Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yardım

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Selamun aleykum dostlar.
Dostlar ben bu forumda yeniyim. Sizlerden yardım almak için bu konuyu açıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yeni bi uydu alıcı almayı düşünüyorum. Halihazırda goldmaster 1060 kullanıyorum ama hiç memnun değilim.
Hem modül destekli hem biss destekli hem yazılım desteği olan bir cihaz arıyorum. Ve genelde herkes nexti tavsiye ediyor. Bende almışken en iyisini alayım diyorum.
Şimdi nextte iki cihaz arasında kaldım.
Next machine 3d ve next ye18500 plus hd. Gönlüm machineden yana ama yinede sizlere bi sorayım dedim. Hangisi daha iyi görüntü kullanım sistem vs. Modül seçeneği olmazsa olmaz çünkü filbox kullanıyorum. Gönül isterki çift modül destekli bi cihaz söyleyin ama nextin çift modül desteği yok şimdilik bildiğim kadarıyla. Forumu araştırıp öğrenecek kadar zamanım yok çünkü en geç cumaya kadar siparişi vermiş olacağım dostlar.
Adminlerden ricam ne olur konu silinmesin. Yeri burası değilsede yerine taşısınlar. Sizlerin tavsiyelerine çok ihtiyacım var. Cevap yazarsanız sevinirim.
İyi akşamlar iyi forumlar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamun aleykum dostlar.
Dostlar ben bu forumda yeniyim. Sizlerden yardım almak için bu konuyu açıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yeni bi uydu alıcı almayı düşünüyorum. Halihazırda goldmaster 1060 kullanıyorum ama hiç memnun değilim.
Hem modül destekli hem biss destekli hem yazılım desteği olan bir cihaz arıyorum. Ve genelde herkes nexti tavsiye ediyor. Bende almışken en iyisini alayım diyorum.
Şimdi nextte iki cihaz arasında kaldım.
Next machine 3d ve next ye18500 plus hd. Gönlüm machineden yana ama yinede sizlere bi sorayım dedim. Hangisi daha iyi görüntü kullanım sistem vs. Modül seçeneği olmazsa olmaz çünkü filbox kullanıyorum. Gönül isterki çift modül destekli bi cihaz söyleyin ama nextin çift modül desteği yok şimdilik bildiğim kadarıyla. Forumu araştırıp öğrenecek kadar zamanım yok çünkü en geç cumaya kadar siparişi vermiş olacağım dostlar.
Adminlerden ricam ne olur konu silinmesin. Yeri burası değilsede yerine taşısınlar. Sizlerin tavsiyelerine çok ihtiyacım var. Cevap yazarsanız sevinirim.
İyi akşamlar iyi forumlar

Sevgili kardeşim öncelikle ailemize hoş geldiniz size nacizane tavsiyem MACHİNA-3D olacaktır. Görüntü kalitesi+Modül girişi+Biss key desteği+Yazılım desteği vs.vs bunlar tam sizin aradığınız özelliklerdir.Diğer arkadaşlarımızda size fikirlerini belirteceklerdir...

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
ben de machına 3d çift tuner diyeceğim alıcaksanız bunu alın siyah olsun gri olsun farketmez
inanıyorum sizin işinizi görücek bir cihaz bu
ben kullanmaktayım vede tüm sevdiklerime hiç tereddütsüz tavsiye etmekteyim

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim dostlar
Machine 3d çift tunerli almaya karar verdim.
Peki uygun fiyata alabileceğim bildiğiniz bir site var mı? Eğer reklama girmezse tabi

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
En iyi günlerde kullanmanızı dilerim ,forum sayfamızın altında linkleri olan ;
]

araştırabilirsiniz.

Dostum nextburada da 360 tl hepsidigitalde 400 tl artı 6 ay ücretsiz serveeri falan var.
Hanfisinden almamı tavsiye edersin? Türksat harici olarak sadece digitürk çanağı var. Serversiz mi alsam acabaa?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Dostum nextburada da 360 tl hepsidigitalde 400 tl artı 6 ay ücretsiz serveeri falan var.
Hanfisinden almamı tavsiye edersin? Türksat harici olarak sadece digitürk çanağı var. Serversiz mi alsam acabaa?

kampanya fiyatı 359 tl dir tüm machina3d serilerinin ( hala devam ediyorsaki ediyor biliyorum ) fazla vermeye gerek yok
400 tl olan yer 6 ay server ücretini eklemiş sanırım cihazda zaten ücretsiz freeserver desteği var
kaldıki sende izleyebileceğin uyduda yok gerek cihazla gelen ücretsiz free server olsun gerek satıcının 6 aylık dediği server olsun türksat ve digitürk haricindeki uydulardaki kanalları açar
http://www.nextburada.com/next-uydu-alicilari

