Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 CIS Superior HD Hangi yazılımı önerirsiniz?

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Next YE - 19500 Superior CIS HD kullananlardan öneri bekliyorum yazılımlar hep beta olduğu için ne yükleyeceğime karar veremedim. yardımcı olurmusunuz. Sonuçta yazılımların Artılarını ve Eksileirni biliyorsunuzdur.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Next YE - 19500 Superior CIS HD kullananlardan öneri bekliyorum yazılımlar hep beta olduğu için ne yükleyeceğime karar veremedim. yardımcı olurmusunuz. Sonuçta yazılımların Artılarını ve Eksileirni biliyorsunuzdur.

Son yazılımı v(2.57) güncelleyin, fabrika ayarlarına dönün ve uydu alıcınızı sıfırdan tekrar yapılandırın.
Yeterli olucaktır, saygılar.

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
sadece "0000" mı? Ama orda dört tane kutucuk var yan yana hepsine mi "0000" yazacam Bunu da cevaplarsanız çok güzel olacak.

Son düzenleme:

çetin

0
Üye
29 Ocak 2012
1
0
1
merhaba sayın ustalar youtubeye girdigimde son 3 gündür cihaz kapanıp açılıyor
neden yapar şimdiden teşekkür ederim

aydin62

0
Üye
30 Ocak 2012
17
0
1
merkez
selamlar ARKADASLAR
NEXT 19500 ... BU HALE GELMESİNE YETKİLİLER NE DİYOR ACABA ...
BİR BİRİMİZİ KANDIRMIYALIM .. DOGRUYU YAZALIMKİ DOGRU OLANI BULALIM BİRLİKTE GÜÇ DOGAR.....
NEXT,19500 LERDE EKİ YAZILIM VE EN SON DÜN BİR YAZILIM ÇIKARDI .. YETKİLİLER .. SORUNLU YAZILIMLARLA BİZ TÜKETİCİLERİ KANDIRMASINLAR KANATİNDEYİM .. ÖNCELİKLE GÖRÜNTÜSÜNÜ İNCELESİNLER ... FAZLA BİR ŞEY İSTEMİYORUM .. BENİM İSTEDİGİM .... MİNİX HD İZLEMİYENLER İZLESNLER ... NEXT 19500 KAT KAT ÜSTÜN AYIP DEGİLMİ ŞİMDİ BENDE İKİ CİHAZDA VAR FARKLI ODALARDA KULANIYORUM .... HATALI YAZILIMLARLA NSANLARI KANDIRACAKLARINA DOGRU DÜRÜST İLGİLENSİNLER ... .. HER KİMKİ BİR İNSANA YARDIMCI OLUR ONUN ELİNDEN TUTAR .... ALLLAH OLNA BERABER OLSUN ... ALLAH YARDIMCILARI OLSUN ... KİMKİDE İNSANLARI YOK SAYARSA ALLLAH İSLAH ETSİN TEMENİM BUDUR SAYGILARIMLA .. BASINIZI AGRITIYSAM ÖZÜR DİLERİM ...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
selamlar arkadaslar
next 19500 ... Bu hale gelmesine yetkililer ne diyor acaba ...
Bir birimizi kandırmıyalım .. Dogruyu yazalımki dogru olanı bulalım birlikte güç dogar.....
Next,19500 lerde eki yazılım ve en son dün bir yazılım çıkardı .. Yetkililer .. Sorunlu yazılımlarla biz tüketicileri kandırmasınlar kanatindeyim .. öncelikle görüntüsünü incelesinler ... Fazla bir şey istemiyorum .. Benim istedigim .... Minix hd izlemiyenler izlesnler ... Next 19500 kat kat üstün ayıp degilmi şimdi bende iki cihazda var farklı odalarda kulanıyorum .... Hatalı yazılımlarla nsanları kandıracaklarına dogru dürüst ilgilensinler ... .. Her kimki bir insana yardımcı olur onun elinden tutar .... Alllah olna beraber olsun ... Allah yardımcıları olsun ... Kimkide insanları yok sayarsa alllah islah etsin temenim budur saygılarımla .. Basınızı agrıtıysam özür dilerim ...

eyvallah kolay gelsin

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
selamlar ARKADASLAR
NEXT 19500 ... BU HALE GELMESİNE YETKİLİLER NE DİYOR ACABA ...
BİR BİRİMİZİ KANDIRMIYALIM .. DOGRUYU YAZALIMKİ DOGRU OLANI BULALIM BİRLİKTE GÜÇ DOGAR.....
NEXT,19500 LERDE EKİ YAZILIM VE EN SON DÜN BİR YAZILIM ÇIKARDI .. YETKİLİLER .. SORUNLU YAZILIMLARLA BİZ TÜKETİCİLERİ KANDIRMASINLAR KANATİNDEYİM .. ÖNCELİKLE GÖRÜNTÜSÜNÜ İNCELESİNLER ... FAZLA BİR ŞEY İSTEMİYORUM .. BENİM İSTEDİGİM .... MİNİX HD İZLEMİYENLER İZLESNLER ... NEXT 19500 KAT KAT ÜSTÜN AYIP DEGİLMİ ŞİMDİ BENDE İKİ CİHAZDA VAR FARKLI ODALARDA KULANIYORUM .... HATALI YAZILIMLARLA NSANLARI KANDIRACAKLARINA DOGRU DÜRÜST İLGİLENSİNLER ... .. HER KİMKİ BİR İNSANA YARDIMCI OLUR ONUN ELİNDEN TUTAR .... ALLLAH OLNA BERABER OLSUN ... ALLAH YARDIMCILARI OLSUN ... KİMKİDE İNSANLARI YOK SAYARSA ALLLAH İSLAH ETSİN TEMENİM BUDUR SAYGILARIMLA .. BASINIZI AGRITIYSAM ÖZÜR DİLERİM ...

