Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500+Plus/YE-20000HD Freeshare/HomeShare Sorunları Hk.(Başka Konu Açmayınız)

Cemm

0
Üye
18 Ağu 2012
10
0
1
Malatya
18500 Hd Plus Freeshare Hakkında.

Merhabalar.

Cep telefonu interneti ile pc den cross kablo vasıtasıyla cihaza (18500 Hd plus) interneti verdim. Youtube vs. hepsi çalışıyor. Cihaz IP aldığına dair ikazı da veriyor. Fakat freeshare i aktif ettiğim halde çalıştıramadım. ****destek sayfasındaki işlemleri de uyguladım.
Aynı sorunu yaşamış ve düzeltici işlemi bileniniz varmı?
Birde Hotbirde de hangi TP'de test edeyim?

Saygılar.

Cemm

0
Üye
18 Ağu 2012
10
0
1
Malatya
Tşk ederim. Denedim sorun aynı. Sanırım internet bağlantısında sıkıntı var.
Yada cihazın ethernetinde sorun var servise gidecek?

Cemm

0
Üye
18 Ağu 2012
10
0
1
Malatya
Merhabalar.

Cep telefonu interneti ile pc den cross kablo vasıtasıyla cihaza (18500 Hd plus) interneti verdim. Youtube vs. hepsi çalışıyor. Cihaz IP aldığına dair ikazı da veriyor. Fakat freeshare i aktif ettiğim halde çalıştıramadım. ****destek sayfasındaki işlemleri de uyguladım.
Aynı sorunu yaşamış ve düzeltici işlemi bileniniz varmı?
Birde Hotbirde de hangi TP'de test edeyim?

Saygılar.

Forumdan bulduğum test server ile aynı bağlantıyı yaptım. cihaz bağlandı ve kanalları açtı.
Fakat freshare da hala bir tık yok.

irfanT

0
Üye
15 Ağu 2013
1
0
1
Merhaba Astra 19.2 uydusunu ayarladım hiç bir şifreli kanalı free share serverından açılmıyor hotbird uydusunda sorun yok donmalar dışında astra dışında herhangi bir uydu varmı free share ile izleyebileceğim

simeda

0
Üye
28 Kas 2012
8
0
1
nextim yerinde olsam bu cihazları 250 tlye sattığı halde 100 tlye alırım bu cihazların üzerine benzin döküp yakarım.allah belasını versin bu cihazın

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
nextim yerinde olsam bu cihazları 250 tlye sattığı halde 100 tlye alırım bu cihazların üzerine benzin döküp yakarım.allah belasını versin bu cihazın

Kardeş yanlış anlama ama eğer cihazı 100tl. gibi bir rakama bırakırsan ben alabilirim? dediğim gibi yanlış anlama eleştiri olarak değil ciddi anlamda söylüyorum.

simeda

0
Üye
28 Kas 2012
8
0
1
eski yazılımı atıyorum ses sorunlu.yeni yazılımı atıyorum cccam server açık olduğunda makina hantallaşıyor.

Son düzenleme:

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

Sevgili Dostlar, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Sanırım bu bayram Free Share'siz geçecek, çünkü; an itibariyle Next'i konu ile ilgili aradığım da bayram tatiline çıktıkları için kapalı olduklarını gördüm. Dolayısıyla dünden beri tekleyen Free Share'in, muhtemelen bağlı bulunduğu server arızaya geçtiğini düşündüğümden dolayı, bu durumun bayramdan sonra ki ilk iş günün de düzeltileceğine dair bir fikre sahibim.

Bu fırsat ile tüm forum dostlarının ve aile fertlerinin Kurban Bayramlarının mübarek olmasını dilemekteyim!

Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Lütfen hepiniz kendinize çok ama çok iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri hepiniz ile birlikte olsun.

Erdem TERZİ

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

Sevgili Dostlar, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Sanırım bu bayram Free Share'siz geçecek, çünkü; an itibariyle Next'i konu ile ilgili aradığım da bayram tatiline çıktıkları için kapalı olduklarını gördüm. Dolayısıyla dünden beri tekleyen Free Share'in, muhtemelen bağlı bulunduğu server arızaya geçtiğini düşündüğümden dolayı, bu durumun bayramdan sonra ki ilk iş günün de düzeltileceğine dair bir fikre sahibim.

Bu fırsat ile tüm forum dostlarının ve aile fertlerinin Kurban Bayramlarının mübarek olmasını dilemekteyim!

Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Lütfen hepiniz kendinize çok ama çok iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri hepiniz ile birlikte olsun.

Erdem TERZİ

Merhabalar,

Sevgili Dostlar,

Free Share an itibariyle SkyItalia hariç çalışmaya başladı. Umarım SkyItalya'da yakın da devreye girer.

Sevgilerimle.

Erdem TERZİ

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
18500 hd pulus free sharing kapanmiyor

Arkadaslar server kullanmama ragmen bir turlu fre sharing kapatamiyorum 666666 bunu yapmama ragmen ayni sorun bir cok modeldede mevcutmus

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,587
57,743
113
izmir çamdibi
Arkadaslar server kullanmama ragmen bir turlu fre sharing kapatamiyorum 666666 bunu yapmama ragmen ayni sorun bir cok modeldede mevcutmus
--------------------------------------------------------------

Kumandanızın MENÜ tuşundan Gereçler bölümüne geliniz.
Yerel Network Ayarları üzerine gelip kumandanızdan OK tuşlayınız.

Açılan IP ayarlarında en alt kısımda "Ip Yenile" , "Free Share" , "Düzenle" bölümleri olacaktır.

Free Share aktif değilse kumandanızdan 666666 (6 tane 6 ) tuşlayıp aktif hale getiriniz.

Bu işlemden sonra kumandanızdan Yeşil tuşa bir defa basıp bekleyiniz.
---------------------------------------------------------------------

şu anda 18500 hd plus kulanmıyorum fakat 666666 free share yi aktif eder bence d aktif olması için örneğin 6 adet başka rakam girin fabrika ayarlarına dönün diyicem fakat ücretli server kulanıyorsunuz bu ücretli server bilgilerinizi silebilir

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Cafi usta yannis anladin ben kapatmak istiyorum free sharingi serverleri engelliyor kapattigim halde genede aktif oluyor free sharing

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,587
57,743
113
izmir çamdibi
kaptığın halde tekrar aktif olması ilginç ben mesaı yazarken A.bozoğlu arkadaşımız aynı sayfada 18500 plus cihazın profu Bozoğlu kardeşimiz yardımcı olabilir