Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 fta ip tv joker tv

serkankoc91

New member
Üye
7 Şub 2020
2
1
3
İyi günler.ip tv kullanıcı adını doğru girdiğim halde kanallar yüklenmiyor.sorun ne olabilir ki?

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Girdiğiniz bilgilerde mutlaka hatalı bir bilgi vardır. En çok yapılan büyük I harfi yerine Küçük L harfini yazmak veya http verine https seçmiş olabilirsiniz.

resyil

New member
Üye
12 Mar 2020
9
7
3
xxxkanallar neden yüklenmiyor bütün dünya kanalları var xxx vodlar ve canlı kanallar yok bu cihazdanmı kaynaklanıyor saygılar

resyil

New member
Üye
12 Mar 2020
9
7
3
ilgin için teşekkür ederim bunların hepsi acık ama xxx kanallar katagori bölümünde görünmüyor jokarde de görünmüyor diğer vodlar ve bütün dünya kanalları var sadece xxx ler yok

resyil

New member
Üye
12 Mar 2020
9
7
3
m3u dosyasını not defteri olarak flaş belleğe yüklüyorum usb ya takıyorum flaş belleği görüyor ama tx dosyasını görmüyor be neden olabilir formatmı farklı
dosya farklımı olması gerekiyor formatmı şimdiden teşekkürler

sure81

0
Üye
10 Eyl 2016
3
3
3
slm. ben de konuyla ilgili fikrimi belirteceğim. ustaların yorumunu da alabilirsek konu aydınlanmış olur. uydu alıcının iptv kanal kapasitesi 10000. benim de 13000 kanal görünüyor telefonda iptv uygulaması ile kontrol ettiğim de. istenilen malum kanallar 10000 sonrasında ise çıkmıyo olabilir mi acaba? listenin sonunda bulunuyorsa değil mi?

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
11
8
Joker iptv de10000 kanal sınırinın çogaltılması hakkında çalışma yapılmasinķ talep ediyoruz lutfen bu konuya öncelik tanıyın

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
846
738
93
m3u dosyasını not defteri olarak flaş belleğe yüklüyorum usb ya takıyorum flaş belleği görüyor ama tx dosyasını görmüyor be neden olabilir formatmı farklı
dosya farklımı olması gerekiyor formatmı şimdiden teşekkürler

TX uzantılı dosyayı değil M3U uzantılı dosyayı flasha atmanız gerekiyor. Daha sonra Kullanıcı IPTV bölümünden USB ile kanalları cihazınıza yükleyebilirsiniz.