorki sen demedinmiki kapitalist düzen burası dünya! doğru dedin bunca zaman sonra ve cihaz satıldıktan sonra kıymeti harbiyesi varmıki çoğu cihaz değiştirdi kullananlara hayırlı olsun :D bak 15 günde 2 yazılım istenince oluyormuş demekki yeterki doğru zaman olsun :D

Bunun altında kalamayız. Acil Amigo Plus'a yazılım istiyoruz. Teletext tuşu ile alt yazı tuşu yer değiştirmişler. Destek sitene yazdım :D en güncel yazılım Amigo Plus'da olmalı :D Amigo PLUS.Plus plus please :D

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
powervuda boş satır yok kumanda ile ekleme yapılamıyor sanırım dosya ile atılırmı denemeden birşey söylemek olmaz kullananlar denemeli tandbergte altta boş satır var girilebilir sanırım bulsat keylerini göremedim uydusu olanlar bilgilendirebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...