Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

üstadlar next amigo iptv hakkında bir soru

Meteari

0
Üye
11 Ocak 2016
26
0
1
üstadlar hepinize selamlar,
next amigo cihazım var dün yeni bir iptv server üyeliği aldım. verilen m3u linkini perfect player da smart iptv player da gse smart iptv player da calıstırabiliyorum fakat next amigoda calıstıramadım. m3u cfg cevirmeyi biliyorum daha önce baska serverlarla yapmıstım bunu da yaptım ama ne normal iptv kısmında ne de xtream codes kısmında ben bu linki calıstıramadım. ayrıca normalde pc de web browserda adres sekmesine iptv linkini yazınca m3u seklinde dosya indirir ya, bilgisayara bu linki web browserda adres linkine yazınca hiç bir şey olmuyor. link bozuk desem değil cünkü dediğim gibi perfect player gse player smart tv player da sorunsuz izliyorum kanalları, sorun nedir bir fikri olan varmı?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
üstadlar hepinize selamlar,
next amigo cihazım var dün yeni bir iptv server üyeliği aldım. verilen m3u linkini perfect player da smart iptv player da gse smart iptv player da calıstırabiliyorum fakat next amigoda calıstıramadım. m3u cfg cevirmeyi biliyorum daha önce baska serverlarla yapmıstım bunu da yaptım ama ne normal iptv kısmında ne de xtream codes kısmında ben bu linki calıstıramadım. ayrıca normalde pc de web browserda adres sekmesine iptv linkini yazınca m3u seklinde dosya indirir ya, bilgisayara bu linki web browserda adres linkine yazınca hiç bir şey olmuyor. link bozuk desem değil cünkü dediğim gibi perfect player gse player smart tv player da sorunsuz izliyorum kanalları, sorun nedir bir fikri olan varmı?

meteari şunu diyebilirim sadece girmiş olduğunuz hesap hatalı değilse ilk xpanel uygulaması eklendiğinden beri amigoya bazı xtream hesaplarını açmıyor forumda yazıldı net bağlantınızı kontrol edin diyor hesaptan çıkıyor indirmiyor listeyi veya cihaz reset atıyor panele girince ama usb bölümünü denememiştik bu tür hesaplarda demekki uygulamada desteklenmeyen bazı hesap türleri hala mevcut sebebini bilmiyoruz bu hata bildirildi düzeltme yapıldı dendi ama hala devam ediyor demekki next e yazınız umarım düzeltirler

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Next Amigo uydu alıcısında son yazılımı atıp,fabrika ayarlarına dönün.Özel iptv ni xteam iptv ye girip sorunsuz izleyin.

Meteari

0
Üye
11 Ocak 2016
26
0
1
üstatlar tesekkür ederim sorunu cözdüm bana verilen m3u linki server verici ile görüşüp değiştirttim sorun çözüldü akadir üstadın dediği bazı linlkerde tanımama sıkıntısı oluyor galiba
hepinize saygılar sevgiler ve simdiden iyi bayramlar