Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 internet makina kasilma sorunu

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
sayin ustalar dun fark ettim evdeki neti kapatidim dun thor uydusunda bulunan belgesel kanallarini izlemek icin thora giris yaptigimda kanallari biraz izledikten sonra tekrar turksata gitmek istedigimde cihaz kasim kasim kasilip duruyo ayni islemi 3/4 defa yaptigimda hepsi ayni sanirim poweryu desteginde bi sorun var cihazin fisini sokup takmak zorunda kaldim cihazi kapatinca kumanda calismaz o

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar usta bak konu burdaydi bakmis olaydin yazdiklarima bosa atarlanmazdin

Size cevap bile vermeye değmez işiniz gücünüz saçma sapan komple teorileri üretmek.! Size öbür konuda cevap vermiştim haddinizi bilmeyi öğrenin yok şunu bildirdinizmi yok şunu yaptınızmı.! Hayırdır siz kendinizi emir subayı bizleri emir erimi sanıyorsunuz,bence buraya yazdıklarını DOKTOR üstada yaz o sana zaten gerekli cevabı verir.!

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
işi kisisellestirmeye gerek yok ben gordugum sorunu yazdim ayrica orhan bey sizin sandiginiz gibi biride degildir bu zamana kadar kendisinden ne rica ettiysek zamanla sag olsun kirmadi bizi
gerek playboy portalinin yer degisimi gerek xpanel kapasite artirilmasi gerekse free server uzalitmasi konusunda elinden geleni yapmistir sag olsun ben gordugum bi sorunu dile getirdim baska kullanicilardada varmi diye yani yazilimsal bi hatami diye sizse isi kisellestirme tarafina gittiniz kimse kimsenin ne emir eri ne sam

--------------------

şamar oglu dur yazcaktim netim kesilince klavye döndu

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
herkese iyi günler.ben foruma minix pembe cihaz aldıktan sonra internette dolaşırken tesadüfen denk gelmiş ve üye olmuştum.50 yaşından sonra bilgisayarla tanışan biri olarak o dönemde paylaşılan key dosyasını zipten çıkarmayı beceremeyen onu usb belleğe asla göndermeyi beceremeyen biri idim.bizler burda forumdaki ustalara neredeyse (usta cihaz kumandanın hangi tuşuyla açılıyor gibi sorular sorduk.)burada bulunan ustalar hiç tanımadıkları biri için zaman ayırıp karşılıksız hiç bir çıkar menfaat gözetmeksizin yardımcı oldular cevap yazdılar.içinde bulunduğumuz dönemde insanlar bu bana çay ısmarlamaz deyip selam bile vermiyorlar.benim yazdığım her mesajın sonu teşekkürle biter.bence buradaki ustalar saygı duyulması ,sevilmesi teşekkürü hak eden yüreği büyük ve güzel insanlar.onları üzmeyelim.2 gün foruma giremedik duvarlara tırmandık.kardeşinden zarar görürsün, ama buradaki insanlardan iyilik görürsün.herşey gönlünüzden gibi olsun.