Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

yazılım düzenleme aracı programı

erpinik

0
Üye
5 Kas 2012
25
0
1
arkadaslar nxp yazılım düzenleme aracını yada programını

elinde olan kullanan arkadas varsa paylasa bilirmi

next 19500 icin yazılım protlanaca

internet tarayıcı internet expoler yapılacak

1080 p görüntüyü sorunsuz vermesi saglanacak

gereksiz menüler silinip ip tv destegi eklenecek

muadil yazılımlar düzenlecek

ustalar bir el atarsa cihazı canlandıra biliriz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Nxp işlemciler için bırakın yazılım editlemeyi,cihaz çöktüğü zaman kurtarmak için editör bile yok,sadece bu cihazın kurtarma işlemleri sayfalarca talimat olan bir yöntemle yapılıyor merkez serviste, bu cihazları çökerttiğiniz zaman kendinizin geri getirme şansı da yok bence boş yere maceraya girip cihazlarınıza zarar vermeyin..zaten bu işlemleri yaptığınız zaman otomatikman cihazlar garanti dışına çıkmakta...Başka nxp cihazlarda sağlıklı çalışan bir yazılım var ise zaten bu işlemci grubu mühendisleri Next içinde yazılımı editleyecektir,onu beklemek en sağlıklısı...

erpinik

0
Üye
5 Kas 2012
25
0
1
Nxp işlemciler için bırakın yazılım editlemeyi,cihaz çöktüğü zaman kurtarmak için editör bile yok,sadece bu cihazın kurtarma işlemleri sayfalarca talimat olan bir yöntemle yapılıyor merkez serviste, bu cihazları çökerttiğiniz zaman kendinizin geri getirme şansı da yok bence boş yere maceraya girip cihazlarınıza zarar vermeyin..zaten bu işlemleri yaptığınız zaman otomatikman cihazlar garanti dışına çıkmakta...Başka nxp cihazlarda sağlıklı çalışan bir yazılım var ise zaten bu işlemci grubu mühendisleri Next içinde yazılımı editleyecektir,onu beklemek en sağlıklısı...

tesekür ederim ben belirttigim özelliklerdeki

benzer yazılımı next arge ye bildirdim

next cihazda calısan yazılımları arge ye bildirdim

next arge den işini yapmasından baska yapabilecegimiz bişşey yok gibi tesekürler ustam

nextye19500hd.jpg

Son düzenleme: