Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Pandora kullanmaya bugün başladım

mehmetugur

0
Üye
23 Ocak 2016
4
0
1
Herkese merhaba. Bugün Pandora'yı kullanmaya başladım. Umarım memnun kalırım. Ama hala çözemedim. Yazılım Bahçesine girmeye çalışıyorum Yükleniyor bekleyin yazıyor ama yüklenmiyor. YouTube sen video izlemek istiyorum videoları açmıyor. Interneti bağladım internette sorun yok. Bana bu konularda yardımcı olursanız sevirim. Birde klavyeli kumandadaki iki nokta üstüsteyi nasıl yapacam bilemedim. Teşekkürler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
hocam hayırlı olsun Ne yazıkki destegi en az olan bi cihaz almışsınız.Keşke önceden araştırsaydınız Üzgünüm .Next cihazların içinde firma desteği en az cihazdır kişisel gayretlerle kısıtlı imkanlarla yürüyen bir cihazdır aksinide kimse diyemez .
Müşteri hakları kanunu çerçevesinde degerlendirme imkanın varsa CAYMA HAKKI denemenizi isterim.

Son düzenleme:

mehmetugur

0
Üye
23 Ocak 2016
4
0
1
teşekkür ederim ama tam kullanıp özelliklerini öğrenmeme rağmen fena bir cihaz gibi durmuyor.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim para senin zevk senin istersen Sitemizin Abisi Haydar ustamıza da bi danış cihazın fiyatı belli örnek machine3d fiyatıda belli arada fazla bişi yok acizane abi kardeş tavsiyesi benimki.

beyfis

0
Üye
27 Nis 2015
1
0
1
hayırlı olsun + yanları da var - yanlarıda. cihazdan ne beklediğine bağlı biraz. öncelikle yazılımını güncellemen gerekiyor büyük htimal yazılımın eski. google playden son sürüm youtube yükle diğerini kaldır tüm videoları sorunsuz şekilde yüklersin film için seyirturk uygulamasını tavsiye ederim.