Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Otomatik saat ayarı.

ykolko

0
Üye
11 Tem 2015
39
0
8
İstanbul
Şuan cihazımda v5.479 (p1.1.2) 10-13-2015 tarihli yazılım yüklü, bu gün dikkatimi çekti otomatik tarih ve saat kısmında,tarih bir gün sonrasını,saat 2 saat sonrasını gösteriyor, manuel ayarlara geçip ayarlıyorum fakat otomatik ayarlarda sorun olduğunu görünce ustalara bir sorayım dedim, sanırım bu yazılımsal bir problem, cihazımdan kaynaklandığını düşünmesem de ustalardan bu konu hakkında doğrulama almak isterim.
İlgilerinize şimdiden teşekkür ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Şuan cihazımda v5.479 (p1.1.2) 10-13-2015 tarihli yazılım yüklü, bu gün dikkatimi çekti otomatik tarih ve saat kısmında,tarih bir gün sonrasını,saat 2 saat sonrasını gösteriyor, manuel ayarlara geçip ayarlıyorum fakat otomatik ayarlarda sorun olduğunu görünce ustalara bir sorayım dedim, sanırım bu yazılımsal bir problem, cihazımdan kaynaklandığını düşünmesem de ustalardan bu konu hakkında doğrulama almak isterim.
İlgilerinize şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar öncelikle cihazınızdaki yazılım ESKİ bir versiyondur.Nacizane tavsiyem son yazılımı yüklemeniz yönündedir.! Aksi takdirde zaman içinde tuhaf tuhaf sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Sorunuzun cevabına gelince bendsizee OTOMATİK ayar seçili durumda ve herhangi bir sorun görünmüyor AŞAĞIYA bu konu ile ilgili resim koyuyorum ona göre ayar yapıp kullanabilirsiniz...

ÖNEMLİ NOT: Tarih ve zaman ayarı EPG bilgilerinin geldiği kanallarda DOĞRU olarak ÇALIŞMAKTADIR.! EPG bilgisi olmayan kanallarda ayarlar 1 gün SONRADAN gitmektedir...

ykolko

0
Üye
11 Tem 2015
39
0
8
İstanbul
Haydar 1966 hocam yazılımları otomatik yüklediğim yerden güncelledim ama yeni yazılımı atmıyor flash ile mi yükleyeyim acaba?