Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Next minix hd tango için Tandberg yazılım bekliyoruz... En son yazılımla online kısmında bir sürü hata var ayrıca

--------------------

Yazılımda mevcut

--------------------

Sanırım cihaz desteklemiyor yoksa yazılım verilirdi.

Cihaz destekleniyor sonucta emuya yazılacak...

10 May 2013
185
17
18
Tanberg yazılımı en iyisi hangi cihazda çalışıyor.bende next cx hd var aynı cihazı mı alayım .önrnek hangi cihaz

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Next tango tandberg Eklenilmeyecektir... ağustostan beri yazıyorum ekleyin diye desteğe de yazıyorum ama adamlar eklemiyor dün son kez yazdım ve eklemicez dediler... madem öyle neden geçiştiriyorsunuz..... Açıkçası şuan kuzenime next machina 2000 internet aldığıma da pişman ettirdiler beni bundan sonra next süper dahi olsa bi daha evime girmeyecek..........

x-promes

0
Üye
29 Nis 2013
10
0
1
Next tango tandberg Eklenilmeyecektir... ağustostan beri yazıyorum ekleyin diye desteğe de yazıyorum ama adamlar eklemiyor dün son kez yazdım ve eklemicez dediler... madem öyle neden geçiştiriyorsunuz..... Açıkçası şuan kuzenime next machina 2000 internet aldığıma da pişman ettirdiler beni bundan sonra next süper dahi olsa bi daha evime girmeyecek..........

bu bir ticaret şeklidir. eklemeyeceğiz derler yeni cihaz aldırmak için uğraşırlar. fakat bir bakarsın aylar sonra eklenmişler. geçenlerde 6 yıl önce çıkan pembe next minix hd alıcıya eklediler. Biraz sabır tangoyada eklerler. ama önce yeni modeller biraz satmalı.

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
bu bir ticaret şeklidir. eklemeyeceğiz derler yeni cihaz aldırmak için uğraşırlar. fakat bir bakarsın aylar sonra eklenmişler. geçenlerde 6 yıl önce çıkan pembe next minix hd alıcıya eklediler. Biraz sabır tangoyada eklerler. ama önce yeni modeller biraz satmalı.

Ben bi daha töbe ettim nexti kendi evime sokmayacağım.. kuzene next 2000 internet machina aldık ama bu saatten sonra reklamını yapmayacam...

isayurga

0
Üye
29 Ara 2011
105
1
18
1999 yılından beri next cihaz serilerinden kullanıyorum ve çok memnunum.Teşekkürler NEXT.

Osmany

0
Üye
11 Ocak 2017
1
0
1
Karbon ve Haydar hocam öncelikle selamlar.

İlk mesajımı buraya yazayım. Cihazım NextStar ye 5000 hd cx. Yanılmıyorsam bunun plus modelinde tandberg ve poweVu desteği var. Fakat benimkinde sadece biss desteği. Sorum şu olacak ; NextStar ye 5000 hd cx modelinde tandberg altyapısı var mıdır ?

Ve son sorum siz NextStar ye 5000 hd cx modeli için tandberg yazılımı çıkacağını düşünüyor musunuz ?

Genelde "neden x modele yazılım çıkmadı" veya "y modele ne zaman çıkacak" gibi sorulara yazılımları siz yapmadığımız için cevap vermiyorsunuz. Umarım buna verirsiniz.

i.artac

0
Üye
29 Eki 2011
8
0
1
ustam minix punto +plus a minix black plus ll yazılımını atsam tandberk olurmu cihaz çökermi saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Karbon ve Haydar hocam öncelikle selamlar.

İlk mesajımı buraya yazayım. Cihazım NextStar ye 5000 hd cx. Yanılmıyorsam bunun plus modelinde tandberg ve poweVu desteği var. Fakat benimkinde sadece biss desteği. Sorum şu olacak ; NextStar ye 5000 hd cx modelinde tandberg altyapısı var mıdır ?

Ve son sorum siz NextStar ye 5000 hd cx modeli için tandberg yazılımı çıkacağını düşünüyor musunuz ?

Genelde "neden x modele yazılım çıkmadı" veya "y modele ne zaman çıkacak" gibi sorulara yazılımları siz yapmadığımız için cevap vermiyorsunuz. Umarım buna verirsiniz.

Sevgili kardeşim ne yazikki bizim elimizde bu tür durumlar için net bir bilgi bulunmamaktadır.! Firma eğer yapıp verirse @KARBON kardeşim de foruma koyar bizim elimizden gelen ancak budur.Ama illede bilgi almak istiyorum derseniz o halde NEXT merkez servisi arayıp bu konuda kendilerinden bilgi alabilirsiniz.Yani bizim bazı konularda sessiz kalmamızın nedeni firma tarafından bizlere bilgi verilmemesidir sonuçta bu forum next firmasına ait değildir.Next cihazlarına elden geldiğince bilgi ve kullanıcı bilgilerinin paylaşıldığı bir yerdir.!

ustam minix punto +plus a minix black plus ll yazılımını atsam tandberk olurmu cihaz çökermi saygılar

Atamazsınızki arkadaşım cihazlarda flash koruma devresi mevcuttur ama diyelim es kaza bir şekilde attınız cihaz çökebilir.!

i.artac

0
Üye
29 Eki 2011
8
0
1
En son tanberk siz yazılımı ortak yazılım diyorda ondan olurmu diye düşündüm çünkü birinde var diğerinde yok Teşekkürler. ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...