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
kampanya fiyatı 359 tl dir tüm machina3d serilerinin ( hala devam ediyorsaki ediyor biliyorum ) fazla vermeye gerek yok
400 tl olan yer 6 ay server ücretini eklemiş sanırım cihazda zaten ücretsiz freeserver desteği var
kaldıki sende izleyebileceğin uyduda yok gerek cihazla gelen ücretsiz free server olsun gerek satıcının 6 aylık dediği server olsun türksat ve digitürk haricindeki uydulardaki kanalları açar
O zaman senin siteden alayım dostum.
Sağolasın yorumların için.
Acaba bu son gelen tangberg yazılımı yüklü olarak mı gönderilecek?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
O zaman senin siteden alayım dostum.
Sağolasın yorumların için.
Acaba bu son gelen tangberg yazılımı yüklü olarak mı gönderilecek?

yüklü olmasa bile forumda mevcut son yazılımı yüklersin olur biter forumdanda yardımcı olunur için rahat olsun hayırlı olsun şimdiden

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
yüklü olmasa bile forumda mevcut son yazılımı yüklersin olur biter forumdanda yardımcı olunur için rahat olsun hayırlı olsun şimdiden

Eyvallah dostum sağolasın.
Cihazın siparişini verdim hayırlısıyla.
Dostum bu arada son sorum şu. Bu cihaz tivibu cı+ modülü çalıştırıyor mu? Elimde varda bi tane goldmaster 1060 açmıyor modülü mecbur tvde kullanıyorum onu bende

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Dostum bu arada son sorum şu. Bu cihaz tivibu cı+ modülü çalıştırıyor mu? Elimde varda bi tane goldmaster 1060 açmıyor modülü mecbur tvde kullanıyorum onu bende
ben destekliyor biliyorum haydar ustam tam bilgiyi verecektir mesajınızı görünce hayırlı olsun

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Seçiminiz şimdiden hayırlı olsun kardeşim elinize geçince güle güle kullanmanızı dilerim. Sorunuza gelince cihazda CI+ desteği mevcuttur D-SMART ve FİLBOX lar sorunsuz çalışıyor, TİVİBU modülünde çalıştığını sanıyorum...

ben destekliyor biliyorum haydar ustam tam bilgiyi verecektir mesajınızı görünce hayırlı olsun

Sevgili kardeşim bende öyle biliyorum şimdiye kadar aksi bir yazıya herhangi bir yerde rastlamadım...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Son düzenleme:

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1

Seçiminiz şimdiden hayırlı olsun kardeşim elinize geçince güle güle kullanmanızı dilerim. Sorunuza gelince cihazda CI+ desteği mevcuttur D-SMART ve FİLBOX lar sorunsuz çalışıyor, TİVİBU modülünde çalıştığını sanıyorum...

Sevgili kardeşim bende öyle biliyorum şimdiye kadar aksi bir yazıya herhangi bir yerde rastlamadım...

Tivibu modül aldım netten ama goldmaster 1060 açmayınca iade etmeyi düşümüyorum. Neyse next gelsin bakayım eğer açarsa modülü kullanırım açmazsa geri iade eder yada satarım.
Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim ustalarım cihaz elime ulaşınca bu konuya yazarım tekrar

--------------------

Cihazı aldığını farzet ve machina3d bölümünü incele üstadların konularını oku ''Cihazı aldığın gün geç karşısına kahveni yudumla''.

(Bizler Next forum ailesi olarak burdayız )

Öyle yapacağım zaten usta :) :)

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
hayırlısı olsun sayın Hayresoglu61
keyifli seyirler dilerim güzel bir seçim yapmıssınız

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sağol dostum teşekkür ederim.
Nextburada dan alınan cihazlar genelde kaç gün içinde kargoya veriliyor dostlar?
Şimdi ben bugün aldım ya acaba yarın kargoya verilir mi?

Sevgili kardeşim en son DOST 6080 kardeşimiz Cuma günü cihazı almıştı aynı gün kargoya verilmişti pazartesi günü öğlen kendisinin eline geçmişti...

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Selamun aleykum dostlar.
Cihaz elime ulaştı kurulumunu yaptım. Fox paketinin yazılımı da yüklenmişti fox kanallarını hemen açtı. Artı tivibu modülü de çalıştırıyor cihaz.
Yorum ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. İyi kaliteli bir cihaz aldım sonunda. Yavaş yavaş öğreneceğim cihazı inşallah :)) ;)