Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT YE-18500HD+ Plus Yorumlarım / Sorularım

Lciverd

0
Üye
22 Ağu 2012
32
0
6
Cihazınızda emu açık ise ( Menü - Sistem Ayarları - TV Sistemi kumandadan 4 kez sıfır tuşlayın Düzenle yazısı gelecektir,eğer düzenle yazısı zaten varsa emu aktiftir.)

TRT 3 kanalına gelin kumandadan OK tuşuna basıp listeyi açın ve MAVİ tuşa basın. Seçtiğiniz kanal için gerekli provider bilgileri otomatik olarak yazılacaktır. Siz sadece doğru keyi girip kaydederek kanalı izlemeye devam edebilirsiniz. (TRT 3 ve TRT HD Kéy: 1000000000000000)

yada softcam dosyası yükleyin tüm kéyler girilmiş olsun. ;)
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

usta yine dediğin şeyleri yaptım fakat hiçbirşey olmadı. benim uydu mu sahte:) trt 3 de mavi tuşa basınca hiçbirşey olmadı. emu yu zaten aktif edemiyorum

hotbord_34

0
Üye
23 Nis 2012
147
2
18
tv düzenie gel ilk aldıgımda cihaz benimde böyleydi ben kendim hellettim forumda hiç bir şey arama bualmassınız biraz tüçrübe isityor bu cihazı kullanmak benimde kayıt yaptıgım usb ye pc çalışmıyor bu gun servisi aradım kemal bey yokmuş ?

Lciverd

0
Üye
22 Ağu 2012
32
0
6
kocaman bir gün bitti ve ben hiçbirşey öğrenemedim. ben bu uydu ile ne yapabilirim. mesela national geographic kanallarından birini tek bir canak ile izleyebilir miyim?

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
kocaman bir gün bitti ve ben hiçbirşey öğrenemedim. Ben bu uydu ile ne yapabilirim. Mesela national geographic kanallarından birini tek bir canak ile izleyebilir miyim?

arkadaŞim cİhazda bulunan free Şhare server İle bazi uydulardakİ bazi kanallari seyredebİlİrsİn tÜrksat ve eutelsat uydularindakİ Şİfrelİ kanallar yasal abonelİk gerektİrİr. D smart yayinlari bu platforma Üye olarak elde ettİĞİn modÜl ve kartla bu cİhazla seyredİlebİlİr dİjİtÜrk yayinlari İse sadece dİjİtÜrkÜn karŞiladiĞi cİhaz ve kartla seyredİlebİlİr.

Lciverd

0
Üye
22 Ağu 2012
32
0
6
bu modül ve kartlar nasıl elde ediliyor biraz da onu araştırayım:) cevap vermeyin. ben olabildiği kadar onu ataştırayım, daha sonra yardım isteyeceğim sizden...

roj_bash

0
Üye
14 Mar 2013
1
0
1
marhaba ostalar benim cihazim Next YE - 18500 HD +PLUS ben desmatr mudul ve kart kolaniyurom malese cihaz bazan duroyur yada kendi kendine kapatib tekrar aciliyur birsuri problemler acaba bo problemleri nasil cozebilirim hangi yazilim yukleim tesekorler