Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Trt World hd

byrocker

0
Üye
5 Şub 2015
7
0
1
GB
arkadaşlar bu kanal bnde var şifreside dün key girip açtım fakat resimdeki gibi çıkıyor neden olabilir ?

namtha

0
Üye
15 May 2015
11
0
1
Arkadaşlar konuyu açtım şifreler doğru denip konu kapatıldı. Nereye nasıl ne yazdınızda bu görüntüyü aldınız ben bir türlü yapamadım hala şifreli diyor çözemedim adım adım yazabilirseniz sevinirim teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul

namtha

0
Üye
15 May 2015
11
0
1
Problem nedir bir türlü çözemedim.Verdiğiniz linkteki listeden cihazım olan minixhdblack+plus(tkgs) yi seçip indirdim çıkan key'i usb ye attım sonra key girilen yerdeki güncelleden usb yi seçip güncelledi kaydetti.tekrar trt world hd kanalına geldim hiç bir değişiklik yok hala şifreli yazısı çıkıyor görüntü yok çözmedi!!

rasitbey34

0
Üye
6 Şub 2015
244
30
28
eski keyleri kullanıyordu şifreye ne gerek varki ama zaten test barı var bir türlü açılamadı hala

namtha

0
Üye
15 May 2015
11
0
1
Yanlış olan ne tam bilmiyorum görüntü aşağıdaki gibi barlı yayını çözemedim henüz
29fpfz4.jpg

mvnmg6.jpg

namtha

0
Üye
15 May 2015
11
0
1
Hepsi 0 olarak da denemiştim yine olmuyor o yüzden tekrar 1 li hale getirdim (yukardaki linkten indirdiğim key 1 li olduğu için)

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
499
64
28
Trabzon
cihazı kapat aç yap açılır aynı işletim sistemli cihaz kullanıyordum benimkinin de biss sorunları vardı kapat aç yöntemiyle açılıyordu kanallar

namtha

0
Üye
15 May 2015
11
0
1
Hiç bişey yapmadan kanal açıldı :) şu an barkodlu ekran ve la sesi var. aynı ayarlarla çözülmeyen kanal şimdi açık ilginç

namtha

0
Üye
15 May 2015
11
0
1
Nat Geo wild hd şifresinide girdim hem trt world hem nat geo şifresini çözmedi sonra fişi çekip kapatıp açtım çözdü yani şifrelerde aslında bir problem yok cihaz bazen çözüyor bazen çözmüyor.bazen kapatıp açınca bazen menüye girip hiçbişey yapmadan çıkınca çözüyor bazen naparsan yap çözmüyor umarım cihazın her yönden problemsiz çalıştıracak yeni yazılım çıkar yoksa pişman olacaz aldığımıza teletex gider gelir timeshift bazen çalışır bazen çalışmaz şifre çözme gider gelir bizde cihazı çözemedik hala

Son düzenleme: