Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

oxidd

0
Üye
21 Şub 2016
11
1
3
merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlarda hala baglantı sorunu varsa cıhaz her seferınde dns sunucusu modem ıp aldıgı ıcın friwaldan takılıyor cıhazın ıcıne gırınce wifi ayarına gelin ip ayarı var cıhaza orda hem dns hemde ip sabıt ıp verın ve kumandadan mavı tusa basın sorun duzelıyor cıhazı her kapatıp actımızda bunu tekrarlatıyor bılgınız olsun arkadaslar

hakanak

0
Üye
7 May 2015
9
0
1
Malum freeshare ile çok fazla kanal ixleyebiliyoruz. Bunlardan bazılarını favorilerr eklemek istiyorum fakat olmuyot. Ben mi beceremiyotum acsba yoksa kumanda ozellikleri hotbirdde geçerli olmuyor mu?. Teşekkürler

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
287
174
43
Malum freeshare ile çok fazla kanal ixleyebiliyoruz. Bunlardan bazılarını favorilerr eklemek istiyorum fakat olmuyot. Ben mi beceremiyotum acsba yoksa kumanda ozellikleri hotbirdde geçerli olmuyor mu?. Teşekkürler

Menü - kanal düzenleme- favori tuşu ve grubu seç cinema, spor vs- sonra kanalın üstünde ok tuşu
Ok e bastığın kanal ekranın sağına çıkan favori grubuna geçer

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
PINK O TV ses var görüntü yok,
EXOTICA TV ses var görüntü yok,
FL TV ses ve görüntü yok,
BLUE HUSTLER ses ve görüntü yok,
SCT HQ ses var görüntü yok,
Arkadaşlar eskiden şifreli olan bu kanalların yukarıda yazdığım gibi, kimin sadece sesi geliyor görüntü yok,
Kiminle ise ne görüntü ne de ses var..
Bir bilgisi olan beni bu konuda aydınlatabilir mi?

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
VolkanAntalya görüntü sorunu sadece bu kanallardamı yoksa diğer kanallardada aynımı ses var görüntü yoksa anten kaplu dış iletkende kontaktör temesı olmayabilir kontaktör girişlerini kontrölediver sadece yazdığın kanallarda sorun varsa internet veya sinyal düşük olabilir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
PINK O TV ses var görüntü yok,
EXOTICA TV ses var görüntü yok,
FL TV ses ve görüntü yok,
BLUE HUSTLER ses ve görüntü yok,
SCT HQ ses var görüntü yok,
Arkadaşlar eskiden şifreli olan bu kanalların yukarıda yazdığım gibi, kimin sadece sesi geliyor görüntü yok,
Kiminle ise ne görüntü ne de ses var..
Bir bilgisi olan beni bu konuda aydınlatabilir mi?

Arkadaşım söz konusu kanalları silip yeniden yükleyip gösteriyormu diye denedinizmi acaba.?

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
Msonmez16 sadece bu kanallarla ilgili sorun yaşıyorum.. Nedenini çözemedim, sinyal problemim yok Çünkü modem receiverin yanında... :// temas sorunumda yok kontrol ettim şimdi . Peki sizlerde bu kanallar çıkıyor mu?

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
Arkadaşım söz konusu kanalları silip yeniden yükleyip gösteriyormu diye denedinizmi acaba.?

Msonmez16 sadece bu kanallarla ilgili sorun yaşıyorum.. Nedenini çözemedim, sinyal problemim yok Çünkü modem receiverin yanında... :// temas sorunumda yok kontrol ettim şimdi . Peki sizlerde bu kanallar çıkıyor mu?

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
VolkanAntalya görüntü sorunu sadece bu kanallardamı yoksa diğer kanallardada aynımı ses var görüntü yoksa anten kaplu dış iletkende kontaktör temesı olmayabilir kontaktör girişlerini kontrölediver sadece yazdığın kanallarda sorun varsa internet veya sinyal düşük olabilir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Denedim evet... :// sizlerde bu kanallar sorunsuz mu?

Bahsi geçen kanallar benim cihazda herhangi bir sorun olmadan çalışıyor... Peki bu sorun sizde neden var olabilir biraz fikir cimnastiği yapmak istiyorum...

1.Söz konusu kanalların çıktığı frekans aralığı 11727 evde kullanılan telsiz telefonlara çok yakın olduğu için böyle bir şeye neden olabilir.Eğer receiver yakınında yada odanın içinde telsiz telefon varsa fişini çekip duruma birde öyle bakın.! ( Tam olarak emin olmak zorundayız, adaptör fişini çekin ilgili kanallara bakın.)
2.Eğer hala sorun devam ediyorsa belkide cihazınızda yazılımsal yada donanımsal bir sıkıntı söz konusu olabilir.)

Son düzenleme:

VolkAntalya

0
Üye
23 Haz 2015
8
0
1
Bahsi geçen kanallar benim cihazda herhangi bir sorun olmadan çalışıyor... Peki bu sorun sizde neden var olabilir biraz fikir cimnastiği yapmak istiyorum...

1.Söz konusu kanalların çıktığı frekans aralığı 11727 evde kullanılan telsiz telefonlara çok yakın olduğu için böyle bir şeye neden olabilir.Eğer receiver yakınında yada odanın içinde telsiz telefon varsa fişini çekip duruma birde öyle bakın.! ( Tam olarak emin olmak zorundayız, adaptör fişini çekin ilgili kanallara bakın.)
2.Eğer hala sorun devam ediyorsa belkide cihazınızda yazılımsal yada donanımsal bir sıkıntı söz konusu olabilir.)

İlginiz ve verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim...
Cihazımda bir sorun daha oluştu ,
Şöyle ki; o kanalların düzelmesinden geçtim, şu anda üstüne bir de Horizental kanalların SİNYAL YOK İKAZIYLA çalışmaması bindi... Cihazdan ince tiz bir ses geldiğini de fark edince cihazı fişten çektim. 1 dakika kadar... Sonrasında cihaz normale döndü. Horizental kanallarım geri geldi fakat; diğer durumlar aynı, yani kanallar ( FL TV exotica gibi) hala sorunlu...
Tavsiyenize uyup cihazın donanımsal yada yazılımsak sorunu olabilir diye teknik servise bir götüreceğim...
Tekrar teşekkür ederim ilginize...

Dalu45

0
Üye
18 Şub 2015
2
0
1
Merhaba,
Eurosport ve Eurosport2 açılıyormu? 3-4 hafta öncesine kadar vardı ama artık açılmıyor. Eurosport2' de alman ligi maçları vardı. Kötü oldu. Son durum nedir arkadaşlar. Teşekkürler

didi

0
Üye
3 Ağu 2016
20
4
3
Yarın boşta duran 90lık çanağı bir yere ayarlayacağım ama hangisi karar veremedim.
Free share için hangi uydu mantıklı olur sizce?

econ

0
Üye
3 Eki 2012
5
0
1
İyi günler ben de tango var bir türlü IKS yi bulamadım yardımcı olurmusunuz

katama

0
Üye
8 Mar 2015
5
0
1
IKS yi kapanmıyor. Aynı sorunu yaşayan varmı? İnactive yapıyorum fakat tekrar açıyor.