Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 19.03.2013 Tarihli Ortak Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
Şimdi denedim alt yazılarda sorun var, cihaz alt yazıları görmüyor. ben en son verilen mavi menülü iptv test yazılımına döndüm, o yazılım çok stabil üzerine youtube eklenebilirse çok güzel olur.

mavi menülü yazılımda reset sorunu varmı aslında alt yapıyı salamlaştırsalar daha iyi deyilmi reset sorunu en kötü cihzlardada yok biyeri yaapıyorlar biyeri yıkıyorlar 4 saatte kanalları düzenleyebildim benim saydığım 35 kez reset attı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Sn @kelkit ;

Aklınıza gelen her soru için yeni konu açmayınız ! açık olan soru ile alakalı bölümlere yazınız! kuralları bir kez daha dikkatlice okuyunuz.

Konu kapatılmıştır.!
( bu konu bir süre sonra asıl yazılması gereken bölüm olan 19.03.2013 Tarihli yazılım konusu ile birleştirilecektir.! )

6 Ocak 2012
16
0
1
İSTANBUL
Arkadaşlar bu tip hataları okuyunca yeni yazılımı yüklemekten vaz geçtim 28.12.2012 yazılımı var benim cihazda o reset falan yapmıyor zaten ip tv vs. ile pek işim olmuyor onun için bir önceki yazılımda kaldım.
Sizlerden ricam yeni yazılımda gördüğünüz hataları hem burada paylaşın hemde www.next.com.tr den tüketici destek kısmına yazın daha etkili olur onlarda hataları görsünler.

iznikten

0
Üye
22 Mar 2013
2
0
1
usb den yükledim yeniden başlatırken ASH yazdı ve denemedik yol bırakmadım çözülmüyot "set stb memory error" hatasıyla kalakaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...