Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix hd black çözünürlük sorunu

vandavales

0
Üye
13 Şub 2013
3
0
1
merhaba uydu alıcısı cihazı yeni aldım daha üç gün olmadı samsung 5500 led tvde kullanıyorum fakat bu gun kanal değiştirrken tv karardı ve tv ekranında desteklenmiyen mod uyarısı görüldü çözünürlük desteklenmiyor diye uyarı veriyor. forumda kumadadan yeşil tuşa(v-format) basılınca düzeleceğeni okudum bastım yaklaşık 10. basışta görüntü geldi ve ekranda ekran modu 720p60 yazdı fakat görüntü tam ekran çıkmadı ekranın köşesinde yaklaşık 20cm bölüm siyah yani görüntü diğer tarafa taşmış gibi diğer yarısıda yok görüntünün. sadece 720p60 ta görüntü çıkıyor ve oda tam değil çözünürlükle ilgili bir sorun galiba ne yapmam gerekiyor yardımlarınız için teşekkürler.

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
bu hata cihazla alakası yok tv yeni yazılım yüklenmesi gerek yanı hata tvde hayır tv değil diyorsan cihazını başka bir tv denemen kafi ok

vandavales

0
Üye
13 Şub 2013
3
0
1
teşşekürler sabah tv açtığımda sorunun kendiliğinden düzeldiğini gördüm şu an problem yok. tvde sonrun olmadığını düşünüyorum çünki aynı tvde başka cihazlar düzgün çalışıyor . gerçi sorun şimdilik kendiliğinden düzeldi.tekrar yaparsa yazarım.