Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (BLACK) Serisi 19.03.2013 Tarihli Yazılımlarıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Minix HD (BLACK) Serisi 19.03.2013 Tarihli Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları :
  • Uydu / TP Listesi güncellendi.
  • Kanal Listesi güncellendi.
  • Youtube düzeltildi.
  • Kanal taşıma düzeltildi.

tekke6161

0
Üye
2 Eyl 2012
3
0
1
Paylaşım için teşekkürler, sanırım cihazda sinyal gücü biraz düşük umarım bu güncelleme trt hd kanalları biraz daha güçlendirir. Aynı çanaktan d-smartla süper çeken kanallar minix hd black ile çok az çekiyor hatta ne hikmetse akşamları hepten gidiyor.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Paylaşım için teşekkürler, sanırım cihazda sinyal gücü biraz düşük umarım bu güncelleme trt hd kanalları biraz daha güçlendirir. Aynı çanaktan d-smartla süper çeken kanallar minix hd black ile çok az çekiyor hatta ne hikmetse akşamları hepten gidiyor.

Bahsettiğiniz konu tamamen çanak sisteminizden kaynaklanmaktadır.

Konu ile ilgili, teknik servislerden destek alabilirsiniz.

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net

Bahsettiğiginiz sorun ve görüntü kalitesi yüzünden ben halen mavi menülü yazılım kullanıyorum. Hem sinyal konusunda sorun yok hemde görüntü kalitesi iyi.

Bahsettiğiniz konu tamamen çanak sisteminizden kaynaklanmaktadır.

Konu ile ilgili, teknik servislerden destek alabilirsiniz.

Haklısınız durum anten ayarı gibi duruyor fakat mavi menülü yazılımda sinyaller normal iken siyah menülü yazılımda sinyaller çok zayıf geliyor. Çoğu kişide de bu sorun meydana geldi bildiğim kadarıyla ve sonuç olarak yazılımsalmı yoksa çanak ayarımı kafa karıştırıcı biraz

Ayrıca yazılımdan dolayı yeniden çanak ayarı yapmak gerekiyor olabilir...!

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Maalesef yine görüntü kalitesi aynı değişmemiş. Mavi menülüye geri döndüm.

Benim açımdan sadece Youtube düzelmiş. IPtv yine takılıyor, Dailymotion'da bir türlü bir şey seyredemedim sürekli ortada yuvarlak dönüp duruyor.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
ŞAKA ELLEM BU YAZILIM

3 aydan buyana yazılım bekliyoruz.... Çıka çıka yazılım bozuntusu bir şey çıkıp geliyor. Sizden kanal listesi- uydu -tp listesi güncellemesi isteyen yok. milleti kandırmayın yeter artık... ya adam gibi yazılım verin yada hiç vermeyin......buraya onlarca sorun yazdık. hiçbiri çözülmemiş......yazıklar olsun nexte, yazıklar olsun sizin mühendislerinize.....

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
ŞAKA ELLEM BU YAZILIM

3 aydan buyana yazılım bekliyoruz.... Çıka çıka yazılım bozuntusu bir şey çıkıp geliyor. Sizden kanal listesi- uydu -tp listesi güncellemesi isteyen yok. milleti kandırmayın yeter artık... ya adam gibi yazılım verin yada hiç vermeyin......buraya onlarca sorun yazdık. hiçbiri çözülmemiş......yazıklar olsun nexte, yazıklar olsun sizin mühendislerinize.....

Herkes yeni yazılım sevdasına düşünce ve sesler yükselince en azından belli bir süre oyanalım diye test yazılımındaki youtube'u düzeltip birde frekans sıralaması yapıp önümüze attılar yeni yazılımı, bence olay bu.

Mavi menülüye devam, en azından görüntü kalitesi iyi...

andelon

0
Üye
1 Mar 2013
5
0
1
Hiç bir şeyde düzelme yok wiki aygıt bağlantısı yapamıyor eski sürüm daha iyi... Yazık çok yazık pişman oldum next cihazı aldığıma bulmudur sizin yazılımcılığınız aldığınız maaşı hakettiğinizden inanmıyorum

By_FarkLi

0
Üye
13 Şub 2013
6
1
3
Yani gerçekten Olay İnsanlar Bu Next de Çalışan Arkadaşlar Allah Rızası Icın ne Yenı Yazılımı Ben Ilk Yazılıma Gurban olayım ya Bu ne berbat bı durumdur her gecen gun ıyıce sacmalıyorsunuz guvenılır dıe sızden uyudu alıyoruz mıllete aldırıyoruz karsılasdıgımız duruma bak bırıde cıkıp haklısınız bırseyler yapmaya calısıyoruz dese ıcımız yanmayacak ıyı bırsey oldugunda hemn cevabın altına dusersınız notu ama bız musterıyız ve cıhazlarınız ve yazılımlarınız beş para etmez çin malı emin olun sizden iyidir kanı gibi kanal geçişi var kumandayla basıyoruz kanal degıssın kumandayı ındıryorum yanıma koyuyorum kanal daha yenı atlıyor bence bu konularla ılgılenın ben youtube pc dede ızlerım kanalları nette de bulurum ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...