Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Pandora HD ( Android Uydu Alıcı ) Özellikleri

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
bu cihaz anladığım kadarı ile ******* android smart box'tan daha iyi. Merak ettiğim konu şu: Yasal olarak üyeliğimizin olduğu digiturkplay sitesinden maçlarımızı bu cihazla izleyebilecek miyiz? aydınlatırsanız mutlu olurum. tşk.

Ar-Ge deki sorumlu kişilerle son görüştüğümde Digitürk firması ile Digitürk Play uygulaması için görüşüldüğü cihazdan Digitürk play uygulamasının izlenebilmesi için çalışmalar yürütüldüğü konusunda bilgiler verilmişti..
Hatta cihazın 1GB olarak duyurulmuş olan Flash belleğinin 8 Gb olarak bile çıkma ihtimali üzerinde konuşuluyordu. cihaz çıktığı zaman daha da netleşecektir konular,

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Digiturk ile anlaşılırsa altyapıya izin verirse paylaşımlı cihazlar için örnek teşkil eder diğer modellere koymak koydurmak için zemin olur bakalım olurmu göreceğiz pek ihtimal vermiyorum ama.

Conqueror34

0
Üye
31 Ocak 2013
3
0
1
Selamlar.
Cihazın 8gb dahili hafıza ile geleceği söylentisi olduğunu okudum. Umarım en az 8 gb olur. 8gb bir flash bellek 10 liraya kadar düşmüşken bu tip cihazlarda neden böyle az kapasiteyle gelir anlayabilmiş değilim. Belki flash belleklerle kıyaslamak yanlış, Dahili hafıza konusu biraz daha farklı farkındayım ama yinede komik oluyor böyle bir cihaz için 512mb yada 1gb bir dahili bellek.

tabi şu da var ki; bu cihaz 512 mb dahili hafıza ile bile çıksa şu an piyasada olan alternatifi markalara göre işlemci ve ram olarak iki kat fazla olduğundan dolayı kesinlikle tercihim yine Pandora olacaktır.

Cihazın çıkış tarihi yaklaşık olarak nedir bir bilgisi olan varmı acaba? yani 3 ay 5 ay 8 ay yaklaşık olarak bir bilgi varmı acaba?

bu arada cihaz için seçilen isim'de acayip güzel düşünülmüş. Pandora "Tanrıların Hediyesi" anlamında yunan mitolojisinde. birde "Pandora'nın Kutusu" var tabi. piyasadaki alternatiflerine göre ismini hakediyor sanırım.. Teşekkürler Next..

cimit

0
Üye
27 Eyl 2012
28
3
3
ben başka bir markanın androıdını almayı düşünmüştüm ama pandora daha özellikli ve gelişmiş. Özellikle yasal digiweb üyeliğimi çalıştırsın istiyorum. Diğer cihaz biraz sorun yaratıyormuş. Umarım bunda sorun çıkmaz ve alırız..

Conqueror34

0
Üye
31 Ocak 2013
3
0
1
Özellikleri gerçekten de güzel. kanal listeleme ve ayarları konusunda da kullanışlı olur inşallah.
fiyatı konusunda yaklaşık bir bilgi varmı acaba arkadaşlar? tahminen ne kadar olur pandora?
Umarım 600'den fazla olmaz..

cimit

0
Üye
27 Eyl 2012
28
3
3
Adamın biri sahibinden com da next pandora satıyor. Valla bravo nextten önce hemde. :) bu nasıl oluyor ?

Conqueror34

0
Üye
31 Ocak 2013
3
0
1
Arkadaslar, bu cihazda usb'den mkv film izlerken dts ses desteği varmidir acaba, bu konuda bir bilgisi olan varmidir? Bu onemli ve cok ihtiyac duyulan bir ozellik cunku, umarim mkv oynatirken sorunlar olmuyordur ve bircok formati da destekliyordur..

Sahibinden.com'da satan bulamadim ben pandorayi, 200 kusur liradan satmis bitirmis galiba. Bu fiyattan cikacaksa baya uygun geldi fiyat, bi yanlislik var sanirim..

SaNCaKTaR

0
Üye
8 Şub 2013
14
0
1
İlk olarak merhaba arkadaşlar ben next minix hd blue aldım. Memnunmuyum evet. Önceki aldığım 4 cihaza bakarak daha başarılı yayin alıyorum gayet berrak ve guzel yayin ama şu bir gercek aynı anda farklı tranponderdeki yayınları kaydedememek moralimi bozdu teknosa dan almıştım. En iyi hangisi ise ver dedim blue minix blue verdi. Şimdi machina 3d alayım dedim pandora çıktı ( bana 5 gün once haftaya çıkacak dediler merkez nextten) ama şöyle bir durum var pandora da tek tunerli o açıdan fazla bilgim olmamakla beraber mantıksız geliyor. Machina 3d sanki biraz daha iyi gibi sizce? (Kusura bakmayın tablette bazı yazıları hatalı veriyor) Hayırlı sabahlar.

Son düzenleme:

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Machina3d farklı cihaz diğeri android ama uydu alıcı olarak 3d daha iyi üst seri pandoraya göre bence..

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Bu aralar cihaz çıkacakmış sanırım 459 479 arası bir fiyat olacak gibi..

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
Cihaz bir çıksa da güzel yüzünü bir görsek :)

2 arada 1 derede kaldık 3d mi pandora mı diye gerçi ksım ayına kadar düşünme şansım var acele etmemek gerek sanırım . İnşallah hayırlısı olur emeği geçenlere ve kullananlara.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Marta sarkabilirmiş yazılımda sorunlar var demekki cihazda modul girişide yok dsmart vs kullanılmıyor