Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (BLACK) 27.03.2013 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr

- Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
- Biss girişine klavye eklendi.
- MDU4 desteği düzeltildi.
- Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
:) dump yedeğini alıp yükleyelim ne olacak? geri döneriz :)

Zaten hep öyle yapıyorum. En son aldığım dumpfile döndürüp döndürüp yüklüyorum :)

yükleme ben yükledim hiçbir değişiklik yok. ayrıca da bağlantı sorunu devam ediyor. yin bağlanıp 1 dk sonra kesiliyor.

Hadi ya... Şevkim kırıldı bak şimdi :confused: O zaman neyin düzeltesini yaptılarda verdiler bu yazılımı ????

sccp

0
Üye
1 May 2012
4
0
1
Uydudan da yüklenebiliyormu .Uydudaki yazılım ile cihazdaki Yazılım aynı diye uyarı çıkıyor çıkıyor

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Lütfen dikkatlice incele. İlla fark olmalı yoksa bu yazılımı niye versinler

benim burda sinyal sorunu var. Bazı kanalları zaten çekmiyordu. Çeken kanallar yine çekiyor. Çekmeyen kanallarda yine çekmiyor. Bir değişiklik vaersa da benim için önemli değil. Önemli olan bağlantı sorunu şuan için...

dereceli

0
Üye
12 Şub 2013
17
0
1
Ankara

- Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
- Biss girişine klavye eklendi.
- MDU4 desteği düzeltildi.
- Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

Hocam sinyal sorunu düzelmiş, youtube güzel yalnız 19 .3 yazılımından beri wi fi kesilme sorunu devam ediyor 28. 12 2012 yazılımı yükledim wi fi düzeldi. Bilgilerinize...

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
benim burda sinyal sorunu var. Bazı kanalları zaten çekmiyordu. Çeken kanallar yine çekiyor. Çekmeyen kanallarda yine çekmiyor. Bir değişiklik vaersa da benim için önemli değil. Önemli olan bağlantı sorunu şuan için...

Mavi menülü yazılımda bende WPA2 şifreleme ile bağlanmıyor "Zaman Aşımı" oluyor. Modemi WEP şifrelemeye alınca bağlanıyor. Fakat siyah menü'lü minix HD Black yazılımında ne hikmetse WPA2 şifreleme sistemine bağlanıyor fakat kopmalar var. Zırt pırt bağlantı gitti - bağlantı geldi görmektense mavi menülü yazılımla devam ediyorum yoluma şuan

Next minix HD BLACK cihazını aldığım günden beri merak edipte oyunlara bakmadım bile. KAldıki üstündeki oyunlar %95 kullanıcının ilgisini çekecek oyunlar değil. O oyunları koyacaklarına kaldırmaları daha hayırlı olur ve en azından yazılımda yer açılır.

Kısaca yazılımın içindeki "Wifi driver'ı" düzeltilmeli. Sorun tamamen driver kaynaklı.

Son düzenleme:

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
Sizde de, sinyal yok ve şifreli yazısı ekranda görünmeme durumu var mı acaba?
Yeni yazılımın tek artısı kumandayı daha iyi görmesi olmuş bence. Bu arada Ekran seçeneğinde 16:9 full kaldırılmış ve bu kötü olmuş.
Wi-fi olayından bahsetmiyorum bile, şu anda Yüksel Elektronik AR-GE kısmı bu işi çözmek için çalışıyormuş bana atılan maile göre.

Son düzenleme:

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Acaba aldığım yere cihazı iade etsem geri alırlarmı ?

Bu minix HD'lerden verim alamayacağız gibi duruyor.

Birde bi hevesle wifi aparatı aldım !!! Elimde mi patladı şimdi anlamadım !!!

BUMERANGX2006

0
Üye
23 Mar 2013
3
0
1
Next YE-2010 Tiger Full Hd uydu alıcıma Biss key girmek için key listesine girdim fakat yeni satır açtırmadı bununla ilgili çözüm varmı? varsa nedir arkadaşlar.Birde internete giriş için IP numarası ve başka şeyler istiyor.Bu IP adresi benim hattımınmı yoksa bağlanacağı adresmi? Bağlanacağım adresse adres nedir? Cevap yazarsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

andelon

0
Üye
1 Mar 2013
5
0
1
Wi-fi bağlantı sorunu yaşamaya devam .mavi yazılımda bağlantıda sorun yok ama servere bağlanamıyordu. Diğerleri düzelmiş görünüyor bende sadece wi-fi bağlantı zaman aşımı sorunu var.
Birde arkadaşlar bu cihazı usb den besleye bilirmiyim televizyonu kapatınca bununda kapanmasını istiyorum bazen unutuluyor . Otomatik olarak zaten bir saat sonra kapanıyor ama neden bir saat çalışsınki.

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
USB 5 volt besleme yapıyor, bu cihazın kullandığı ise 12 volt. Yani pek olmayacak o iş sanırım.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Wi-fi bağlantı sorunu yaşamaya devam .mavi yazılımda bağlantıda sorun yok ama servere bağlanamıyordu. Diğerleri düzelmiş görünüyor bende sadece wi-fi bağlantı zaman aşımı sorunu var.
Birde arkadaşlar bu cihazı usb den besleye bilirmiyim televizyonu kapatınca bununda kapanmasını istiyorum bazen unutuluyor . Otomatik olarak zaten bir saat sonra kapanıyor ama neden bir saat çalışsınki.

öyle bir özellik mi vardı. 1 saat sonra kendiliğinden kapanma hiç fark etmemiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...