Neler yeni

Next Minix HD Cool 16.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apolermi

New member
Üye
ben indirip yükledim ama bi değişiklik olmadı.tanberg i nasıl çalıştıracağım.ben acemiyim bu konularda kusura bakmayın.cevap yazarsanız sevinirim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator

SaDRaZAMm

Member
Üye
teşekkürler. malum kanallar acıldı. basta @f12 hocam olmak üzere emeğe gecenlere teşekkürler :)

f12

Özel Üye
Özel Üye
Cool İnview modelini unuttular sanırım bakalım bekliyoruz :solabak:

f12

Özel Üye
Özel Üye
Cool yazılımını usb üzerinden Cool İnview'e yüklesek sıkıntı çıkarır mı? rs232 üzerinden yazılımı oluyormuş usbden yüklesek çöker mi? işlemcileri aynı ALİ M3612 işlemci var iki cihazda da

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Cool yazılımını usb üzerinden Cool İnview'e yüklesek sıkıntı çıkarır mı? rs232 üzerinden yazılımı oluyormuş usbden yüklesek çöker mi? işlemcileri aynı ALİ M3612 işlemci var iki cihazda da
Sevgili kardeşim zaten kendinizde yazmışınız bu durum oldukça RİSK içeren bir durumdur,deneme yapmak kolay ama sonrası zaten sıkıntı ne olacağı...

f12

Özel Üye
Özel Üye
Sevgili kardeşim zaten kendinizde yazmışınız bu durum oldukça RİSK içeren bir durumdur,deneme yapmak kolay ama sonrası zaten sıkıntı ne olacağı...
İşlemciler aynı olduğu için usbden olur mu diye merak ettim ustam rs232 üzerinde sıkıntı yaratmıyormuş kablo olsa denecektim.

korbon hocam diğer şifreli kanallar acıldı mı ? acaba free share ler aktif mi şu an ? saygılar kolay gelsin next mini hd cool

mikim

New member
Üye
Öncelikle merhabalar bu yazılım uyduya ne zaman düşer acaba, minix hd cool için bu yazılımı usb'denmi yüklemek sağlıklı yoksa menüde internetten güncelleme yaparakmı yüklemek daha sağlıklı, yardımcı olursanız sevinirim cevebınızı bekliyorum.

sar1990

New member
Üye
Alakasiz olucak ama arkadaslar next minix cool cihazima bu yazilimi yükledim yükledikten iki gun sonra falan da wifi dongle aldim ancak baglanamiyorum zamanaşımı hatasi veriyor

piyanist27

New member
Üye
Hd cool uydu alıcıma yeni tandberg yazılımı yüklemek istedim bin boyutu uyuşmuyor hatası veriyor cevaplarsanız teşekkürler

f12

Özel Üye
Özel Üye
Hd cool uydu alıcıma yeni tandberg yazılımı yüklemek istedim bin boyutu uyuşmuyor hatası veriyor cevaplarsanız teşekkürler
yazılım yüklerken yazılım+kanal listesini seçip yükleyin yazılımı atmadan önce mutlaka yedeğinizi alın.

Yazılım yükleme işlemi

http://www.next.web.tr/showthread.php/11662-USB-İle-Yazılım-Güncelleme.html

Kanal Yedekleme işlemi

http://www.next.web.tr/showthread.p...Geri-Yükleme-İşlemleri-(Resimli-Anlatım).html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...