Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

yedeklenen kanal listesi edit edilebilirmi

impressiven

0
Üye
11 Ağu 2012
3
0
1
yedek aldığımda (rom_channel_data-s0.bin) olarak kayıt etti bunu edit edemiyrum çünki hiç bir edit programı desteklemiyor.
neden edit etmek istediğime gelince tarama yaparken şifresiz olanları tarattım :( şu an herşeyin aslında şifreli kanallarda olduğunu anladım :) +18 den bahsetmiyorum !
sonuç olarak kanal listem bozulmadan şifreli kanalları ekleyebilirmiyim yada tekrar taratırsam listem bozulurmu.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
yedek aldığımda (rom_channel_data-s0.bin) olarak kayıt etti bunu edit edemiyrum çünki hiç bir edit programı desteklemiyor.
neden edit etmek istediğime gelince tarama yaparken şifresiz olanları tarattım :( şu an herşeyin aslında şifreli kanallarda olduğunu anladım :) +18 den bahsetmiyorum !
sonuç olarak kanal listem bozulmadan şifreli kanalları ekleyebilirmiyim yada tekrar taratırsam listem bozulurmu.

kanal aramanızı (önce sırayla uyduları şifresiz olarak sonra şifreli olanları)yapın sonra silinmesi gerekenleri (örnek tsat incik boncuk ve tüm platform kanalları hotbirtde aynı işlem ) (c+ n+ skyit sd mtv bbc tvn dursun +18 ) en son sıralama favori ve gizle seçenekleride tamamsa kaydet listeni ayrıca dump olarak varsa tüm bilgilerinde kaydeder.(rom bin tüm bilgilerdir editör açmaz ahhhh açsa kadir usta çoktan hallederdi )) )

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Aha benim adım geçmiş tabi ya azmı denedim yapabilsen ne iyi olurdu maalesef yok önce tarat sonra sırala listeni sonunda yedek al sakla mantığı şimdilik hep ali olanlara çalışmış next sunplusa bir şey yok seneler geçti bi ara editör hazırlanıyor dedi karbon usta ama hala bitmedi anlaşılan sitemim ustama değil severim karbonumu arada gözüksede casper'ım hep burada bilirim bakalım beklemedeyiz inşaallah olur