Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 19.03.2013 Tarihli Ortak Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 19.03.2013 Ortak Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
  • Uydu / TP Listesi güncellendi.
  • Kanal Listesi güncellendi.
  • Youtube düzeltildi.
  • Kanal taşıma düzeltildi.

bdemirci

0
Üye
1 Ocak 2013
3
0
1
Elİnİze saĞlik bİzde beklİyorduk ne zaman dÜzeltİlecek yenİ yazilim dİye.emeĞİ geÇen herkese teŞekkÜrler.

gultogulto

0
Üye
19 Nis 2012
91
5
8
bi sorum daha olacak kanal yedeği aldık bende 4 tane uydu var türksat hellassat astra 19 ve astras 23,5 bunların anten ayarları şilinecekmi pek beceremiyorum tekrar yüklemeyi bulamassam diye sıkıntı içindeyim

adabelen

0
Üye
17 Ara 2011
44
0
6
Yeni yazılım?

Arkadaşlar yeni yazılımın version no'su 125 mi? (tarihi 28.12 görünüyor hep) Yazılımı indirdim pek değişiklik göremedim.Anlamadığım bi yer var muhakkak.Bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar?Selamlar.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
bi sorum daha olacak kanal yedeği aldık bende 4 tane uydu var türksat hellassat astra 19 ve astras 23,5 bunların anten ayarları şilinecekmi pek beceremiyorum tekrar yüklemeyi bulamassam diye sıkıntı içindeyim

Yazılımı yüklemeden önce '' Kurulum '' menüsünden, uydu diseqc ayarlarını not ediniz..

Yeni yazılımda ; 42turksat, 13hotbird, 19astra ve 7eutelsat otomatik olarak gelmekte..

7 dereceyi silip, tekrar 23,5 dereceyi diseqc ayarlarınızı yaptıktan sonra tekrar taratabilirsiniz..

gultogulto

0
Üye
19 Nis 2012
91
5
8
Yazılımı yüklemeden önce '' Kurulum '' menüsünden, uydu diseqc ayarlarını not ediniz..

Yeni yazılımda ; 42turksat, 13hotbird, 19astra ve 7eutelsat otomatik olarak gelmekte..

7 dereceyi silip, tekrar 23,5 dereceyi diseqc ayarlarınızı yaptıktan sonra tekrar taratabilirsiniz..

teşekkür ederim sağol üstad bilgiler için iyi aksamlar

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Arkadaşlar yeni yazılımın version no'su 125 mi? (tarihi 28.12 görünüyor hep) Yazılımı indirdim pek değişiklik göremedim.Anlamadığım bi yer var muhakkak.Bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar?Selamlar.

Yazılımda yapılan düzenlemeler yazılmış 1. mesajda. yazılım versiyonu 124 olarak görünüyor ve yazılım tarihi 2013-03-15 resimde göründüğü gibi.

l7mkw.jpg

adabelen

0
Üye
17 Ara 2011
44
0
6
Akşam akşam işi bulduk!Renkli menülü yazılım var cihazda.Forumda bugünkü 1. mesajı gördüm,yüklüyeyim dedim.Sıryla anlatıyorum.Sizler yanlışımı göresiniz diye.1.mesajdaki dosyayı kaydettim,zip'ten çıkardım usb'ye gönderedim,Usb'den gncelle seçtim(,Güncelleme modu-yazılım+kanal listesi)--(güncelleme dosyası-backup.abs) Seçtim.Başlattım.Yazılım yüklendi..haydaa..değişen bi şey yok.Yine 28.12.2012 renkli menü karşımda.İki üç defa denedim,hatta Ahmet Bozoğlu akadaşımız sağolsun bi açıklama göndermiş yinede olmadı gitti.Arkadaşlar bugünkü yazılımı nasıl yüklycem ben morardım kaldım.Herkese selamlar.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Akşam akşam işi bulduk!Renkli menülü yazılım var cihazda.Forumda bugünkü 1. mesajı gördüm,yüklüyeyim dedim.Sıryla anlatıyorum.Sizler yanlışımı göresiniz diye.1.mesajdaki dosyayı kaydettim,zip'ten çıkardım usb'ye gönderedim,Usb'den gncelle seçtim(,Güncelleme modu-yazılım+kanal listesi)--(güncelleme dosyası-backup.abs) Seçtim.Başlattım.Yazılım yüklendi..haydaa..değişen bi şey yok.Yine 28.12.2012 renkli menü karşımda.İki üç defa denedim,hatta Ahmet Bozoğlu akadaşımız sağolsun bi açıklama göndermiş yinede olmadı gitti.Arkadaşlar bugünkü yazılımı nasıl yüklycem ben morardım kaldım.Herkese selamlar.

Üstat hata şu siz yazılımı değil, cihazdan aldığınız backup'u (yedeğinizi) yüklemişsiniz. aşağıdaki resimdeki gibi yapın yüklenir.

Güncelleme dosyası yazan kısımda; Next_YE18500HDPLUS_19.03.2013
seçin.
l7qzp.jpg

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

1 mesajdaki dosyayı bilgisayara indirip zipli dosyadan klasöre çıkartın ve boş FAT32 biçimlendirilmiş bir usb belleğe sadece ''Next_YE18500HDPLUS_19.03.2013.abs'' yazan dosyayı yükleyin ve cihazınıza takın ve resimdeki gibi seçerek yükleme işlemini yapınız.

attachment.php

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...