Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD ile Youtube Videolarını İzlemek.

adem.van

0
Üye
10 Eki 2012
1
0
1
selam arkadaşlar bende yeni aldım wi-fi var diyor acaba wi-fi aparatımı alacağız yoksa internet kablosuyla mı bağlanacağız
teşekkürler

slayer3

0
Üye
29 Eyl 2012
6
0
1
youtube bu cihazı aldığımdan beri hep sorunlu zaten bi çözemedi ar-ge şu sorunu ...

mceryilmaz

0
Üye
25 Tem 2012
72
3
8
İstanbul
Biliyormusunuz, kimse kusura bakmasın ama hayatımda böyle salak arama kılavyesi görmedim.
Neden cep telefonlarındaki gibi tuşlara tekrarlı basarak arama yapamıyoruz.??
Mesela başka bir bölümde (hatırlayamadım şimdi) aynen böyle çalışıyor. Ama youtube da neden bu salak kılavye de yada o ikinciş modda gruplanmış salak kombinasyonda ısrar ediliyor??
Düzeltin kardeşim şunu... adam gibi bütün dünya nasıl yapıyorsa öyle yapalım
Kimse alınmasınm. Ben direkt next'e yapıyorum bu eleştirileri.

Ayrıca bunların önemi de yok çünkü her video 20sn den sonra kopuyor.
Youtube nasıl kullanılırı anlatırken bu yazılımı da düzeltmek lazım. Öyle değil mi?
Kısaca youtube un çalışması lazım önce.

Son düzenleme:

halilvural

0
Üye
7 Kas 2012
1
0
1
Minix ile youtube girmek icin bir hevesle neti ayarladim sonra network ayarlarini yaptim minix in ama gel gorki yine de connection failed diyor deli oluyorum ya.ayarlarla ilgili birileri yardimci olabilir mi aceba

mceryilmaz

0
Üye
25 Tem 2012
72
3
8
İstanbul
Minix ile youtube girmek icin bir hevesle neti ayarladim sonra network ayarlarini yaptim minix in ama gel gorki yine de connection failed diyor deli oluyorum ya.ayarlarla ilgili birileri yardimci olabilir mi aceba

Aslında buna yardım etmek zor. Çünkü youtube'u arayüz olarak koymuşlar ama göstermelik.

NEXT MINIX HD DE YOUTUBE ÇALIŞMIYOR. ÇALIŞMAZ DA. ÇALIŞSA BİLE ARAMA YAPMAK İÇİN ELLİ TAKLA ATMAK LAZIM. CEP TELEFONUNDA BİLE DAHA KOLAY YAZABİLİYORSUNUZ ARAMA SÖZCÜKLERİNİ. YOUTUBE İÇİN BAŞKA BİR ARAÇ BULMALISINIZ. BU CİHAZDA OLMAZ.

duvaryazisi

0
Üye
10 Ağu 2012
1
0
1
sayın karbon youtube de film izlemek isteyince cihaz kapanıp açılıyor son yazılımı yüklemiştim sorun ne olabilir?

Mcabadak

0
Üye
7 Haz 2012
5
0
1
slm aynı sorun benim cihazdada var makina kapanıp açılıyo sorun nedir acaba daha düne kadar izliyodum youtubedenmi kaynaklanıyor

hasan63

0
Üye
23 Eyl 2012
2
0
1
next mini pempe

slm youtub aciyorum recever kapaniyor bana yardimci olan varmi tesekurler ben belcikadan hasan

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
next minix hd youtube açıyorum cihaz kapanıyor yardımlarınız için teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Konu ile ilgili AR-GE'ye bilgi verilmiştir arkadalar,en kısa sürede sorun düzeltilip,Youtube fixlenmiş yazılımlar verilmesini beklemekteyiz...

aademr

0
Üye
3 Ağu 2012
16
0
1
bende de aynı sorun var..youtube den video izlemek istediğim zaaman cihaz açılıp kapanıyor.güncel yazılım yüklü.anlaşılan sıkıntı genel..yeni yazılım için next baya bi ara verdi..artık gelişmiş ciddi yazılımlar bekliyoruz..sorunsuz tabii