Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandoraya Yeni Yazılım ve İlgi İstiyoruz

OZMENRAMAZAN

0
Üye
31 Ağu 2013
1
0
1
Next bu cihazı ttnet kampanyası dahilinde yaptı kampanya fazlası malları teknoloji marketlerde sattı.Bir dönem geldi geçti.Android tabanlı bu cihaza yazılım desteği verebilecek yeterli bilgiye sahip teknik kadrosu olmadığından orjinal yazılım çıkartamıyor, ancak yetenekli ve hevesli kullanıcılar bazı editlemelerle yeni yazılım adı altında birşeyler çıkartıyor ki onlarda sürekli yeni sorunlarla geliyor.Ayrıca donanımsal olarak cihazın yenilikleride rahatlıkla kaldırabilmesi pek mümkün değil.Son kullanıcı olarak şunu söyleyebilirimki next android tabanlı cihaz konusunda cin olmadan adam çarptı , o adamlarda biziz.

salman003

0
Üye
27 Eyl 2013
22
0
1
yeterlı donanıma sahıp degılse bu ısı yapmasınlar yazık sattıgı cıhazın arkasında duramıyorsa mılletı kandırmasuınlar kımsede bu next cıhazını aalmasın o zaman akıllanıp belkı bır seyler yaparlar

b.s.1963

0
Üye
18 Eyl 2013
4
0
1
ben bu nexstar pandara cihazını aldıgıma bin pişmanım verdigim paraya acıyorum yoksa kırıp nexstar istanbul merkez şubesine yollıyacagım her yazılımda emon dogru çalışmıyor aynı anda 2 server aktif olmuyor v 0323 yazılımında arada bir bu uygulamayı kapat yazıyor yani adi bir cihaz ben pişmanım kimseye tavsiye etmem

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
arkadaslar turk milleti olarak malesef cok kotu bir huyumuz var birsey alirken malesef ne arastiririz nede sorariz bu nedir nasil diye halbuki bi cihaz alirken googleye yazip sorsak inanin bir dusen varsa bin kurtulan olur bu sizin yaztiklariniz tum markalar icinde gecerli herkes biseyden sikayetci kendim redline kullaniyom misal 200 tl ye aldim parasini ve firmanin bana sunduklarini kiyaslarsam cok super daha once 350 yl verip next 18500 hd pulus aldim ona bakiyorum bide simdiki aldigim cihaza bakiyorum hem guluyom hem agliyom guluyom yeni cihazi nerdeyse brles sayilacak paraya sldim agliyom 350 tl verip ahmet cakarin durumuna dustum ona yaniyom resmen cop simdiki mantikla