Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

şampiyonlar ligi hotbird

bitasli

0
Üye
21 Şub 2013
27
0
1
şampiyonlar ligi maçlarini veren ve next minix hd nin şifresini çözdüğü kanal paylaşimi yapbilirmisiniz
ben bir tane buldum nsport

chnv

0
Üye
14 Şub 2015
29
0
1
kütahya/simav
Uefa champions league maçları nı hotbird 13e uydusundan BEİNSPORTS veriyor biliyorum yanlız sıkıntım şu wifi le iks aktif ediyorum
Cihaz (next amigo) BEIN sports lar bazen açık bazen şifreli bunun nedenini çözemedim diğer sky vs.
Herhangi bi sıkıntı yok yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Bir diğer konuda herkesin bildiği üzere Beın medya digitürk aldı bu nedenle SPOR TOTO SUPER LİG maçlarını BEINSORTS
Yayınlayacak diye duydum bu bilgi nakadar doğru.?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,594
57,772
113
izmir çamdibi
amigoda BEIN sports astra 19 da sürekli açık hotbird uydusunda bazen açık bazen kaplı wifi ile bir ilgisi yok

chnv

0
Üye
14 Şub 2015
29
0
1
kütahya/simav
tek canakla astra 19e ve hotbird 13e multıfed diye bi aparatla izleniyormuş bunu resimli anlatabilirmisiniz yer kütahya simav

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,594
57,772
113
izmir çamdibi
burdaki resim size yardımcı olur
cache_500_1__i_3120960_MIL.jpg

bitasli

0
Üye
21 Şub 2013
27
0
1
astra izlemek için multifed taktıracaktım ama çanak antenin normalden daha büyük olması gerektiğini söyledi bizim antenci :) bilen varsa sevinirim ayrıca azeri uydusunada çevirebiliriz dediler yeni bir uyduymuş ve şampligini şifresiz izleyebilecğimi söylediler siz ne dersiniz

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
astra izlemek için multifed taktıracaktım ama çanak antenin normalden daha büyük olması gerektiğini söyledi bizim antenci :) bilen varsa sevinirim ayrıca azeri uydusunada çevirebiliriz dediler yeni bir uyduymuş ve şampligini şifresiz izleyebilecğimi söylediler siz ne dersiniz

nerede yasadıgına baglı ızmır ıstabul ıse ve batısı ıse 90 lık canakta yeter astra 19,2 ıcın ayrıca azerı uydusu ıcın turksat uydun varsa onun sag tarafına takılcak bır lnb ıle rahatlıkla ızlersın orda ıdman tv var macları o verıyor