Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ustalardan Ricamız

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
bende bişeyler yazayım cihaz falan almaya gerek yok aslında herkeste akıllı telefon var androit ve ios her ikisinide destekleyen anycast görüntü aktarım cihazı alın yeterli takın tvye ayarlarınızı yapın eşleştirin telefonunuzu telefonada iptv programı indirin GSE smart en mükemmel olanı istediğiniz kadar xpanel ekleme var gayette başarılı açın panelinizi yansıtın tvye olsun bitsin hemde ucuz 50 tl ye alırsınız hertürlü kullanıcı istekleri mevcut gse smart iptv uygulamasında kategori+favori+m3u dosya ekleme+tek link oynatma ne ararsan var uydu cihazınızda kendi işini yapsın sorun kalmaz buda benim düşüncem
alta link koyuyorum izleyin
https://www.youtube.com/watch?v=mLbYPzkuBHA

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
chromecast gibi birşey sanırım.buda güzel bir alternatifmiş.teşekkürler

--------------------

Wondershare Video Converter Ultimate programında cast özelliği var.
next i tanıyor e ağlaıyor.
filmi açınca görüntüyü tv ye aktarmayı eceremedim.
başarabilen oldumu
beceremedim birtürlü

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
bende bişeyler yazayım cihaz falan almaya gerek yok aslında herkeste akıllı telefon var androit ve ios her ikisinide destekleyen anycast görüntü aktarım cihazı alın yeterli takın tvye ayarlarınızı yapın eşleştirin telefonunuzu telefonada iptv programı indirin GSE smart en mükemmel olanı istediğiniz kadar xpanel ekleme var gayette başarılı açın panelinizi yansıtın tvye olsun bitsin hemde ucuz 50 tl ye alırsınız hertürlü kullanıcı istekleri mevcut gse smart iptv uygulamasında kategori+favori+m3u dosya ekleme+tek link oynatma ne ararsan var uydu cihazınızda kendi işini yapsın sorun kalmaz buda benim düşüncem
alta link koyuyorum izleyin
https://www.youtube.com/watch?v=mLbYPzkuBHA

açıklamanız için teşekkürler sayın A.kadir
hemen hemen aynı işlevleri yapıyoruz sanırım
Anycast cihazı tv ye aktarma da kullanmaktayım ve de çok başarılı kablosuz olarak
lenovo p2 telefonla iyi oluyor diyebilirim
rO00YB.jpg
[/url][/IMG]
76BB2m.jpg
[/url][/IMG]
ben telefonda bunları (programları )kullanmaktayım
ayrıca başka programlarda var vavootv v.s tv ye aktarınca evet güzel oluyor ama gerçek tv de uydu alıcılı yayın gibi olmuyor
niye derseniz ıptv yayını uydu yayından en az 1 dakika kadar geriden geliyor ve onun gibi de canlı görüntü veremiyor bence
cihazım machına 3 d çift tuner ve de sistemim de iyi sayılır ben bu cihazı da bu nedenledirki çok seviyorum ve basarılı buluyorum
ve karsısına geçip tv seyretmektende zevk alıyorum

birde şu var akılsız tv olan tv lerde androıd cihazlar var inanın aliexpresste 30 --40 dolara kadar düştü
bular bile yapmak istediğimiz lerin çoğunu yapıyor artık

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
açıklamanız için teşekkürler sayın A.kadir
hemen hemen aynı işlevleri yapıyoruz sanırım
Anycast cihazı tv ye aktarma da kullanmaktayım ve de çok başarılı kablosuz olarak
lenovo p2 telefonla iyi oluyor diyebilirim
rO00YB.jpg
[/url][/IMG]
76BB2m.jpg
[/url][/IMG]
ben telefonda bunları (programları )kullanmaktayım
ayrıca başka programlarda var vavootv v.s tv ye aktarınca evet güzel oluyor ama gerçek tv de uydu alıcılı yayın gibi olmuyor
niye derseniz ıptv yayını uydu yayından en az 1 dakika kadar geriden geliyor ve onun gibi de canlı görüntü veremiyor bence
cihazım machına 3 d çift tuner ve de sistemim de iyi sayılır ben bu cihazı da bu nedenledirki çok seviyorum ve basarılı buluyorum
ve karsısına geçip tv seyretmektende zevk alıyorum

birde şu var akılsız tv olan tv lerde androıd cihazlar var inanın aliexpresste 30 --40 dolara kadar düştü
bular bile yapmak istediğimiz lerin çoğunu yapıyor artık

yorumunuz için teşekkürler
elimizdeki cihaz sigara paketi boyutunda boyundan büyük işler yapıyor bizlerde yüklendikçe yükleniyoruz o olsun bu olsun hafıza belli ram belli cihaz kaldırırmı kaldırmazmı düşünmüyoruz halbuki cihazın stabil çalışması daha önemli yığınla sorun varken çözümüne odaklanmayıpta ek peşine düşmek bence yanlış baktım herkes ek istiyor kimi androit cihaz alalım vs vs fikir beyan ediyorlar bende değişik bir yol olarak bunu önerdim hem ucuz hem stabil en az 250 tl iptv destekli uydu alıcısı yerine veya 400 ve yukarı androit cihaz almak yerine bu önerim daha maliyetli ve uygun tabi dediğiniz gibi akıllı akılsız tv leride akıllı tv ye dönüştüren aygıtlarda var piyasada uygun fiyata bunlara yönelmek daha iyi olur düşüncesindeyim
işi bilenler için yeni videolar ekliyorum bakın daha neler yapılabilir bu konuda tv nin içine monte etmenizede gerek yok mini uydu alıcısı gibi arkayada koyabilirsiniz adam laptop entegre ediyor tablet entegre ediyor tv ye SİZ EVDE DENEMEYİN sadece izleyin :D
laptop entegre ediyor
https://www.youtube.com/watch?v=scjfrHACmI8
tablet entegre ediyor
https://www.youtube.com/watch?v=Hat1q6OZ8Ro