Neler yeni

PowerVu Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Orkhan39

New member
Üye
cox sag ol kardesim hall etdim.Allah razi olsun. acildi 4.8 sirusda kanallar. fox paket ucun tandberg yeni kodlar var ???? next star 2000 mini tandberg destekliyormu ?

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
cox sag ol kardesim hall etdim.Allah razi olsun. acildi 4.8 sirusda kanallar. fox paket ucun tandberg yeni kodlar var ???? next star 2000 mini tandberg destekliyormu ?
2000 HD cihazımızda TANDBERG desteği mevcuttur zaten destek ilk olarak MACHİNA ve 2000 serisine gelmiştir ama kodlar ne yazikki şimdilik yoktur.!

maliyer35

New member
Üye
Powervu ve tandberg neden standart olarak tum cıhazlara konmaz anlamıyorum. Sonucta herkes bunların updatelerını beklıyor. Cıhazları almamızın sebebı bu. Eger ben zaten sadece standart kanalları izleyecek olsam 40-100 tl arasındaki cıhazları satın alır gecerım. Nedir bu kasma....

Refik

Member
Üye
2000 HD cx destekliyor mu destekliyor ise inf+ tuşuna basınca neden PowerVu des görünmüyor

--------------------

Desteği yoksa 2. Bir çanak almayalım

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
2000 HD cx destekliyor mu destekliyor ise inf+ tuşuna basınca neden PowerVu des görünmüyor

--------------------

Desteği yoksa 2. Bir çanak almayalım
Sevgili kardeşim aynı cihazdan bende kullanıyorum POWERVULAR aynen SORUNSUZ olarak izlenebiliyor.! Ama bu cihazda ve 2000 mini Hd de ve FTA da o dediğiniz menü yoktur yani sistem içinde yazılımla gömülüdür...

maliyer35

New member
Üye
Peki ben bu yazılıma gomulu powervuyu freeshare bittikten sonra nasıl update edicem?
Internetten buldugum şifreleri sadece softcam ile mi yukleyecegim sadece tek kanal için şifre giremeyeceğim her seferinde softcamin ne kadar kanal açtıgını nereden bileceğim tek tek softcami duzenlemek gerekecek ve birsuru zaman kaybı yasanacak uydu alıcısı yine benim gibi kulananlar için çöp haline gelmiycek mi?

Son düzenleme:

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Peki ben bu yazılıma gomulu powervuyu freeshare bittikten sonra nasıl update edicem?
Internetten buldugum şifreleri sadece softcam ile mi yukleyecegim sadece tek kanal için şifre giremeyeceğim her seferinde softcamin ne kadar kanal açtıgını nereden bileceğim tek tek softcami duzenlemek gerekecek ve birsuru zaman kaybı yasanacak uydu alıcısı yine benim gibi kulananlar için çöp haline gelmiycek mi?
Freeshsre başka şeydir Emu başka şeydir bunları birbirine karıştırmayınız.Bazi şeyleri şimdiden kafaniza çok fazla takmaya başlamışsiniz.! Egerki size zor gelirse o zaman yasal üye olursunuz olur biter.! Şunu hiç bir zaman unutmayınız illegal izlemenin hiç bir garantisi yoktur.İzleyebildiginiz kadar izlersiniz bu sizin yanınıza kar kalır.Cihaziniz ile ilgili her türlü bilgi için bölümünuzu takip edebilirsiniz...

maliyer35

New member
Üye
Freeshsre başka şeydir Emu başka şeydir bunları birbirine karıştırmayınız.Bazi şeyleri şimdiden kafaniza çok fazla takmaya başlamışsiniz.! Egerki size zor gelirse o zaman yasal üye olursunuz olur biter.! Şunu hiç bir zaman unutmayınız illegal izlemenin hiç bir garantisi yoktur.İzleyebildiginiz kadar izlersiniz bu sizin yanınıza kar kalır.Cihaziniz ile ilgili her türlü bilgi için bölümünuzu takip edebilirsiniz...
Madem herseyi legal olarak yapmamızı istiyorsunuz neden ozaman bu cihazları uretip içine emu desteği ve freeshare koyuyorsunuz onuda bi açıkla bakalım
Zaten insanlar hiçbişeyi kafasına takmasın şirketler her seferinde her cihazdan bol bol kazansın bizlerde koyun gibi gidip zaten olan şeyleri yeni bişeymiş gibi satın alalım.
Ben ilegal izlemenin garantisinden bahsetmiyorum zaten. Cihazlara getirilmesi gereken özelliklerden bahsediyorum. Cihazların insanlar için kullanımların kolaylastırılmasından bahsediyorum.

Son düzenleme:

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Madem herseyi legal olarak yapmamızı istiyorsunuz neden ozaman bu cihazları uretip içine emu desteği ve freeshare koyuyorsunuz onuda bi açıkla bakalım
Zaten insanlar hiçbişeyi kafasına takmasın şirketler her seferinde her cihazdan bol bol kazansın bizlerde koyun gibi gidip zaten olan şeyleri yeni bişeymiş gibi satın alalım.
Ben ilegal izlemenin garantisinden bahsetmiyorum zaten. Cihazlara getirilmesi gereken özelliklerden bahsediyorum. Cihazların insanlar için kullanımların kolaylastırılmasından bahsediyorum.
Siz kimsinizki bana hesap sorma cüretini kendinizde görebiliyorsunuz önce haddinizi bir bilin bakalım burada hiç kimse sizin emir eriniz değildir.! Eğer gerçekten bu cihaz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ne ala cihazınızın bölümünü takip ediniz.! Burası BAĞIMSIZ bir FORUMDUR hiç bir firma ile irtibatımız yoktur GÖNÜLLÜLÜK esasına göre bilgi paylaşımı yapılır.Ama olay hesap sormaya kadar gelirse işte orada DURACAKSINIZ bana hiç kimse hesap soramaz bilgi verene hesap sorulduğu nerede görülmüştür.Gece gündüz çalışmalar yaptık hiç kimseden karşılık beklemedim olması gereken ne ise onu yazarım firmalarla derdi olan varsa derdini gitsin onlara yazsın...

Son düzenleme:

James

Member
Üye
Sari amigo powerv-09e afn paketini cozmuyor.canagi 5e cevirinc discovry ok.bunun nedenini bilen varmi?