Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yardım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamun aleykum dostlar.
Cihaz elime ulaştı kurulumunu yaptım. Fox paketinin yazılımı da yüklenmişti fox kanallarını hemen açtı. Artı tivibu modülü de çalıştırıyor cihaz.
Yorum ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. İyi kaliteli bir cihaz aldım sonunda. Yavaş yavaş öğreneceğim cihazı inşallah :)) ;)

Cihazınız tekrar hayırlı olsun bu arada TİVİBU modülünüde çalıştırdığına gerçektende çok sevindim.Bu vesile ile soran olursa en azından elimizde bu konu ile bilgi olduğundan çalışıyor diyebiliriz artık...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Selamun aleykum dostlar.
Cihaz elime ulaştı kurulumunu yaptım. Fox paketinin yazılımı da yüklenmişti fox kanallarını hemen açtı. Artı tivibu modülü de çalıştırıyor cihaz.
Yorum ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. İyi kaliteli bir cihaz aldım sonunda. Yavaş yavaş öğreneceğim cihazı inşallah :)) ;)

Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Cihazınız tekrar hayırlı olsun bu arada TİVİBU modülünüde çalıştırdığına gerçektende çok sevindim.Bu vesile ile soran olursa en azından elimizde bu konu ile bilgi olduğundan çalışıyor diyebiliriz artık...

Sağol dostum çok teşekkür ederim.
Sizlerde soran olursa next machine 3d tivibu modülü açıyor dersiniz :) :)

--------------------

Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim

Sağol abicim teşekkür ederim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.iyi bir seçim yaptınız aradığınız cihaz , aramadığınız kadar da bilgide forumumuzda .
Sevgi Saygıyla

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Ya dostlar kumanda dan M+ denen tuşa bastım bi yere girdi ne yaptımsa çıkmıyor ordan. Ne yapmam lazım?

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Kumandanın EXIT tuşuna basınız eğer işe yaramazsa cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açınız...

Denedim hocam ne yaptımsa açılır açılmaz aynı menü geliyo. Anahtarı kapatıp açtım fişini çıkarıp taktım ama nafile.
Çok fena canım sıkıldı ya kumanda çalışmıyo resmen sanki

--------------------

Kumandanın EXIT tuşuna basınız eğer işe yaramazsa cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açınız...

Cihaz ekranında plu gibi birşey yazıyor hocam sürekli

--------------------

Cihaza yazılım attım mecbur hocam başka çıkamadım ordan

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Denedim hocam ne yaptımsa açılır açılmaz aynı menü geliyo. Anahtarı kapatıp açtım fişini çıkarıp taktım ama nafile.
Çok fena canım sıkıldı ya kumanda çalışmıyo resmen sanki

--------------------

Cihaz ekranında plu gibi birşey yazıyor hocam sürekli

--------------------

Cihaza yazılım attım mecbur hocam başka çıkamadım ordan

En güzelini yapmışsınız kardeşim cihazda var olan sorunlarıda bir nebze böylece ortadan kaldırmış oldunuz en azından....

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
En güzelini yapmışsınız kardeşim cihazda var olan sorunlarıda bir nebze böylece ortadan kaldırmış oldunuz en azından....
Ustam yanlış yazmışım. Cihaza reset attım ve o menüden çıkabildim. Şimdi aynı yere girip girip çıkabiliyorm sorun yok. Demek cihazda donanımsal bi hata oldu takılıp kaldı orda.
Birde cihaza reset atınca fox kanallarının keyleri de gitti usta onları tekrar nasıl yükleyeceğim cihaza? Aksi evde pc yok sırf onun için internete gitmem gerekecek

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Ustam yanlış yazmışım. Cihaza reset attım ve o menüden çıkabildim. Şimdi aynı yere girip girip çıkabiliyorm sorun yok. Demek cihazda donanımsal bi hata oldu takılıp kaldı orda.
Birde cihaza reset atınca fox kanallarının keyleri de gitti usta onları tekrar nasıl yükleyeceğim cihaza? Aksi evde pc yok sırf onun için internete gitmem gerekecek

yazılım güncellemeden softcam ve key kütüphanesini güncelleyebilirsin

net yokmuş gözümden kaçmış kardeşim dosya olarak yüklemen gerekecek

http://www.next.web.tr/showthread.p...-Güncel-Emu-Softcam-Kéy-Dosyaları-Karbon.html

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83

Kart okuyucunuz varsa key dosyasını telefona indirip hafıza kartını kart okuyucusuna takıp cihaza yükleyebilirsiniz.

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
Ya dostlar kumanda dan M+ denen tuşa bastım bi yere girdi ne yaptımsa çıkmıyor ordan. Ne yapmam lazım?

Cihazınız hayırlı olsun, muhtemelen M+ tuşundan sonra IPTV bölümüne girip sonra Xpanel ayarlarında Media mode kapalı durumu açık yapmış olabilrsiniz orası açık konumda olunca ekran ıptv bölümde kalıcı oluyor uydu bölümü çalışmıyor.

Hayresoglu61

0
Üye
30 Kas 2016
16
0
1
Cihazınız hayırlı olsun, muhtemelen M+ tuşundan sonra IPTV bölümüne girip sonra Xpanel ayarlarında Media mode kapalı durumu açık yapmış olabilrsiniz orası açık konumda olunca ekran ıptv bölümde kalıcı oluyor uydu bölümü çalışmıyor.

Evet ustam başka forumdada yazmıştım orası açık yazıyodu ondan cihaz orada kilitli kaldı. Tabi bilmediğim için mecbur cihaza format çektim. Şimdi düzeldi sorun yok.