Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

1,9e uydusu

metmurat55

0
Üye
25 Ağu 2013
16
4
3
arkadaşlar planet tv çok takılıyor bende egygold server var aliden almıştım.maxlar diema sportlar sorunsuz sadece planet böyle hiremco oscamda denedim sorun yok.cccamdan mı kaynaklanıyor sizce

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
arkadaşlar planet tv çok takılıyor bende egygold server var aliden almıştım.maxlar diema sportlar sorunsuz sadece planet böyle hiremco oscamda denedim sorun yok.cccamdan mı kaynaklanıyor sizce
ncam ve oscam içerisinde kanal id,şifre bilgileri bulunur, daha hızlı ve stabil olarak çalışır, cccam ise kod üzerine gelen bilgiyle bağlantıya göre çalışır. oscam ve ncam şuan için en kapsamlı sistem.

metmurat55

0
Üye
25 Ağu 2013
16
4
3
ncam ve oscam içerisinde kanal id,şifre bilgileri bulunur, daha hızlı ve stabil olarak çalışır, cccam ise kod üzerine gelen bilgiyle bağlantıya göre çalışır. oscam ve ncam şuan için en kapsamlı sistem.
evet haklısın ama diğer neosat kanalarında sıkıntı yokken dinlediğim müzik kanalı planetin böyle olması can sıkıcı

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız

Bende cccam da sorun yok donmuyor Next 2000hd minix de ama 10 tane cccam var bazen 7 tane aktif bazen de 5 yani calisiyor bu cccam larda forum sitelerindeki paylasilan cccam lar.bilgine

Cihazinin kactene cccam giriliyorsa hepsini gir calissin derim