Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
15 de geldi yine yazılım yok bu tarih de pos çıktı .ister versinler isterse vermesinler G-SHARE bitene kdar kullanacam ,internet radiosu sorunlu,bip sorunlu,youtube sorunlu geri ne kaldı G-SHARE oda bitsin 3 aya kadar sonra çöpe

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Arkadaslar az once aradim yazilim konusunda arge
Yemege cikmis 30 subat gibi yazilim kesin cikar
Dediler hadi 30 subati bekle yanliz 30 subat icin soz aldim

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
Arkadaslar az once aradim yazilim konusunda arge
Yemege cikmis 30 subat gibi yazilim kesin cikar
Dediler hadi 30 subati bekle yanliz 30 subat icin soz aldim
boş ver yemegi memegi ben umudu kestim hep yalan dolan , hataları olsun düzeltsinler dedik onu da yapmıyorlar yapmasınlar kendileri kaybeder tüketicinin gözünde next yavaş yavaş aşagıya dogru gidiyor kimse nexti tercih etmiyor artık alan pişman kendileri bilir artık formlara da bakmaycan

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Konuya her ne kadar kullanıcıların cihazlarından memnuniyetsizliği görüp çok fazla müdahale ederek daha da fazla morallerini bozmamaya çaba göstersek de, Artık konu tamamen amacından saptırılmış bulunmaktadır !

Yazılım konusunda tüm isteklerinizi

http://www.next.com.tr/index.php?B=Iletisim
http://destek.next.com.tr/index.php?/Tickets/Submit/RenderForm

Adreslerinden yapabilirsiniz...

Yazılımın ne zaman çıkacağı konusunda , yada diğer yazılım ile alakalı istekler (IP TV vb.. ) dışında cihazın çalışan özellikleri ile ilgili ile ilgili destek almak isterseniz, cihazın bölümündeki konulardan yardım alabilirsiniz..

Daha önceden de defalarca hatırlattığımız gibi zaten cihazları konusunda yeterince mağdur olmuş kullanıcıları birde yerli yersiz tarihler vererek beklenti içine sokmayın! Hele 30 şubat (!) gibi dalga geçme amacıyla tarihler vermeyin !!!

Yazılım çıkınca, forumdan duyurulacak ve gerekli duyurular kullanıcılara yapılacaktır.

Konu kapatılmıştır.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...