Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tüm Kartlara ait Yıllık Kart Aidat Bedelleri için Bankalarla mücadele ediniz.!!!!!

EROL KAPTAN

0
Machina3D VIPClup
28 Şub 2012
117
6
18
Değerli next.web.tr/forum üyeleri;

Tüm Kartlara ait Yıllık Kart Aidat Bedelleri için Bankalarla mücadele ediniz.!!!!!En yakınızda bulunan TÜKETİCİ SORUNLARI HAKEMHEYETİ BAŞKANLIĞI na bendenizde boş dilekce formu bulunmaktadır.(Bulundugunuz il sadece değiştirilecek) yazın gönderin..Hakkınızı almaktan geri kalmayın bankalar soyguncu olmuslar.Bendenız hukuk mücadelemi kazandım sizlerde kazanabilirsiniz.

Burada yayınlayabilirsem ekte verecegım degılse özelden bana ulasınız ..(Duyarsız kalmayınız )(Aşağıdaki dilekçe örneğine Kendi el yazınızla yazılacak)

Örnek 1 :

1234 **** 0000 **** no'lu kredi kartıma ait tarafımın bilgisi dışında " Yıllık Kredi Kartı "aidatı adı altında alınan 40.00 TL(Kırktürklirası)'nın tarafıma iadesini istiyorum.

Gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

Ad Soyad
Adres
Tarih
İmza

(Ek : 1234 **** 0000 **** no'lu kredi kartıma ait alınan Yıllık Kart Aidat Bedeli Hesap Ekstresi veya Dekontu )

Örnek 2 (Bu kısımda Yıllık veya 6 ayda bir alınan HESAP İŞLETİM ÜCRETİ )

123456789 no'lu ****** bankaya ait hesabımdan tarafımın bilgisi dışında " Yıllık/6 aylık Hesap İşletim Ücreti "adı altında alınan 40.00 TL(Kırktürklirası)'nın tarafıma iadesini istiyorum.

Gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla,

Ad Soyad
Adres
Tarih
İmza

(Ek : 123456789 no'lu ****** banka hesabıma ait Yıllık/6 aylık Hesap İşletim Ücreti Dekontu )

Önemli Not : Bu dilekçe örneği tamamen tarafım tarafından yazılmıs ve uygun görülmüştür...Umarım yardımcı olmusumdur.Gerisi size kalmıs.Engec 1 ay içerisinde bulundugunuz TÜKETİCİ SORUNLARI HAKEMHEYETİ BAŞKANLIĞI na tekrar gıdıyorsunuz ve dilekcenızın akıbetını ogrenıyorsunuz ve dılekcenız olumlu yonde cıkıyor ve bu dılekceyı aslında heyet gonderıyor bankaya lakın hızlı gelısmesı acısından bır ornegını bankanız musterı huzmetlerı yetkılısıne bırebır verıp takıp edern gun/gunler ıcerısınde gerı donuslerı oluyor gereklı hesaplarınıza ...

Son düzenleme:

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Geçen hafta axcess kartımdan 65 tl üyelik kesintisi gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım, daha 2 ay önce aldım kartı, bu üyelik ücreti nerden çıktı diye sordum. Ben işleminizi yaptım, 65 tl bir dahaki extrenizde düşürülecek diye...
Tüketici mahkemesinden önce bi müşteri hizmetleri ile görüşün, olmadı mahkemeye başvuruda bulunursunuz...

İyi çalışmalar...

hotbord_34

0
Üye
23 Nis 2012
147
2
18
zaten yasa çıkmış bende aradım sordum tuketici haklarını artık kart üçreti hiç bir banka alamıcak

2 Haz 2012
31
5
8
geçen hafta axcess kartımdan 65 tl üyelik kesintisi gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım, daha 2 ay önce aldım kartı, bu üyelik ücreti nerden çıktı diye sordum. Ben işleminizi yaptım, 65 tl bir dahaki extrenizde düşürülecek diye...
Tüketici mahkemesinden önce bi müşteri hizmetleri ile görüşün, olmadı mahkemeye başvuruda bulunursunuz...

İyi çalışmalar...

mustafa
:d