Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix serisinde hangisini tavsiye edersiniz ?

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Next Amigo | Next Cool | Next cool inview ve next black plus acaba hangisini önerirsiniz ?

istediğim özellikler emu ile bı.ss acabilen kanal gecişleri orta derece olalbilir ama cokta yavas olmayan vee ileriye dönük olarakta IP tv olacak
fiyat olarak max: 150 TL

birde bu uydu alıcılardan hangisi cift kumanda ve uydu alıcı gözü ekranlı ?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,597
57,799
113
izmir çamdibi
next cihazların içinde en iyisi next 3d machina fiyatı 400-500 tl next 3d machina den sonra amigoyu tek tutarım fiyatı 160-180 tl civarı amigoyu tevsiye ederim senin aradığın fiyata yakın diher modeleri kulanan arkadaşlar yorum yaparsa karar vermen daha kolay olur benimki sadece tavsiye

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
cevaplarınız için tşk ederim arkadaslar , amigo da karar kılmıştım ama uydu alıcı gözü ışıklıymış , ben ekranlı olmasını istiyordum :(
Next cool ve cool inwiev için görüşlerniz nedir ?

5 Şub 2015
28
0
1
Amigo güzel tek sorunu kumandasının çekimi

next hd cool kumandasının çekim gücü süper

cevaplarınız için tşk ederim arkadaslar , amigo da karar kılmıştım ama uydu alıcı gözü ışıklıymış , ben ekranlı olmasını istiyordum :(
Next cool ve cool inwiev için görüşlerniz nedir ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Sadece yazdığınız modeller için konuşmamız gerekirse, bu modellerin içinde en iyi model Amigo modelidir, birde sizin önceliğiniz IPTV ise zaten, Amigo dışındaki diğer iki model ALI işlemcili ve sadece IPTV'de http protokolünü destekler, özellikle IPTV açısından beklentiniz olacaksa ALIchipli serileri almayın.!

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Sadece yazdığınız modeller için konuşmamız gerekirse, bu modellerin içinde en iyi model Amigo modelidir, birde sizin önceliğiniz IPTV ise zaten, Amigo dışındaki diğer iki model ALI işlemcili ve sadece IPTV'de http protokolünü destekler, özellikle IPTV açısından beklentiniz olacaksa ALIchipli serileri almayın.!

önceliğim ıptv değil sadece günümüz teknolojisnde bulunan özellikler olsun ileriye dönük olarak kullanabilirm belki , muhtemelen Cool serisini alacağım. Türm cevap veren forumdaslara teşekkürler hayrlı günler ...