Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (BLACK) 27.03.2013 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkernet

0
Üye
30 Kas 2012
21
0
1
Benim sorunuma yardımcı olabilirmisiniz acaba.Bende mavi menülü minix hd cihaz var ve çok memnunum o yüzden kayınpederede aynı cihazdan aldım ama menüsü farklı siyah menülü çıktı.USB aygıtından divx filmlerde altyazı mkv lerde altyazı ve ses oynatmıyor neden olabilir.Birde 2. problem sitedeki en son key dosyasını yükledim ama şifreler açılmadı.Örnek idman tv.TRT yayınlarınıda almıyor.Ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
şu an cihaz da emu ile 19 astra dorcel ve xxl açık mı ?

Hayır dediğiniz kanallar CanalSat paketine aitti bu kanallar çöktü(12285 V 27500), ORF/Austriasat paketindeki 12344 H 27500 frekansındaki Hustler Tv açık, bu frekanstaki Dorcel Tv ise gece 22:00 - 05:00 saatlerinde yayın yapıyor.

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Hayır dediğiniz kanallar CanalSat paketine aitti bu kanallar çöktü(12285 V 27500), ORF/Austriasat paketindeki 12344 H 27500 frekansındaki Hustler Tv açık, bu frekanstaki Dorcel Tv ise gece 22:00 - 05:00 saatlerinde yayın yapıyor.

bilgi için teşekkür 22,00 dan sonra dorcel açık sanıırm 12344 de ki

iturkyilmaz

0
Üye
30 Mar 2013
3
0
1
Arkadaş bir güncelleme tavsiye ettiniz, süze güvendik yükledik. şimdi de cihaz kendisini açmıyor. nasışl bir şey bu böyle.... sonrada özel mesajlara cevap vermiyorum diye açıklama yapıyorsunuz... insanları yanılttığınızın ve zarar verdiğinizin farkında mısınız? şimdi bozulan cihazımla ben ne yapacağım... adalet mi bu?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Arkadaş bir güncelleme tavsiye ettiniz, süze güvendik yükledik. şimdi de cihaz kendisini açmıyor. nasışl bir şey bu böyle.... sonrada özel mesajlara cevap vermiyorum diye açıklama yapıyorsunuz... insanları yanılttığınızın ve zarar verdiğinizin farkında mısınız? şimdi bozulan cihazımla ben ne yapacağım... adalet mi bu?

Yazılımı iki yüzün üzerinde kişi indirmiş,sadece siz böyle bir şikayette bulunmuşsunuz,demek ki yazılım yükleme işlemi sırasında atladığınız bir şeyler var,forumda hem yazılım yükleme ile hemde diğer uygulamalar ile ilgili tüm anlatımlar mevcuttur.
Bu arada üslubunuza dikkat edin biraz,kime zarar vermişiz, bu gün üye olmuşsunuz foruma itham ettiğiniz şey hiçte hoş değil,forumu biraz araştırın bakalım,yararımız mı var yoksa zararımız mı !!!

diabolicc1

0
Üye
30 Mar 2013
3
0
1
arkadaslar bende bın boyutu uyusmuyor yınede yuklanmıyor dıye bır yazı cıkıyor acaba neden bılen bırısı yardımcı olursa sevınırım

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18

ben bu formu hiç zararlı bulmuyorum. Bilakis ço faydalı bir forum. Bo yere formu karalamanın anlamıyok. Adamlar her konuda ellerinden geldiğine yardımcı oluyorlar.

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Uydunun durduk yere donmaları, çakılmaları kendini yeniden başlatmaları, Epg bilgileri düzeltildi mi acaba? Belli ki Wi-Fi düzelmemiş. Sinyal sorunu çözülmüş. Buradan o sonuç çıkıyor. Bence de uydu alıcısındaki oyunlar çıkartılıp uydu daha rahat çalıştırılabilir veya onların yerine daha yararlı ve fonksiyonel SMART uygulamalar kurulabilir.Ayrıca kanal geçişleri ilk siyah menülü yazılımda oldukça ağır çalışıyor. Ayrıca uydu akşam saatlerinde kağnı gibi oluyor. Sabah bir kanal açmak için (örn: 8 tuşuna basıyorum) Kanal makul sürede değişiyor. Ancak akşam saatlerine doğru (Bu arada uydu gece kapanıyor gündüz açılıyor) aynı işlemi uygulamaya çalıştığımda abaratısız 6-7 sn sonra kanal değiştiriyor. Yazılımı yükleyince gözlemlerimi yine paylaşacağım...

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Kanal listeleri için hiçbir uyarı yapılmamış ! Ben siyah menülü yazılımın kanal listesini yedekleyip bu sürümle güncelledikten sonra o kanal listesini geri yükleyebilir miyim? Mavi menülü yazılımdan siyah menülü yazılıma geçişte bunun yapılmaması söylenmişti? Şimdi herhangi bir sorun çıkarır mı ?

alibey18

0
Üye
7 Mar 2013
1
0
1
Arkadaşlar benden size Tavsiye Sakın Bu Yazılımı İndirmeyin Mavi Menülü Yazılım En iyisi ben bunu kurdum durduk yerde sinyal yok oluyordu sonra kapatıp açınca cihazı sinyal geri geliyordu bende bu yazılımı silip mavi menülü yazılımı yükledim ve hiç bir sorun yok yetkilliler yapıcaklarsa adm gibi doğru dürüst bir yazılım hazınlasınlar..

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Aslında çok üzülüyorum. Markasına güvenerek aldığım cihaz beni hayal kırıklığına uğrattı. Herşeyi geçtim görüntü kalitesi beni hiç mi hiç tatmin etmiyor. Öncelikle görüntü kalitesi düzeltilmeli.

Bende Next DSMART HD var onun görüntü kalitesi mükemmel ve şuan ki mevcut makinalara değişmem bu cihazı.

Fakat Minix Black HD tam bir hüsran, hayal kırıklığı. Ha SD cihaz almışım Ha Minix Black HD, şu anki durumda hiçbir fark yok SD'den

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...