Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

pandora 3g vınn

mahmut33

0
Üye
18 Kas 2013
4
0
1
selam arkadaşlar bende turkcell 3g vınn var pandorada çalışırmı acaba saygılar

onur-1984

0
Üye
21 Kas 2013
5
0
1
3g modemin çalışması için gerekli olan programın Android versiyonu varsa çalışır tabi ki niye çalışmasın.Fakat öyle bir uygulama var mı bilmiyorum.3g modem yazılımı windows tabanlı olduğu için modemi bir bilgisayara taktığınızda program otomatik olarak yükleniyor, programı çalıştırıyorsunuz ve gerekli ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanıyorsunuz.Pandora için de farklı bir durum yok fakat 3g modem driverı biryerlerden bulup yüklemelisiniz.

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
3g modemin çalışması için gerekli olan programın Android versiyonu varsa çalışır tabi ki niye çalışmasın.Fakat öyle bir uygulama var mı bilmiyorum.3g modem yazılımı windows tabanlı olduğu için modemi bir bilgisayara taktığınızda program otomatik olarak yükleniyor, programı çalıştırıyorsunuz ve gerekli ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanıyorsunuz.Pandora için de farklı bir durum yok fakat 3g modem driverı biryerlerden bulup yüklemelisiniz.
tablerlerde oldugu gibi 3g modem driverlerini next yazilimin icine koymali bende vodofone vinn var pandorad a calismiyor ama tablete takdigim zaman tablet hemen taniyor cunki destekliyor ikisindede android 4.0 ics var insallah next ekler

mahmut33

0
Üye
18 Kas 2013
4
0
1
bende bekliyorum arkadaşlar next bunuda yaparsa büyük bir başarıya imza atmış olacak saygılar