Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 06.07.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Yeni yazılımı yüklediğimden beri şöyle bir sorun var.

Medya oynatıcı ekranında, 1080p formatında herhangi bir videonun üzerine gelince,
sol taraftaki önizleme ekranında görüntü belirir belirmez bütün ekranda titreme oluyor.
Söz konusu dosyayı geçip, 1080p olmayan daha düşük çözünürlükteki mesela 720p olan bir dosyaya hareket edince aynı sorun gerçekleşmiyor. (Videoları çalıştırılınca normal olarak gösteriyor.)

Aynı sorun KAYIT sekmesinde TV'den yaptığımız kayıt görüntülerinde de oluyor.

Fotoğrafını çektim ama buraya nasıl eklerim bilemiyorum. :(

Çok merak ettim fotoğrafı. imageshack ten yükleyip forum kodunu buraya yapıştırın.resim çıkar.

garfield67

0
Üye
17 Tem 2013
8
0
1
Kdz.Ereğli
Çok merak ettim fotoğrafı. imageshack ten yükleyip forum kodunu buraya yapıştırın.resim çıkar.

Ne yani denemediniz mi... Sizde aynı cihaz yok mu... Deneyin görün... Ben de merak ettim söylenenleri neden denemediğizi... Yoksa 10 mesajınızın 9'unda belirttiğiniz "Cihaz stabil çalışıyor..." sözü sadece sizde mi?

Velhasıl; ister kayıt bölümünde olsun, ister kanal listesi bölümünde, HD'li kanalların görüntülerde sorun varmış... İlgilenilmeli diye düşünüyorum...

Saygılarımla...

Son düzenleme:

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Ne yani denemediniz mi... Sizde aynı cihaz yok mu... Deneyin görün... Ben de merak ettim söylenenleri neden denemediğizi... Yoksa 10 mesajınızın 9'unda belirttiğiniz "Cihaz stabil çalışıyor..." sözü sadece sizde mi?

Velhasıl; ister kayıt bölümünde olsun, ister kanal listesi bölümünde, HD'li kanalların görüntülerde sorun varmış... İlgilenilmeli diye düşünüyorum...

Saygılarımla...

Pardon ama hayır denemedim o kısımları çünkü kanal listemi hiç güncellemedim.Yazılımı sadece yazılım olarak yüklediğim için.Kayıt ederken de tesadüf mü dersiniz bilmem ama hiç HD kanal kaydetmedim :)

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
ben denedim yok böyle bişey özellikle tr hecdiden kayıt yaparak baktım herhangi bir soruna rastlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...