Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo IP TV Yardım..

affirmativ

0
Üye
18 Eki 2016
26
1
3
Merhabalar.. Bende başlıktan da anlayacağınız gibi Next Minix HD Amigo cihazım var. Bir arkadaşım IP TV url'si verdi bana. Ama o url sadece bir kanal değil, içinde yüzlerce kanal var.. Resimden de görebilirsiniz. Ben bu kanalları cihaza nasıl aktarabilirim? Bir url ile yüzlerce kanalı nasıl getirebilirim?
7yrARz.png
7yrARC.png

Ayrıca VLC programından oynatma listesini kaydet dedim ve uzantısı .xspf olan bir dosya belirdi masaüstünde. Bu dosya ile kanalları cihaza yükleyebilir miyim?
7yrARx.png
7yrARw.png

Şimdiden teşekkürler..

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Farklı formatta pc yükleme yapmak için :
vlc playera ortamı kaydet derken size .xspf açtığında altında farklı formatlar çıkar ordan m3u seçin ve kaydet deyiniz.m3u uzantılı dosyayı masa üstüne kayıt eder.
o dosyayı cihazınıza uygun dönüştürücü ile açıp cihaz kapasitesi kadar kanal linkini usb sayesinde cihaza atabilirsiniz(*m3u formatını cihaza uygun hale dönüştürün)

40vVjG.gif

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cihazlar bölümünde Sabit başlıklarda A.Kadir ustamızın hazırladığı çok amaçlı (ıptv ve cccam oluşturucu )editörü var.

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/265-Next-Minix-HD-Amigo-Amigo-Plus.html

teşekkür ettiğiniz program :tamam:

m3u komple dönüşüm için bunuda kullanabilirsin cihazın kapasitesi 250-255 dir fazlasını çıkartman lazım dosyadan açıklamayı oku videoda var kısmen editlemen gerek

işin uzmanı geldi )) ben sustum.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
m3u komple dönüşüm için bunuda kullanabilirsin cihazın kapasitesi 250-255 dir fazlasını çıkartman lazım dosyadan açıklamayı oku videoda var kısmen editlemen gerek