Next 19500 HD Superior piyasaya çıkalı yaklaşık 1.5 yıl oldu ve bütün eleştiriler görüntü üstüne yoğunlaşıyor bence böyle bir cihazın bu kadar görüntü problemi olmaması gerekiyor. lütfen yetkili arkadaşlar bu seslere biraz kulak verelim ben bu cihazın çok iyi olacağına inanıyorum.çünkü Philips NXP işlemci 128 MB flash 256 RAM bunları haketmiyor.cihazda bazı işlemlerden kaynaklanan hatalar veya çakışmalar olabilir bu sadece benim fikrim kimseyi de yanlış yönlendirmek istemiyorum.sabırla bekliyoruz. iyi çalışmalar.

aydin62

0
Üye
30 Ocak 2012
17
0
1
merkez

selamlar enstean 19500 hd sorunlu bir cihaz olmaya aday gibi görünsede benim tahminim yeni yazılımlarda her şey çözülecek gibi . çalışmalar var sanırım ..
ne yüklediysen dur bekle yani son sürümü yüklemişsindir bekle yetkililer yeni yazılımla çözer görüşündeyim.. çünkü eskimiş elbize giyermisin tabiki hayır ... önerene saygı guyuyorum ama yeni yazılım şart oldu bence . tşkler..
:rolleyes::rolleyes::cool:

tyelkovan

0
Üye
13 Şub 2012
2
0
1
Next ilgilensin

selamlar enstean 19500 hd sorunlu bir cihaz olmaya aday gibi görünsede benim tahminim yeni yazılımlarda her şey çözülecek gibi . çalışmalar var sanırım ..
ne yüklediysen dur bekle yani son sürümü yüklemişsindir bekle yetkililer yeni yazılımla çözer görüşündeyim.. çünkü eskimiş elbize giyermisin tabiki hayır ... önerene saygı guyuyorum ama yeni yazılım şart oldu bence . tşkler..
:rolleyes::rolleyes::cool:

Bende alalı 3 hafta oldu ama bence kötü bir cihaz sinyal yok..sifreli kanal problemleri fazla vaz caydık şifreleri çözmesinden normal kanalları bile göstermiyor çok zaman...Next 2000 eski cihazım daha güzel...ona güvenerek almıştım...next bence geri toplamalı cıhazları...yada arkadaşın dediği gibi iyi bir yazılım çıkarmalı linuxs tabanlı bir küçük pc nede olsa...

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
evet arkadaşım cihazda zaten kullanılmayan veya kullanmaya imkan olmayan bir sürü işlev var bence gereksiz olanlar çıkarılıp veya azaltılıp yeni bir yazılımla bu cihaz tarih yazar...cihaz asıl görüntü görevlerini yapsın yeterli internete evdeki bilgisayarla gireriz biz.

tufafa

0
Üye
9 Eyl 2012
9
0
1
hangi yazılım iyi hd cıs 19500 2.33 mü 2.51 mi 57 mi 69 mu 80 mi hangisi daha iyi

tufafa

0
Üye
9 Eyl 2012
9
0
1
Next 19500 HD Superior piyasaya çıkalı yaklaşık 1.5 yıl oldu ve bütün eleştiriler görüntü üstüne yoğunlaşıyor bence böyle bir cihazın bu kadar görüntü problemi olmaması gerekiyor. lütfen yetkili arkadaşlar bu seslere biraz kulak verelim ben bu cihazın çok iyi olacağına inanıyorum.çünkü Philips NXP işlemci 128 MB flash 256 RAM bunları haketmiyor.cihazda bazı işlemlerden kaynaklanan hatalar veya çakışmalar olabilir bu sadece benim fikrim kimseyi de yanlış yönlendirmek istemiyorum.sabırla bekliyoruz. iyi çalışmalar.

adam lar iyi reklam yapıyo satıyor yaa sende nasıbını almışsin hayırlıı :D kendımızı keriz gıbı hısstemeyelım lutfen

teknisyen2222

0
Üye
9 Şub 2012
22
0
1
arkadaşlarv.2.80 yazılımında cihaz açıp kapanıyor.sürekli bilgilerinize.bir sorun var gibi.ustalarıma arz ederim.