Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD BLACK Serisi 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Minix HD BLACK Serisi 21.09.2012 Tarihli Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları :

- YouTube bağlantı sorunu düzeltildi
- Android için uzaktan kumanda uygulaması yapıldı. Aynı ağ içinde Android işletim sistemi kullanan cihazlarınızdan (Telefon, Tablet) uzaktan kumanda uygulamasını çalıştırarak uydu alıcısını kontrol edebilirsiniz.

Not : Next Minix HD BLACK serisi içindir..
Next Minix HD PEMBE ve MAVİ Cihazlara YÜKLEMEYİNİZ!!!

Pembe ve mavi seri yazılımları için cihazların kendi bölümlerine bakınız.

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
NEXT Minix Black cihazı aldım. 28.12.2012 yazılımı yükledim fakat görüntü hoşuma gitmediği için uydudan güncelleme yaptım ve 21.09.2012 yazılımını geri yükledi. Şuan 21.09.2012 yazılımı kullanıyorum.

Birde Next'in usb wifi'sini aldım. Cihazı kurduğumda ağları gördü fakat WPA/WPA2 şifreleme sistemli modemime bağlanmadı (Zaman aşımı), bende WEP şifrleme yaptım modemi bu sefer bağlandı fakat ben WEP şifreleme sistemi kullanmak istemiyorum. Acaba WPA/WPA2 şifrelemeye bağlanması için yapmam gereken başka bir ayarmı var.

Birde modem Airties RT-205 büyük bir ihtimal WPA/WPA2'si yeni adaptörle uyumlu değil bundan dolayı da olabilir kısaca Next modem ayırıyorda olabilir.

Birde YOUTUBE video'ya girince video izlemeye çalışınca makina resetleniyor ve tekrar açılıyor. Bu Hata yazılımsalmı acaba. Web radyolar ve RSS düzgün çalışıyor.

Son düzenleme:

laudrup

0
Üye
21 Şub 2013
7
0
1
wi-fi aparatım yokkken bu yazılıma geçmeyi tavsiye eder misiniz? bir de iyi bir wi-fi apart önerirseniz sevinirim fiyatıyla birlikte

viceroy34

0
Üye
13 Ocak 2013
9
0
1
youtube çalışmıyor

Bu black makinayı aldım hiç memnun değilim youtube vs için aldım ayrıca wifi antenede aldım aldığım günden beri problemli hiçbir youtube videosonu açmıyor açmaya çalışırken kendini resetliyor yaklaşık bir ay oldu nebutv ye geri götürdüm bekle yeni yazılım çıkacak dedi halen bekliyoruz .

viceroy34

0
Üye
13 Ocak 2013
9
0
1
youtube arama yapınca aradığın videoları buluyor ama videoyu oynat dediğin zaman not movifound diyor bilginize

paradogy

0
Üye
8 Ocak 2012
30
0
6
Youtube Uygulamasındaki Aksaklık Hakkında

Yaklaşık 20 gün önce Karbon arkadaşımız, bu bu başlık adı altında bir konu açmış bulundu. Biz de beklemeye başladık, umarım bu bu yazılım bir an önce çıkar da özlemlerimizden birine kavuşuruz. Tabii bizlerin belirttiği diğer bir kaç ufak sorunu da çözen bir yazılım olursa tadından yenmez olacaktır.
kolay gelsin.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Yaklaşık 20 gün önce Karbon arkadaşımız, bu bu başlık adı altında bir konu açmış bulundu. Biz de beklemeye başladık, umarım bu bu yazılım bir an önce çıkar da özlemlerimizden birine kavuşuruz. Tabii bizlerin belirttiği diğer bir kaç ufak sorunu da çözen bir yazılım olursa tadından yenmez olacaktır.
kolay gelsin.

biri çıksa da şu zamana kadar diye açıklama yapsa. daha önceki açıklama şubattı

zola1021

0
Üye
29 Ağu 2012
4
0
1
sadece bu androıd teller ıcın uzaktan kumanda uygulamasını nası yukleyebılırım bı yonlendırme yapabılırmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...