Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Youtube TRT 4K Canlı Yayını Sorunu

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Değerli forum ustalarım,
Next 2000 HD Minix Internet Machina ile youtube,tan TRT 4K Canlı Yayınını bir türlü izleyemiyorum,
sizlerden ricam mümkünse sizlerde bir deneyip sonucu paylaşsanız ve bizleri aydınlatsanız, yazılımla
alakalı bir şeyse değerli Doktor ustamıza durumu iletsek ve hatta yazılımla olursa eğer, İnşallah olur
kumandadaki M+ tuşuna veya Menüdeki internet portalına bir kısayol eklese bizlerde bari youtube,tan da olsa
TRT 4K Canlı Yayını cihazımızda extradan bir yayın gibi izlesek ne güzel olurdu,
yinede son söz siz değerli ustalarımızın ve tabii ki Doktor üstadımızın...

1 Eki 2017
28
4
3
Değerli forum ustalarım,
Next 2000 HD Minix Internet Machina ile youtube,tan TRT 4K Canlı Yayınını bir türlü izleyemiyorum,
sizlerden ricam mümkünse sizlerde bir deneyip sonucu paylaşsanız ve bizleri aydınlatsanız, yazılımla
alakalı bir şeyse değerli Doktor ustamıza durumu iletsek ve hatta yazılımla olursa eğer, İnşallah olur
kumandadaki M+ tuşuna veya Menüdeki internet portalına bir kısayol eklese bizlerde bari youtube,tan da olsa
TRT 4K Canlı Yayını cihazımızda extradan bir yayın gibi izlesek ne güzel olurdu,
yinede son söz siz değerli ustalarımızın ve tabii ki Doktor üstadımızın...

İnternet bağlantınızın hızı ne kadar? 4k yayın için hızınız yeterli olmayabilir.

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
270
63
Adana
Arkadaslar trt4k canlı yayın yapıyor, yani (M+) tusundan girip media portalından youtube live kısayolu üzerinde izleyebilirsiniz, bütün canlı yayınlar için kullanabilirsiniz. Tv niz 4k olmadan da izleyebilirsiniz daha düşük yayın secenekleri mevcut saygılar,

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
V3MqLj.jpg

nJW8gB.jpg

dediğin bumu açılıyor bende

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
V3MqLj.jpg

nJW8gB.jpg

dediğin bumu açılıyor bende
Evet A.kadir kardeşim aynen bu yayından bahsetmiştim, ALLAH razı olsun senin sayende şimdi izliyorum ben normal olarak sadece Youtube,tan olmayınca yazmıştım ama sayende Youtube Live,tan denediğimde yayının sorunsuz izlendiğini öğrenmiş oldum çok sağol yalnız merak ettim, Youtube ve Youtube Live neden farklı acaba ? farkı ne ki
Youtube olmuyor ama Youtube Live oluyor ?

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
selam herkese maçhina3d açamadım tv de açiyor 3de 8-04 hata diyor 3d açan varsa yardımcı olun arkadaşlar

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Değerli forum ustaları Machina3d ile youtubeden TRT 4K Canlı Yayınını bir türlü izleyemiyorum
8-04 hata diyor ama tv de sorun yok orda açıyor

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
270
63
Adana
Değerli forum ustaları Machina3d ile youtubeden TRT 4K Canlı Yayınını bir türlü izleyemiyorum
8-04 hata diyor ama tv de sorun yok orda açıyor

Emin hocam next 200hd machinada media portalında Youtube Live diye bir kısayol var ordan izlenebiliyor, cihazınızın menüsünü bilmiyorum ancak varsa Youtube Live kısayolunudan denemenizi öneririm, saygılar.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
teşekürler anladım bizim maçhine3d ilk yıllarında 2 yotubesi vardı fakat youtube alt yapısını değişince bizim 1tenesini kaldırdılar ama trt4k geçmiş yayinlarini oynatiyor canlı yayina gelince oynatmiyor bende burda bu konuya kafam bozuluyor bilen bir arkadaş çıkıpta demiyor kardeş mumkun degil olurveya olmiyor deyince buna kiziyorum saol azda olsa anladım tşk