Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (BLACK) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Minix HD (BLACK) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Yazılım Notları :
Kod:
- Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
- Biss girişine klavye eklendi.
- MDU4 desteği düzeltildi.
- Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

MİRESMA

0
Üye
24 Kas 2012
3
0
1
Bu yazılımda sorun var. Yükledikten sonra bazı tp lerde sinyal yok uyarısı veriyor. Bu nedenle 19+.03.2013 tarihli yazılıma döndüm ve sorun çözüldü.

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
TRT HD - TRT1 HD - STAR - NTV vs.vs. diğer başka kanallar yok (sinyal Yok). Diğer çoğu kanalın sinyal seviyeleri yerlerde sürünüyor.

Otomatik arama yaptırdım maalesef bu kanallar gelmedi. Ne hikmetse bazı kanalları 2-3 kez buldu. Toplamda 630 kanal buldu Türksatta fakat TP arama süper hızlı olmuş. Görüntü kalitesi düzelmiş gibi fakat fazla incelemedim kesin bir şey söylemek istemem.

Kısaca dumpfile'dan Mavi menü'lüye aynen yatay geçiş yaptım. Aslında siyah menü'lü yazılımla uğraşacaklarına Mavi menülüyü gelişirseler daha hayırlı olur.

Kendimi deneme tahtası gibi hissetmeye başladım. Çok değerli yazlım geliştirici arkadaşlar bu yazılımı fırından çıkar çıkmaz upload edeceklerine biraz deneseler diyorum.

Uydudan güncelleme verilmedikçe bundan sonra Siyah menülü yazlımı yüklemeyi düşünmüyorum. Ne zaman uyduya verilir o zaman tamam derim demek ki her şey yolunda

andelon

0
Üye
1 Mar 2013
5
0
1
Milletle dalga geçer gibi yazılım yüklüyorlar sorunlarımızı giderecek çözüm ler yok üstelik tp leri berbat etmişler kanallar göstermiyor ayrıca diğer 19.03 de yayınladıkları yazılımda medyaplaeye kayıt yapmıyor next next mi asla bir daha böyle bir hataya düşeceğimi sanmıyorum... Sorunlarımıza mail el bile dönüş yapmıyorlar... Destek merkezini aradığımda uydudan yayınlanana kadar yükleme ypmyın diyorlar. Madem yapmayın diyorsun ne diye yayınlıyorsunuz siteden yakındır next in sonu böyle giderse yavaş yavaş kan kaybetmeye başlarlar....

andelon

0
Üye
1 Mar 2013
5
0
1
Arkadaslar bende wi-fi bağlantıda zaman aşımı hatası veriyor ama mavi menümü yazılımda sorun olmuyor wi-fi bağlantı kuruyor ama o seferde Youtube video izleme yapamıyorum yardım. Aynı sorun sizdede varmı başka cihazın yazılımını yüklesem kabul edermi

27 Kas 2012
13
0
1
aydın
arkadaşlar sizde de bu sorun varmı bilmiyorum.Ama bir kanala bastığım zaman 3 veya 4 kanal birden kendiliğinden atlama yapıyor.neden oluyor acaba bilen varmı.

emrkale

0
Üye
28 Şub 2013
3
0
1
TRT HD - TRT1 HD - STAR - NTV vs.vs. diğer başka kanallar yok (sinyal Yok). Diğer çoğu kanalın sinyal seviyeleri yerlerde sürünüyor.
aynı sorun bendede var cözüm varmı yoksa mavi yazılımamı dönelim.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
19.03 ve 22.03 tarihili yazılımlarla wifi yi kaybettik. Başımız sağolsun wifi bağlanıyor sadece 1 dk sonra bağlantı kopuyor bir daha da bağlanmıyor. Birde wifide iyileştirme yaptık demişlerdi. Dlğru ççok güzel iyileştirmişler

mbitis

0
Üye
13 Mar 2013
4
0
1
Çekmeyen kanallar için eski next uydumda kanala özel ince ayar yapılabiliyordu, bu cihazda yapabiliyormuyuz? bulamadım menülerden?

mbitis

0
Üye
13 Mar 2013
4
0
1
Bu yazılımda sorun var. Yükledikten sonra bazı tp lerde sinyal yok uyarısı veriyor. Bu nedenle 19+.03.2013 tarihli yazılıma döndüm ve sorun çözüldü.

Eyvallah, 19.03' yazılımınına döndüm bende sorun çözüldü. tşk.

Otomatik arama yaptırdım maalesef bu kanallar gelmedi. Ne hikmetse bazı kanalları 2-3 kez buldu. Toplamda 630 kanal buldu Türksatta fakat TP arama süper hızlı olmuş. Görüntü kalitesi düzelmiş gibi fakat fazla incelemedim kesin bir şey söylemek istemem.

Kısaca dumpfile'dan Mavi menü'lüye aynen yatay geçiş yaptım. Aslında siyah menü'lü yazılımla uğraşacaklarına Mavi menülüyü gelişirseler daha hayırlı olur.

Kendimi deneme tahtası gibi hissetmeye başladım. Çok değerli yazlım geliştirici arkadaşlar bu yazılımı fırından çıkar çıkmaz upload edeceklerine biraz deneseler diyorum.

Uydudan güncelleme verilmedikçe bundan sonra Siyah menülü yazlımı yüklemeyi düşünmüyorum. Ne zaman uyduya verilir o zaman tamam derim demek ki her şey yolunda

Aynı şey bende de oldu. 19.03 yazılımına dön bence. sorun yok.

dereceli

0
Üye
12 Şub 2013
17
0
1
Ankara
Ustalar 19.3 ve 22.3 yazılımlarda wifi kopuyor ayrıca 22.3.yazılımda bende de TRT HD, TRT 1 HD, STAR ve NTV de sinyal yol eski yazılıma döndüm düzeldi çözüm bekliyoruz...

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Mavi menülü yazılımda Uydu arama, Tp arama, TP ekleme basit ve kullanışlı fakat Siyah menülü yazılımda resmen bir bilmece gibi, çöz çözebilirsen :)

Mavi menülü yazılıma IPTV ekleyip Youtube'u düzeltip birde modem driver'ını güncelleyip düzenlerlerse inanın siyah menülü yazılımın yanından geçmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...