Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 19.02.2015 Tarihli Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

Yazılım Notları :
Kod:
- Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_19022015.zip
    5 MB · Görüntüleme: 471

makay

0
Üye
9 Tem 2012
5
0
1
yazilim icin cok tesekurler ama yuklemeye calistim bin dosya hatasi veriyor sadece yazilim da hic devam etmiyor yazilim arti kanallar yukle de gene bin hatasi veriyor ama devam etsinmi diye soruyor
daha once boyle bir kere daha boyle bir olay oldu receiver acilmamisti rs32 ile tekrar yazilim yuklemistim

Son düzenleme:

maliye

0
Üye
21 Eyl 2013
15
0
1
sayın karbon üstad yeni yazılım için teşekkürler.astra hotbird ve hellas uydularında emu ile açılan kanallar seyredilemiyor .akşam uefa maçlarını seyredemedik bu konuya bir el atarsanız iyi olur saygılar

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,084
3,514
113
sayın karbon üstad yeni yazılım için teşekkürler.astra hotbird ve hellas uydularında emu ile açılan kanallar seyredilemiyor .akşam uefa maçlarını seyredemedik bu konuya bir el atarsanız iyi olur saygılar

merhaba emu ile açılan kanalları izlemek istersen cihazın internet balantısı kes ozaman sorun kalmıyor sanırım freeshare ile çakışma var veya kulandın cccam la ben oyle izleyebiliyorum

SEYHAN007

0
Üye
14 Tem 2012
1
0
1
İstanbul
karbon usta interneten key günceleme modunda hata veriyor tekrar yazılma el atsan bazı bölümler yazılım çakışması var pek zamanım olmadı incelemeye(Next Minix HD Mavi Serisi)

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Karbo Usta kac yazilimdir bekliyorum iptv herhangi bir link,te bir yayina bakarken maximum 30 san. sonra geri menüye atiyor bir cözümü yokmu bunun.
Birde cccamde yayinlar bozuluyor bu yazilimda yukarida arkadas yazmis cakisma var diye ozaman freecam,i kapatacagiz öglemi?

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Günaydın arkadaşlar,uydudan güncelleme ile son yazılımı yükledim,hotbırd uydusu sorunsuz açıyor.

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43

Yazılım Notları :
Kod:
- Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi.

Karbon usta, yazılımı USB ile yükledim.Sistem bilgisine baktığımda tarih olarak 20150302 yazıyor.Bir sıkıntı olurmu? Üzerine tekrar uydudan güncellesem nasıl olur.Emeklerinize sağlık.

v121

0
Üye
8 Tem 2012
2
0
1
Karbon usta benim uydu alicisi coktu ona rs232 ile yazilim yukleyince acildi sonra bunu yukledim geri kapandi bu sorunu bi turlu cozemiyorum cihaz 2012 model mavi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon usta benim uydu alicisi coktu ona rs232 ile yazilim yukleyince acildi sonra bunu yukledim geri kapandi bu sorunu bi turlu cozemiyorum cihaz 2012 model mavi

Kullandığınız yazılım eski ise, yeni yazılımı mutlaka Kanal Listesi + Yazılım şeklinde yükleyin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bugün uydudan gelen güncelleme sadece Kanal listesini içermektedir,bazı HD kanal ilaveleri ve sıralama düzenlemeleri yapıldı, yazılım bilgisinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.

mfacem

0
Üye
26 Eyl 2012
3
0
1
Hatay
Karbon Usta cihaz uydudan güncellendikten sonra (next minix hd mavi cihaz-siyah menülü) açılmadı. Sadece Kumanda ışığı yanıyor. (Yeşil) Defalarca son yazılımı yüklemeye çalıştım ancak sonuç aynı. Bu son yazılımdan önceki yazılımı veya varsa kurtarma yazılımını nereden bulabilirim? (Daha önce hangi sürümün yüklü olduğunu hatırlamıyorum.)

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon Usta cihaz uydudan güncellendikten sonra (next minix hd mavi cihaz-siyah menülü) açılmadı. Sadece Kumanda ışığı yanıyor. (Yeşil) Defalarca son yazılımı yüklemeye çalıştım ancak sonuç aynı. Bu son yazılımdan önceki yazılımı veya varsa kurtarma yazılımını nereden bulabilirim? (Daha önce hangi sürümün yüklü olduğunu hatırlamıyorum.)

Kumandadan V format tuşuna basarak görüntü çözünürlüğünü değiştirerek görüntü almayı denediniz mi ?

Sonuç alamazsanız buradaki işlemleri yapınız.
http://www.next.web.tr/konular/2685...isi-Cihazlara-Yapilmasi-Gereken-Islemler.html

metehan__

0
Üye
18 Ara 2011
62
34
18

Bende yeni yazılımı yükleyince kanallar var ama görüntü yoktu..araştırınca disec ''etkin değil'' şeklinde değişmişti.(bende tek çanak 3 uydu vardı) düzeltince görüntü geldi...

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
TURKSAT ULTRA HD(4K) TEST yayınını
12123 frekans 1500 yatay durumundan niçin izliyemiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...