Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-2010 TİGER FULL HD Resimli BOOT Güncelleme

tekniker10

0
Özel Üye
21 Eki 2011
217
89
28
Bandırma
www.nextbandirma.net
Cihazınıza Uygun BOOT Dosyasını USB Belleğinize Yükleyip Cihazınıza Takınız
Aşağıdaki Adımları Uygulayınız…
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

heparuskudar

0
Üye
5 May 2012
3
1
3
arkadaşlar bu cihazı alıp sorunsuz kullanan varmı yoksa banamı denk geldi.cihaz normal hd kanalları buldu ve gösterdi ama menüde bazı işlemlerde kitleniyor.en son yazılım yüklü geldi teknosadan satın aldım çok pişman oldum ne yapmak lazım bilmiyorum.kayıt yapmaya şalıştım ama flaş bellek vardı 8 gb ona denedim olmadı kitlendi aç kapa yaptım.bu nasıl iştir bilmiyorum bu adamlar bu cihazları nasıl böyle satıyorlar.

remzibahsi

0
Üye
22 Mar 2012
2
0
1
aynı evde 2 adet cıs tiger sahibiyim..
cihazın birinde trthd gösterirken diğerinde göstermiyor.. ? ne kadar yükleme ve uydudan güncelleme yaptıysam olmadı..:) bu arada sadece son 1 haftadır kanal yok.. daha önce vardı..

ceran9738

0
Üye
29 Mar 2012
4
0
1
arkadaşlar bu cihazı alıp sorunsuz kullanan varmı yoksa banamı denk geldi.cihaz normal hd kanalları buldu ve gösterdi ama menüde bazı işlemlerde kitleniyor.en son yazılım yüklü geldi teknosadan satın aldım çok pişman oldum ne yapmak lazım bilmiyorum.kayıt yapmaya şalıştım ama flaş bellek vardı 8 gb ona denedim olmadı kitlendi aç kapa yaptım.bu nasıl iştir bilmiyorum bu adamlar bu cihazları nasıl böyle satıyorlar.

Next 2010 CIS Tiger makina aldım.
(boot:1,08- donanım ver:5.01-yazılım :4.09.1491)

http://www.next.web.tr/showthread.php?t=664

BURADA yazdım sorunları..
Bukadar uydurktan bi cihaz nasıl piyasaya sürülür bilmiyorum.

ben teknik servisine ve kendi maillerine resimli gönderdiğim halde hiç umursamadılar bile.SORUNUDA ÇÖZMEDİLER.

En 8-10 Kişinin NEXT markalı uydu alıcı almasına ben engel oldum.gittiler ********** uydu alıcı aldılar.problemsiz kullanıyolar.en azından sorunu iletince hemen geri dönüp halletmeye çalışıyolar.
bende" next 2000 x cı plus " vardı ona güvenerek aldım
ama ÇOOOOKK PİŞMANIM..

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
next 2010 cihazına iptv yazılımı eklenemezmi.next desteğini niye çekiyor.cihaz iyi.kullanışlı.next bize ip tv için destek yapmalı.yeni bir yazılım yapılamazmı.

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
next 2010 elimde kaldı.değişim yapsalar next machine 3d ile değiştirse next uyducular.eskiyi getir yeniyi götür.

wolkan2008

0
Üye
10 Mar 2012
59
9
8
siteye arada yazıyorum.belki next bu cihaza bir yazılım atar.ip tv,youtbe falan ekler.umut her zaman vardır.

kamilabi2006

0
Üye
9 Şub 2015
41
0
6
62
kadıköy
sn.arkadaşlarım next tiger uydu alıcım boot ve load yapıp kalıyor,galiba usb deki başka yazılımı yükledi.lütfen bir çözüm yolu gösterirmisiniz,usb ile yüklenecek durumda olursa iyi olur.iyi günler dilerim.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
sn.arkadaşlarım next tiger uydu alıcım boot ve load yapıp kalıyor,galiba usb deki başka yazılımı yükledi.lütfen bir çözüm yolu gösterirmisiniz,usb ile yüklenecek durumda olursa iyi olur.iyi günler dilerim.

Merhaba
Cihaz menüden usb konumun seçilemiyorsa sadece Com girişi kullanılarak yazılım düzeltmesi yapılabilir.

kamilabi2006

0
Üye
9 Şub 2015
41
0
6
62
kadıköy
sn.memoli kardeşim com girişi nedir.bana açıklarsan sevinirim.iyi akşamlar.kısaca boot ve load yapması ile ilgili.

Son düzenleme:

kamilabi2006

0
Üye
9 Şub 2015
41
0
6
62
kadıköy
sn.arkadaşlarım bu konu ile ilgili bir fikri olan varmı acaba.iyi pazarlar.kısaca uydu alıcım boot ve load dedi kaldı,bununla ilgili olarak fikrinizi öğrenmek istiyorum.

Son düzenleme: