Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Herkese hayırlı akşamlar daha öncede aradığım 0216 5929800 ı aradım yani firmayı çıkan arkadaşa 10 gündür sizi arıyorum ar-ge ye 2 mesaj attım 19500 e yazılım çıkacakmı öğrenmek için ama mesaj larıma cevap bile verilmedi. teldeki arkadaş yazılım hazır denemelerden sonra ayın 15 gibi yazılım verilecek ben msj lara neden cevap verilmiyor diye sorduğumda yılbaşı nedeniyle ar-ge deki arkadaşlar tatildeymiş ayın 10 na kadar tatilleri var yani tatilleri bugün bitti 15 ne kadar test edilip verilecek yazılımın içeriğini sormadım sinirliydim bu cevaptan sonra teşekkür edip telefonu kapattım.

bekleyelim bakalım ayın 15 dediler madem

Korsan2012

0
Üye
3 Ocak 2013
18
0
1
hocam telefondaki görevlinin dediği o yalansa bu çalıştığı şirketi bağlar. Şirket nasılsa çalışanı da öyledir...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Ha bi idda kalmisti amma taktiniz bu cihaza
Yazilim mazilim cikmaz ciksada uymaz uysada
Acilmaz acilsada kapanmaz.

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
bildigim kadarıynan bu yazılım sorunu tüm NXP cıhazlarında varmış firma inada bindirmiş yazılım vermemekte inşallah çözerler bu işi .tabiiki firma dünyanın en iyi ciplerini ,ve NXP çiplerini çıkaran firma PHİLİPS firması

atmacasulo77

0
Üye
23 Ara 2012
19
1
3
madem inada bindiriyor yapma ozaman bu işi ilk cıktığında ileride yeni uygulamalar eklenecektir diyor
var olanları kullanamadıkki adamgibi yenisini kullanalım

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
madem inada bindiriyor yapma ozaman bu işi ilk cıktığında ileride yeni uygulamalar eklenecektir diyor
var olanları kullanamadıkki adamgibi yenisini kullanalım
satma politikası geçirene kadar ,kız güzel degil ama işin olana kadar çok güzelsin den veya dereyi geçeni kadar ayıya dayı den ayni misal 28 aralıkta tamamlandı veriliyor dediler şimdide 15 ocak dediler inşallah bana dogum günü hediyesi olur bilmeyen arkadaşlarada söylryim dogum tarihimi 15-1-1969
teşekkürler

Korsan2012

0
Üye
3 Ocak 2013
18
0
1
inşallah verirler 15 şinde bekliyelim bakalım 15 şide gelir

firmayı tekrar aradım yarın veriliyormu yazılım diye teldeki kişi ar-ge miz yazılım üzerinde çalışıyor tam tarih veremiyoruz diye 15 dendi dedim böyle bir bilgimiz yok böyle bir firmadan aldığım son cihaz malı satana kadar destek ondan sonra tutarsız cevaplar bir gün yok yazılım hazır test ediliyor yakında verilir diğer gün yazılım hala hazırlanıyor bu çalışanların verdiği tutarsız yalan bilgiler firmayı bağlar ben firma adına verilmiş numarayı arıyorum aradığım numaradan bu bilgiler veriliyor yani bu yalan ve tutarsız bilgileri veren bana göre firmadır.

Korsan2012

0
Üye
3 Ocak 2013
18
0
1
evet firmanın büyüklüğü, yalanlarla kullanıcıyı oyalamak arkadaş delikanlı gibi çık yazılım çıkarmıyacaz de ne yalanlarla kıvırıp duruyon bundan sonra next mi ALLAH (CC) korusun

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
bazi arkadaslar cihaz nxp islemci kullandigindan yazilim cikmiyor diyor. tamamile yalnis dusunce.
internetde aradim linux tabanli cihazlarin hepsinin yeni yazilimi var

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
usta zaten diger nxp li cihazlara youtube yazilimi verildi biz nxp li oldugu icin iptv yazilimi cikmiyor diyoruz ikisi ayri seyler saygilar.

hocam pip2 ozelliyini kullandinmi-kullan sonra hd kanala gec, cihazi kapa yeniden acmak gerek?
3g modem kullandinmi?
nextin tavsiye etdiyi ewn-150 everest wifi kullandinmi? youtube-webradyo-extra movie....

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
hocam pip2 ozelliyini kullandinmi-kullan sonra hd kanala gec, cihazi kapa yeniden acmak gerek?
3g modem kullandinmi?
nextin tavsiye etdiyi ewn-150 everest wifi kullandinmi? youtube-webradyo-extra movie....

pip2ozelligi hic bir yazilimda duzgun calismadi ben 3g vodafon modemle kullaniyorum sadece bu ozelliginden memrun kaldim ha birde bana gore goruntusu guzel extra movie youtube wep browser hic kullanmiyorum cunki cok yavas kaliyor zaten elden cikarmaya bakiyom. saygilar.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
arkadaslar yazilim cikacak diye argeden kim soyledi
Varmi. Bilen adamlarin 19500 cihaz oldugundan haberleri yok beklemeyin
Bosu bosuna cikarsa yukleriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...